Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Lista e Shfaqjeve të Tregtisë në Kinë

Veglat dhe Pajisjet

Mjete dhe pajisje përfshirë çelsat, pompat, valvulat, tuba, Engines, Piston, Makina me djegie të brendshme, kushineta, pajisje të rënda, ingranazhe, Rripa rrotash, Kontrolli i makinës, Makinë kafeje, Roaster kafeje, pajisje për përpunimin e ushqimit, pajisje pica, pajisje ëmbëltore, metal Vegla e prerjes së makinerive, Makina për përpunimin e çarçafëve, Veglat për formimin e metaleve, mjetet precize, puna e nxehtë, pajisja e saldimit, matja dhe instalimi i prerjes, aksesorët e mykut, pajisjet e eksplorimit të naftës dhe gazit, eksplorimi gjeofizik, pajisjet e prerjes dhe shpimit, vaji dhe industria kimike Pajisjet e Instrumenteve, Sistemi i Mbikëqyrjes së Menaxhimit të Fushës së Naftës, Pajisjet e Transportit të Gazit Natyror, Pajisjet e Stokimit të Gazit Natyror, Pajisjet e Stacionit të Mbushjes, Pajisjet e Detektimit të Rrjedhjes së Gazit, Aksesorët e Veglave të Makinerisë, Vegla e Prerjes së Makinerisë Metalike, Pajisjet e Prodhimit të Mbërthendësit, Mbërthehësi, Vegla Hardware, etj ...

Showing 20 nga ngjarjet e 28

Load më shumë 28 135 eventse54e49e346f140b7fffa7026c3f66844