Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Shanghai International Veshje & Die-cutting Technogy Expo

Nga maji 27, 2020 09: 00 deri në maj 29, 2020 17: 00
+ 86-21-3351 8642

"APFE" - Një platformë ndërkombëtare për aplikimin e produktit dhe teknologjinë e përpunimit sekondar të materialeve

Teknologjia e përpunimit të veshjes është përdorur gjerësisht në letër, materiale funksionale të membranës / filmit / fletëve, materialeve të reja ngjitëse (kasetë / film mbrojtës / film funksional / etiketat ngjitëse, etj), të endura / jo të endura të industrisë së spirales së pëlhurës.

"APFE" Shanghai Expo International Coating & Die-cutting Technology, kombinon me Shiritin Ndërkombëtar të Ngjitjes Shanghai, Film Mbrojtës dhe Filma Funksional Expo, bashkërisht demonstrojnë materiale të reja dhe teknologji përpunimi, promovojnë në mënyrë aktive materiale të reja duke përfshirë materiale ngjitëse, film funksional, letër funksionale , fletë metalike metalike, shkumë, pëlhura jo të endura dhe industrinë spirale të tilla si teknologji të përpunimit të filmit hollë përparim dhe zhvillim, të sigurojë materiale të përparuara, teknologji dhe zgjidhje të produktit për paketimin, shtypjen, fotoelektrik elektronike, automobil, mjekësore, fotovoltaike, trajtimit të ujit, materialeve të përbërë, shëndetit mjekësor, prodhimit industrial dhe të tjera më shumë se industritë 30.

"APFE" me një shkallë të përgjithshme rreth 53300 sqm, ekspozuesit 900, pritet të tërheqë më shumë se audienca profesionale 39000, shkalla e madhe e ekspozitës dhe audienca me cilësi të lartë do të interpretojnë bashkërisht ngjarjet vjetore të shkëlqyera të industrisë!

500 Figurë u larguan