enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Shfaqjet e Tregtisë Online dhe Ekspozita Virtuale

Për shkak të sëmundjes COVID-19 2020, njerëzit duhet të mbajnë një distancë të sigurt dhe shumë ekspozita nuk mund të mbahen në sallën e ekspozitës. Disa ekspozita, siç është Panairi i Kantonit, zgjedhin të mbajnë ekspozita virtuale në internet. Ndoshta kjo do të jetë një formë e rëndësishme e ekspozitës, ekspozitës dhe panairit në të ardhmen?

  • Kategoria Is Shfaqjet e Tregtisë Online dhe Ekspozita Virtuale
1 135 events52eec164ede9c339fc08a90228a95c2f