Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Lista e Shfaqjeve të Tregtisë në Kinë

Energji e re

Energjia e re përfshirë pajisjet e zbulimit të naftës dhe gazit, pajisjet e instrumenteve të instrumenteve të industrisë së naftës dhe industrisë kimike, Inxhinierinë e shpimit në det të hapur, pajisjet e kamionëve për rezervuarin e naftës, pajisjet e tokës në tokë me gaz, pajisjet petrokimike të naftës, ndërtimin e tubacionit të gazit të naftës, teknologjinë e rafinimit të naftës, produktet petrokimike, diellore fotovoltaike, fotovoltaike lënda e parë, Trajtimi i gazit të mbeturinave, Pajisjet e shpimit, pajisjet e transportuesve të gazit natyror, pajisjet e ruajtjes së gazit natyror, pajisjet e stacionit të mbushjes, instrumentet e matjes, pajisjet e tokës në tokë me gaz, pajisjet e pastrimit të gazit natyror, pajisjet e gjenerimit të energjisë elektrike të gazit natyror, Inxhinieria e depos së naftës, Inxhinieri elektrike, etj. Gazi shist argjilor, Pajisjet për ruajtjen e hidrogjenit, Pajisjet e stacionit të hidrogjenizimit, qelizat e karburantit të hidrogjenit, përbërësin e hidrogjenit, automjetet e karburantit të hidrogjenit, etj. ...

Showing 20 nga ngjarjet e 53

Load më shumë 53 135 eventsdb6e8cccb657345730ad2cd653172912