Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Lista e Shfaqjeve të Tregtisë në Kinë

Energji dhe energji

Fuqia dhe Energjia Përfshirë Kaldaja Elektrike, Kaldaja të Biomasës, Teknologjia e Kaldajave të Rimëkëmbjes së Nxehtësisë, Pajisjet e Shfrytëzimit të Gazit të Shterit, Pajisjet e Djegies së Mbeturinave të Ngurta, Pajisjet e Ngrohjes së Energjisë Diellore, Produkte të Energjisë së Energjisë Diellore, Produkte të Energjisë Biomasa, Sistemi i Menaxhimit të Energjisë, Grumbullimi i Grumbullimit të Mbeturinave të Ngrohjes së Nxehtësisë, Fototekoltaike, Materiali i papërpunuar Fotololtaik, Materiali i parë elektrik Automatizimi, kompresori ajri, kompresori gazi, impianti i ndarjes së gazit, pajisjet hidraulike të presionit të ajrit, pajisjet petrokimike, inxhinieria e shpimit në det të hapur, makineritë e mbushjes së gazit, pajisjet e prodhimit të hidrogjenit, pajisjet e depozitimit të hidrogjenit, stacioni i ruajtjes së energjisë, automjetet e reja të energjisë, makinat me gaz natyror, etj në ......

Showing 20 nga ngjarjet e 42

Load më shumë 42 135 eventsd954af0383d90e247ad43a8d140dc45c