Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Ndërtim dhe ndërtim

Ndërtimi, Ndërtimi, Projektimi i Mikpritjes, Inovacioni i Ndërtimit, Ndërtimi i Ndërtesave dhe Ndërtimi Inteligjent , Materiale Ndërtimi jeshil, Teknologjitë e Ndërtimit, Pajisjet e Ndërtimit, Dritare dhe Dera, Aksesorë Dritare, Dekorime Ndërtimi, Materiale Dekorimi, Dizajn ndërtimi, Ndërtim Ndërtimi & Ndërtim Inteligjent, Menaxhim Pronash , Prodhimi i dyshemesë, Ndërtimi i Bambos, Ndërtimi i Kursimit të Energjisë, Ndërtesa e Asambluar, Materialeve të Murit të Jashtëm, Materialeve të Murit të Brendshëm, Aksesorë Ndërtimi, Dekorimi i Brendshëm, Planifikimi Urban, Arkitektura e qytetit ... Shfaqje të preferuara: ESBUILD, R + T Azi, CBD, WINDOOR, PMMHF

Showing 20 nga ngjarjet e 123

Load më shumë 123 135 eventsa0345272c051a46f7d9a6637a38fd5f2