Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Lista e Shfaqjeve të Tregtisë në Kinë

Uji Teknike

Teknike e Ujit duke përfshirë Ujin e Pijshëm në fund të lartë, Pajisjet Funksionale të Ujit të Pijshëm, Trajtimin e Ujit, Pajisjet Gjeneruese të Hidrocentraleve, Pajisjet e Automatizimit të Hidrocentraleve, Kontrollin e Përmbytjes, Thatësirën, Teknologjinë e Pastrimit, Pajisjet e Ujitjes, Sistemin e Menaxhimit të Informacionit për Konservimin e Ujit, Pajisjet Ujitja të Kullimit të Ujërave Hidrocentral, Smart dhe Ndërtimi i Rrjetit të Ujërave me Ujë të Urtë, Teknologjia e Monitorimit të Cilësisë së Ujit, Filtrat e Ujit, Pajisjet e Ujit të Pijshëm, etj. ...

11 135 events333c7702ce7a609497d7a49d374d16aa