Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i Bukurive i Pekinit (Ekspozita e Shëndetit dhe Kozmetikës në Pekin)

Nga Qershori 04, 2020 09: 00 deri në qershor 06, 2020 18: 00
010-88696756

http://www.sdmbgj.com/beijing/

Booking.com
http://www.sdmbgj.com/beijing/

Ekspozita e Shëndetit dhe Kozmetikës e Pekinit do të mirëpresë profesionistë të bukurisë nga e gjithë bota në qendrën ndërkombëtare të ekspozitës në Kinë.

Ekspozita e Shëndetit dhe Kozmetike e Pekinit do të mbahet në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozitës në Kinë (e vjetra e të dyja rrethi Chaoyang në veri, me tre unaza rrugë lindore, nr. 6) u mbajt, kjo madhësi ekspozite prej rreth 25000 metra katror, ​​katër pavionet e mëdha, ofrojnë një platformë ideale për zhvillimi i industrisë së bukurisë dhe tendenca e industrisë së re, që përfshin bukurinë profesionale, parukerinë, kimikatet e përditshme, mjekësinë, ruajtjen e shëndetit, tre modele dekorative të bukura, çfarë fushash biznesi siç janë elektriciteti dhe markat ndërkombëtare; Ekspozita nga Pekin Amerikan global global kulturor komunikimi së bashku me bukurinë Shandong për kulturën ndërkombëtare të kulturës, si një ekspozitë zinxhirore e serive kineze të bukurisë, stacioni i Pekinit, kjo ekspozitë do t'i japë përparësi me "shëndetin dhe bukurinë", planifikimin për zgjerimin e fushëveprimit të shfaqjes, kujdesin oral, dush dush është të përziera mes tyre, gjithashtu do të mbajë një seri aktivitetesh konkursi teknik dhe planifikim tregtar si kulmin akademik BBS ashtu dhe aktivitete të tjera të mrekullueshme.

Në atë kohë, do të ketë më shumë se një mijë lloje të produkteve të reja dhe teknologjive të reja në pamjen e mahnitshme të industrisë, së bashku në një ekosistem të vazhdueshëm bukurie, për praktikuesit e bukurisë në Kinë në veri dhe udhëheqësit e industrisë për të krijuar mundësi për shkëmbime dhe bashkëpunim, shkëmbim të burimeve, hyrje në informacionin e tregut!

Kjo ekspozitë do të përballet me të gjithë botën, do të tregojë kombinimin unik të kulturës lindore dhe perëndimore, teknologjisë dhe burimeve të tjera, rindërtimin, shkrirjen e theksimeve të reja dhe inovative të etiketave, gradualisht braktisjen e të njëjtit lloj të ekspozitës tradicionale të industrisë së bukurisë, përpiqet të krijojë një platformë profesionale për globalizimi i zinxhirit të industrisë së bukurive! Për të krijuar një ekspozitë të bukurisë që paraqet shërbime dhe produkte ekspozitë, me thelbin e përmirësimit të natyrës tregtare, për të riformuar më tej vlerën e markës së industrisë së bukurisë, për të përmbushur kërkesat e klientëve, për të prezantuar produkte bukurie të niveleve të larta nga e gjithë bota, për të marrë markat kombëtare jashtë vendit, dhe të përballen me fazën ekonomike ndërkombëtare të industrisë së bukurisë; në të njëjtën kohë, prezantimi i teknologjisë së lartë dhe të re jashtë shtetit dhe konceptit të kërkimit dhe zhvillimit, për zhvillimin e industrisë së bukurisë së Kinës për të bërë prekjen përfundimtare, dhe pastaj krijimin e një kufiri tendenca e zhvillimit të gjithë industrisë!

Përqendrohuni në shërbim, fuqizoni industrinë! Në këtë ekspozitë, audienca do të shohë "produktet e importuara" dhe "përbërjen kombëtare" të shkojnë paralelisht, industria e kozmetikës së Kinës po tregon një skenë lulëzimi të njëqind lule që lulëzojnë! Në të njëjtën kohë, mbi bazën e ekspozitës tradicionale, të lidhur në mënyrë sinkronike "Weibo online" platformë webcast, reporter live në kabinën e ndërmarrjeve të personave, zgjidhni qindra e produkteve të reja të trendit të industrisë së bukurisë, hapni një ceremoni të gjallë të industrisë së bukurisë! Zyrtarisht hyjnë në epokën e re të integrimit online dhe offline, duke mundësuar industrinë!

Kategoritë e produktit:
 • Kozmetikë ditore: produkte kozmetike të përditshme, produkte të larjes dhe kujdesit personal, kozmetikë me ngjyra, parfum, produkte për kujdes për fëmijë, produkte të kujdesit oral;
 • Linja profesionale: produkte për produkte të lëkurës për sallone bukurie, produkte trupi dhe instrumente, produkte dhe pajisje SPA për kujdes shëndetësor, Tatuazhe, aromaterapi, produkte dhe mjete gozhde, lëndë të parë, OEM \ ODM dhe produkte të tjerë të zinxhirit të furnizimit;
 • Produkte për kujdesin e flokëve: produkte për larje dhe ngjyrosje, produkte flokësh, kujdes për flokët dhe produkte zhvillimi, pajisje flokësh, pajisje për kujdesin e flokëve;
 • Kirurgji plastike mjekësore: pajisje kirurgjie plastike, instrumente, teknologji e kirurgjisë plastike, institucione të kirurgjisë plastike, produkte të bukurisë së gjenit biologjik;
 • Humbja e peshës dhe kategoria e kujdesit shëndetësor: pajisje paketimi, të gjitha llojet e kontejnerëve, raste të veçanta, shtypje dekorative;
 • Produkte femërore të modës: aksesorë të modës, mallra të konsumit, skincare për sallone, instrumente, produkte të kujdesit shëndetësor, çanta grimi, etj.
 • Materialet e paketimit: pajisje paketimi, të gjitha llojet e kontejnerëve, raste të veçanta, shtypje dekorative;
 • Bukuria orale: zbardhjen e dhëmbëve, produkte të kujdesit oral;
 • Banjë: pranverë e nxehtë, pishinë, banjë, sauna, klub, SPA, banjë këmbësh, industri shëndetësore;
 • Të tjerët: meiye mikro-tregti, media profesionale, institucionet arsimore dhe trajnuese;


Shkuarja

 • Gravatar

  shtabinskaya

500 Figurë u larguan