Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

 

Faza 1

Panairi i Kantonit Faza Një, përqendrohet në produktet elektrike dhe elektronike dhe produktet industriale. Shumica e produkteve të fundit të teknologjisë së lartë të Kinës janë në fazën e parë të Panairit të Kantonit. Ka numrin më të madh të marrëveshjeve dhe blerësve në 3 faza.

Data: 15th-19th Tetor 2019

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit Layout dhe Search


Elektronikë Konsumatorësh dhe Produkte Informacioni

 • Produkte audio-video: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët,
 • Produkte digjitale të muzikës: MP3, MP4, MD, Lojtarë muzikorë portativë, Kamera dixhitale, Pllakat, Produkte lojë elektronike
 • Komunikimet: Celularët, Paguesit, Interfonët, PDA, Telefonat, Makinat e Faksit, Kabllot e Komunikimit, Antena dhe Marrësit, Radiotelevizurat, Pajisjet e Radiogjenimit, Pajisjet e Komunikimit Satelitor, Marrësit Satelitorë dhe Pajisjet e tjera të Komunikimit
 • Produktet e furnizimit me energji: Bateria e thatë, bateria e litiumit, Burimi i energjisë portative
 • Produkte dhe Pjesë Kompjuterike: Kompjuter të përmasave të mëdha dhe të mesme, Kompjuterë të vegjël, Kompjuter mikro, Kompjuterë, Laptopë, CD-në, Floppy Drive, Kujtesë, Disqe të forta, CPU, Karta zanore, Karta video, Borde Kryesore, Tastierë, Miu, Monitorë , Pjesë këmbimi kompjuterash, Përpunues të fjalëve dhe Kompjuterë të tjerë.
  · Periferikësh kompjuter: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-kamerë, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë
  · Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Network, Stacione Punimi, Switches
  · Programe kompjuterike: Softuer operacional, Softuer zyre, Softuer kontabël, Softuer menaxhimi, Softuer për krijimin e imazheve, Softuer sigurie kompjuterik, Softuer mjetesh rrjeti software Softuer lojërash Software Softuer arsimor Software Softuer multi-mediatik, Zhvillim dhe programim programesh, softuer përkthimi dhe fjalor)
 • Produkte të tjera elektronike: Monitor Meteorologjik, Njësia e Pajisjeve Monitoruese Meteorologjike, Aksesore Monitor Meteorologjike.

 


Produkte elektronike dhe elektrike

 • Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.
 • Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards
 • Produkte Elektronike & Elektricistë : Pajisje Optoelektronike tif Ndreqës, Invertues, Përforcues, Transduktorë, Ndarës të Frekuencës, Rela të Energjisë, Përshtatës, Bateri, Transformues të Tensionit, Stabilizues të Tensionit, Induktorë të Energjisë, Reaktorë, Ndërprerës Qarku, Multimetra, Lidhës, Pajisjet Elektronike, Mbushës, Pajisjet e Testimit, Komponentët Elektronikë (Kapaciteti, Rezistenca, Transistorët, Dioda, Dinatroni, Piezoelektrike, Komponentët e Induksionit, Laket, Prizat, Çelsat, Telat, Kabllot, Pllakat e Qarqeve)
 • Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.
 • Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, energjia bio, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieria bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët, avullit, mjedisit dhe energjisë

 


Pajisje Elektrike shtëpiake

 • Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.
 • Frigoriferë dhe pajisje Ftohjeje: Frigoriferë, ngrirës
 • Kondicionerët dhe pajisjet e ventilimit: Kondicionerë ajri, ventilator, lagështues ajri, tharëse ajri, pastrues ajri.
 • Makineri larëse dhe tharëse: Makineri larëse, Makina tharëse, Hekuri elektrik.
 • Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

 • Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.
 • Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit
 • Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.

