Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

  • Do të jetë seanca e pranverës dhe sesioni i vjeshtës i Canton Fair 2020, 2021, 2022 ... çdo vit.
  • Ekzistojnë faza 3 në secilën prej këtyre seancave që tregojnë produkte të ndryshme.
  • Faza 1 tregon produkte elektrike dhe elektronike, materiale ndërtimi, produkte industriale ...
  • Faza 2 tregon produkte si sende shtëpiake, qeramikë, mallra të konsumit, dekorime në shtëpi, dhurata, lodra, kozmetikë dhe mobilje ...
  • Faza 3 tregon veshje, këpucë, çanta dhe ushqim, ilaç ...

Kantoni Fair datat dhe kohët

seancë

Fazë

Koha e datës

Sesioni i Pranverës

Faza 1

15th-19th April, 9:30-18:00

Faza 2

23rd-27th April, 9:30-18:00

Faza 3

1st -5th maj, 9: 30-18: 00

Sesioni i Vjeshtës

Faza 1

15th-19th Oct., 9:30-18:00

Faza 2

23rd-27th Oct., 9:30-18:00

Faza 3

31st tetor -4th nëntor, 9: 30-18: 00

(çdo vit, e shtuna dhe e diela mbahen si zakonisht)

Datat për Panairin e Kantonit 2020

Datat e 127th Canton Fair Spring 2020

Për të ardhur së shpejti 126th Canton Fair, regjistrimi paraprak online, regjistroheni në hotel Tani!

128th Kantoni Fair Vjeshta 2020 Datat

Datat për Panairin e Kantonit 2021

Datat e 129th Canton Fair Spring 2021

  • Faza 1: 15th-19th Prill 2021 9: 30-18: 00
  • Faza 2: 23rd-27th Prill 2021 9: 30-18: 00
  • Faza 3: 1st Maj-5th maj. 2021 9: 30-18: 00

...

Këtu janë zyrat e regjistrimit të vendosur në hotelet e caktuara për të marrë kartën e blerësit të Panairit të Kantonit (distinktiv). Rezervoni një hotel afër këtyre hoteleve ose afër Canton Fair gjithashtu e lehtë për të marrë distinktivin e blerësit atje.

5 yll Hotele

1. Kopshti Hotel Guangzhou 2. Dong Fang Hotel 3. Hotel Baiyun 4. Jianguo Hotel Guangzhou 5. Hotel Chateau Star River 6. Grand Hotel Ndërkombëtare 7. Crowne Plaza Foshan 8. Hotel Royal Mesdheut 9. Westin Guangzhou 10. Shangri-La Hotel Guangzhou 11. Hotel Phoenix City Guangzhou 12. Hotel Regal Palace(Dongguan) 13. Pazhou Westin 14. Soluxe Hotel Guangzhou 15. Crowne Plaza Qyteti Guangzhou City 16. Guangzhou Marriott Hotel Tianhe 17. Azi Hotel Ndërkombëtare 18. Katër pikë nga Sheraton Dongpu-Guangzhou 19. Hotel Pullman Baiyun Airport 20. Sofitel Foshan Hotel

4 yll Hotele

21. Hotel Kantoni i Landmark 22. Hotel Star 23. Rosedale Hotel Guangzhou 24. Panyu Hotel 25. Kryebashkiakët e Kinës Plaza 26. Hotel Guangdong Victory 27. Hotel Guangzhou Oqeani 28. Ramada Plaza Guangzhou 29. Ramada Pearl Hotel Guangzhou

Njoftim:

Koha e regjistrimit të këtyre hoteleve:

Faza I
Apr. /Oct.14-15, 8:30-20:00
Prill / tetor. 16-17, 8: 30-18: 00
Faza II
Apr. /Oct.22-23, 8:30-18:00
Apr. /Oct.24, 8:30-18:00
Faza III
Në pranverë: Prill 30-Maj 1, 8: 30-18: 00; Mund 2, 8: 30-14: 00
Në vjeshtë: tetor 30-31, 8: 30-18: 00; Nov.1, 8: 30-14: 00

Ne sugjerojmë këto hotele regjistrimi që ne besojmë më mirë:

1. Kopshti Hotel Guangzhou është hoteli i preferuar i të huajit.

2. Hotel Kantoni i Landmark, të gjitha tregjet me shumicë përreth nesh.

3. Pullman Baiyun Airport merr simbol kur të mbërrini në aeroport.

4. Pazhou Westin është brenda Panairit të Kantonit dhe drejtohet nga Panairi i Kantonit.

5. Soluxe Hotel Guangzhou është hoteli më i ri 5 në afërsi të Panairit të Kantonit.

6. Katër pikë nga Sheraton Dongpu është hoteli me çmim më të ulët 5 pranë Panairit të Kantonit.

7. Westin Guangzhou është më e mira për vizitorët e Hong Kongut - Guangzhou Train.

8. Hotel Royal Mesdheut është një çmim i mirë dhe mënyrë e lehtë për të Kantonit Fair.

... dhe të gjithë hotelin rreth Panairit të Kantonit.

Sugjerime nga qëllimi:

Ecja Largësia në Panairin e Kantonit: Langham Vendi, Westin Pazhou

Luksi më i mirë jo shumë larg Panairit të Kantonit: Qendra e Ekspozitave Intercontinental, Hotel Soluxe

Qyteti / Qendra Tregtare e Guangzhou: Marriott Tianhe, Sheraton Guangzhou, Katër stinët Guangzhou

Turistike në qytetin e vjetër të Guangzhou: Hotel Guangdong Victory, Holiday Inn Guangzhou Shifu

Fakte:

Transporti në Panairin e Kantonit?

A mund të regjistrohem vetëm në hotel kur të arrij?