Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Të gjithë në Caravaning

From June 12, 2020 09:00 until June 14, 2020 18:00
+ 86-10- 6590 7101 ext. 8617
Kategorite Automobilistik
Klikime: 7957

Të gjithë në Caravaning

Platforma më e madhe ndërkombëtare e tregtisë së makinave turistike në Kinë

Të gjitha në Caravaning do të promovojë zhvillimin e përgjithshëm të industrisë karavaning në Kinë, konferenca të shumta të sektorëve të ndryshme të industrisë do të mbahen njëkohësisht. Do të shfaqë një spektër të gjerë produktesh karvanesh, duke përfshirë karvanët dhe shtëpitë e lëvizshme, aksesorët, komponentët e zgjerimit, dhe kampet nga markat e njohur ndërkombëtarisht.

Kompas i Kinës Caravaning dhe Industrisë Camping!

Me përmirësimin e kapacitetit të konsumit të popullit kinez dhe vazhdojnë të ndjekin një mënyrë jetese të cilësisë së lartë, industria e automjeteve në karvan të Kinës pati rritje të shpejtë në vitet e fundit. Si një përgjigje ndaj këtij trendi, Messe Düsseldorf (Shanghai) Co., Ltd. lançoi një ekspozitë të re për tregun kinez në 2012: i pari në CARAVANING, i përshtatur për të përmbushur nevojat specifike në Kinë dhe Azi.

Ky është treguesi më i rëndësishëm për temat e nxehta në industri

Ky është treguesi më i rëndësishëm për temat e nxehta në industri, duke u dhënë lojtarëve të industrisë informacion të besueshëm mbi risitë dhe tendencat e industrisë globale të karvaneve, si dhe shumë mundësi biznesi. AIC do të shfaqë një spektër të gjerë produktesh karvanesh, duke përfshirë karvanët dhe shtëpitë e lëvizshme, aksesorët, komponentët e zgjerimit, dhe kampet nga markat e njohur ndërkombëtarisht. Ajo do të bëhet faza e përsosur ndërkombëtare për ekspozuesit e produkteve të fundit vitrinë, dhe gjithashtu platforma më efektive e tregtisë për industrinë e automjeteve të karvanit të Kinës.

Të gjithë në CARAVANING do të mbahen edhe një herë në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozimit dhe Konventës

Të gjitha në CARAVANING do të mbahen një herë në Qendrën Ndërkombëtare të Ekspozimit dhe Konventës (Pekin) të Etrong. Me qëllim të promovimit të zhvillimit të përgjithshëm të industrisë karavaneze në Kinë, konferenca të shumta të sektorëve të ndryshëm të industrisë do të mbahen njëkohësisht. Të gjitha në CARAVANING është i detyruar të bëhet një pikë referimi dhe një festival i madh i industrisë së automobilave të Kinës.

Nga Düsseldorf në Pekin: Fuqizimi i suksesit tuaj nëpërmjet Platformës Botërore të Karvanit Global

Organizuar nga Messe Düsseldorf GmbH, kompania botërore e makinave ndërkombëtare të karrierës dhe karavanit, 1 CARAVAN SALON DÜSSELDORF u themelua në 1962. Në vitet e fundit 50, SALON CARAVAN ka përparuar në ngjarjen më të rëndësishme për industrinë evropiane të karvanit. Asnjë panair tjetër karavanesh nuk ofron një nivel të ngjashëm. Shumëllojshmëria e gamës së produkteve të tij është e patejkalueshme dhe infrastruktura në Qendrën e Ekspozita në Düsseldorf është optimale.

Kategoritë e produktit
 • Karvanët / Trailers
 • Shtëpitë motorike
 • Automjetet themelore
 • Park rimorkio / Mobile Homes
 • Pjesët dhe Komponentët e Shkëputur për karvanët dhe shtëpitë motorike
 • Instalimet / Ngrohje / Gaz / Ujë
 • Furnizimi me energji elektrike / Instalimet elektrike / Pajisje elektrike
 • Antena / Marrësit / Sistemet e Navigimit
 • Pjesët e automjeteve / Njësitë e shasisë / boshtet / Pajisjet e rimorkios / Aksesorët
 • Tenda
 • Pajisje dhe Pjesë Kampimi
 • Artikuj në natyrë
 • Industria Turistike Caravaning
 • Furnizuesit e pajisjeve të fushave / Furnizuesit e pajisjeve rekreative
 • Vende Kampimi / Parqet Camping Furnizuesit e materialeve
 • Shërbimet e Kampimteve dhe Sektorët Specialistë
 • Agjentë me qira
 • Blerje / Financim / Sigurim
 • Institucionet Qeveritare / Shoqata / Instituti i Kërkimeve
 • Literatura specialist / Media
Caravan furnizuesi / prodhuesi për tregun australian
Duke kërkuar për prodhuesit e karvanëve kinezë për të furnizuar karvanët standard australianë në Australi. Duke kërkuar për një sërë karvanësh 4-6 me shitjet e parashikuara vjetore të karvanëve 100-300
0
Z. Zoran Kostadinoski
Prodhuesit e karvaneve
Duke kërkuar prodhuesit e përshtatshëm të karvaneve kineze për të furnizuar karvanët në Australi
0

500 Figurë u larguan