Biçikleta

 • Biçikleta: Biçikleta, Biçikleta elektrike, Scooters elektrike
 • Pjesë Biciklete

Motoçikleta

 • Motorcycles, Makina Beach
 • Pjesë Motor

Pjesë këmbimi të automjeteve

 • Pjesë këmbimi të automjeteve: Motorë dhe pjesë rezervë, ftohje, lubrifikantë dhe pjesë rezervë të furnizimit me karburant, pjesë të transmisionit, drejtues dhe pjesë frenimi, panele dhe pjesë të automjeteve, pajisje elektrike dhe pjesë elektrike
 • Gomat
 • Pjese Kembimi Automjetesh & Pajisje Optimizimi
 • Mirëmbajtja dhe produktet e ngjashme
 • Dekorime të automjeteve

Makina

 • Automjete jo-ndërtimore: Makina, Trainerë, Automjete Jashtë rrugës, Shasi, Rimorkio, Furgonë të Izoluar, Makina Ngrirëse, Depozita Karburantesh, Autobusë, Ambulanca, Makina zjarri, Karroca Uji, Karroca Veglash, Traktorë të Avionëve, Automjete të veçanta të Aeroportit, Autobusë Karrocë & Pajisje, Karroca Golf, Automjete Gjithë-Terreni, Transportues të Parave të Armatosura, Furgona, Makina Transporti, Karrexhije.

Makineritë e Energjisë Elektrike dhe Energji

 • Makineria e Energjisë: Makinat Elektrike, Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel dhe etj.
 • Fuqia Elektrike: Gjeneratorë të Energjisë, Gjeneruese, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.

 


 

Makineri dhe pajisje të mëdha

 • Makineri të mëdha: Makineri për prerjen e metaleve, Makineri të mëdha për përpunimin e drurit, Makineri tekstile, Makinat farmaceutike, Makineri plastike, Makineri paketimi, Makineri për përpunimin e duhanit, Makineri printimi, Makineri për përpunimin e ushqimit, Makineri për përpunimin e gomës, Makineri kimike, Makineri falsifikuese.
 • Komplete të kompletuara të pajisjeve: Linjat e prodhimit të produkteve të ndryshme të industrisë së lehtë

 


Makineri të Përgjithshme, Makineritë e Përpunimit të Vogël dhe Aksesorët Industriale

 • Makineria e Përgjithshme: Pompat, Valvulat, Ventilatorët, Kompresorët
 • Makineri të vogla për përpunim: Makineri elektrike për saldim, makina për prerjen e gazit, makina prerëse, aksesorë të veglave të makinës, stërvitje në stol, bluarës, materiale bluarjeje, produkte diamanti dhe diamanti, makineri të tjera të vogla
 • Aksesorë industrialë: Kushineta, trup i fortë, zinxhirë, sustë, valvola të përgjithshme, produkte hedhëse, produkte falsifikimi, moulds, ingranazhe, metalurgji pluhuri, përbërës pneumatikë, përbërës vulë, përbërës dhe pjesë hidraulike, pjesë të tjera rezervë.
 • Instrumentet: Instrumente Elektronikë, Instrumente Elektrik, Mikroskopë, Instrumente Vëzhgimi & Hartësimi, Instrumente Vëzhgimi, Instrumente Fizike Fizike, Instrumente të Tjera Optikë, Makineri për Testimin e Materialeve, Pajisje dhe Instrumente të Kërkimit Gjeologjik, Instrumente Termodinamike, Instrumente Automatizimi, Instrumente Testimi Ndërtimi, Instrumente Hidrologjike dhe Civile Instrumente inxhinierike, Instrumente laboratorike, Instrumente speciale, Instrumente të tjerë fizikë dhe kimikë
 • Instrumente kamerash: Instrumente kinematografike, Instrumente fotografike, Instrumente të tjerë fotomekanikë dhe kinematografikë
 • Aparat shtypës
 • Makina qepëse shtëpiake dhe pjesë këmbimi, pajisje për endje
 • Pajisjet e Transportit: Pajisjet e anijes dhe pjesët e këmbimit, Pajisjet nën ujë të veçanta, Pajisjet e aviacionit dhe pjesët e këmbimit, automjetet hekurudhore dhe pajisjet e ngjashme
 • Mirëmbajtja e pajisjeve të automjeteve: Makinat e larjes dhe sterilizimit të vajit Nuzzle, Ashensorët e automjeteve, Makinat për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e përafrimit me katër rrota dhe Makina për larjen e makinave

