Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Makineri dhe makineri

Bimë, Makineritë, Makineritë e Paketimit të Ushqimit, Makineria e Paketimit të Karamelave, Pajisjet e Paketimit, Makina e Paketimit Farmaceutik, Makineritë e Përpunimit të Prodhimeve Industriale, Pajisjet Funksionuese të Ujit të Pijshëm, Pajisjet e Ventilimit, Pajisjet e Automatizimit, Pajisjet e Tokës së Gazit, Pajisjet e Pastrimit të Gazit Natyror, Pajisjet e Prodhimit të Energjisë së Gazit Natyror , Pajisjet Catering, Pajisjet e Ftohjes, Pajisjet e Rrjetit, Makina për Formimin e Metaleve, Pajisjet e Prodhimit të Qeramikës, Pajisjet e Ndërtimit të Ujësjellësit ... Ndërtesat e Pajisjeve: Motori i Kinës, BICES, Makineri të rënda

Showing 20 nga ngjarjet e 80

Load më shumë 80 135 eventscc472c99fe10fdf54d0d8b66166dd344