 


Makineri Ndërtimi dhe Bujqësia (Sipërfaqja e Brendshme)

 • Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, platformat e vogla të pezulluara, hapëse të tullave etj.
 • Makineri Bujqësore dhe Pyjore: Pajisjet e Bujqësisë, Makinat e Transplantimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Makineritë Përmirësuese të Fermave, Makineritë e Mbarështimit të Kafshëve, Pjese Kembimi të Makinerisë Bujqësore, Makinerisë Pyjore etj.
 • Makineri për kopshtim: Makineri kositëse, Spërkatës, Makineri të tjera bujqësore dhe pyjore
 • Makineri për përpunimin e produkteve bujqësore dhe anësore: Makineri orizi, makineri yndyre, makineri për përpunimin e drithërave dhe vajit, makineri paketimi, instrument inspektimi

 


Makineri për ndërtim dhe bujqësi (Hapësira e hapur)

 • Makineri ndërtimi: Forklift, ekskavatorë, tipcarts, vinça kamion, Vinça vinç, kamion Mixer Betoni, Compactors Plate, platformat e pezulluar, hapëse të tullave
 • Inxhinierike ndërtimore Inxhinieri: Makinerisë Minierave, Ngritja Makineri, Makineri qymyri Miniera, Makineri Gjeologjike, zjarrfikëse Makinerisë, Makineria e naftës
 • Bujqësi dhe Pylltari Makineri: Makinat e Transportit Bujqësor, Traktorë, Boat-traktorë, Pajisjet Bujqësore, Makinat e Transmetimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Farmland Përmirësimi i Makinerisë, , Makineritë e Pylltarisë etj.

Hardware

 • Hardware: Mobilje Hardware, Dekorimi Hardware, Locks dhe pajisje, Wire Meshes, materiale Saldim, Valvula Presioni i ulët, pajisje për ngrohje me ujë, Produkte Cast Iron, Castings dhe Forgings, Fasteners, Hardware ndryshme (rrotull, Hoses metalike, thonjtë e Bankës, , Produkte të tjera Hardware

Tools

 • Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Ndërtimi dhe materialet dekorative

 

Materiale ndërtimi

 • Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike
 • Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.
 • Fittings tub
 • Ndërtim Hardware

 

Materiale dekorimi

 • Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim
 • Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu
 • Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut
 • Dyer dhe Dritare: Dyer Druri, Çelik Plastik / Aliazh Alumini / Dyer Çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Automatike, Sisteme dhe Montime të Kontrollit të Dyerve, Sisteme Elektronike të Dyerve
 • Hardware dekorative, Dyer dhe Windows Hardware, Pajisje Hardware, Iron Artizanatit Produkte
 • Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit
 • Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ


Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina

 


Pajisje sanitare dhe banjo

 • Qeramikë sanitare, njësi banjo, dhoma avulli, dush përkatëse, çezmat, pajisje dhe pajisje banjo, pasqyra banjo, mobilje banjo, ngrohës uji, ngrohës banjo, dollap banjo, ndarëse, pajisje pishine

Produkte kimike

 

 • Kimikatet inorganike: Elementet Kimike, Acidet Inorganike dhe Komponimet Inorganike të Oksigjenit të Jo-Metale, Halogjen ose Sulfur Komponimet e Jo-Metale, Bazat dhe Oksidet Inorganike, Hidroksidet dhe Peroksidet e Metals, Miscellaneous
 • Kimikatet organike: Hidrokarburet dhe derivatet e tyre, alkoolet aciklike dhe derivatet e tyre, fenolët dhe fenolalkoolët dhe derivatet e tyre, eterët dhe derivatet e tyre, përbërjet me funksion aldehid, përbërjet me funksion keton dhe përbërjet me funksion kuinon, acide karboksilike dhe derivatet e tyre, esteret e inorganike Acidet e jometaleve dhe kripërat e tyre, përbërjet me funksion azoti, përbërje të tjera organike
 • Kimikatet bujqësore: plehrat, pesticidet dhe herbicidet
 • Ngjyra, pigmente dhe ngjyra dhe produktet e tyre të ndërmjetme.
 • Plastikat dhe artikujt e saj
 • Gome dhe artikujt e saj

 


Burime të reja energjetike

 • Produkte diellore fotovoltaike
 • Qeliza diellore dhe Moduli
 • Produktet e aplikimit fotovoltaik
 • Inxhinieria fotovoltaike dhe sistemi
 • Materiale të papërpunuara fotovoltaike
 • Pajisjet e prodhimit fotovoltaik
 • Produktet diellore termike: Ngrohës diellore të ujit, Pompë nxehtësie diellore ndihmëse, Kolektor diellor termik, Kondicioner diellor, Produkte të tjera Optotermale dhe pajisje
 • Produktet dhe Aksesorët e Energjisë së Era
 • Produkte të tjera të Energjisë së Re

Elektronikë dhe pajisje elektrike shtëpiake

Consumer Electronics

Audio-Video Produkte: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët, Car Audio System

Produktet Digital Entertainment Produkte: MP3, MP4, MD, Lojtaret Muzikë Portable, Kamera Dixhitale, Produkte Elektronike të Lojërave

Komunikimet personale: Mobiles, Pagers, Interphones, PDA

Produkte elektronike dhe elektrike

Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.

Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards

Produkte Elektronike & Elektricistë : Pajisje Optoelektronike tif Ndreqës, Invertues, Përforcues, Transduktorë, Ndarës të Frekuencës, Rela të Energjisë, Përshtatës, Bateri, Transformues të Tensionit, Stabilizues të Tensionit, Induktorë të Energjisë, Reaktorë, Ndërprerës Qarku, Multimetra, Lidhës, Pajisjet Elektronike, Mbushës, Pajisjet e Testimit, Komponentët Elektronikë (Kapaciteti, Rezistenca, Transistorët, Dioda, Dinatroni, Piezoelektrike, Komponentët e Induksionit, Laket, Prizat, Çelsat, Telat, Kabllot, Pllakat e Qarqeve)

Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.

Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, bio-energjia, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieri bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët,

Produkte kompjuterike dhe komunikative

Produkte Kompjuterike

Kompjuter & Pjesë: Kompjuterë të përmasave të mëdha dhe të mesme, Kompjuterë të vegjël, Kompjuter mikro, Kompjuterë, Laptopë, CD-në, Floppy Drive, Kujtesë, Disqe të forta, CPU, Karta zanore, Karta video, Borde Kryesore, Tastierë, Miu, Monitorë, Kompjuterë Pjesë këmbimi, Përpunues fjalësh dhe Kompjuterë të tjerë.

Periferikësh kompjuterë: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-cam, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë

Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Rrjeti, stacionet e punës, Switches

Softueri kompjuterik: Softueri i funksionimit, Softueri i zyrës, Softueri i kontabilitetit, Softueri i menaxhimit, Softueri i dizajnimit të imazheve, Softueri i sigurimit të kompjuterit, Softueri i mjeteve të rrjetit software Programi i lojërave Software Programi arsimor Software Softueri multi-media, Zhvillimi dhe programimi i programeve, softueri i përkthimit dhe fjalorit

Produktet e komunikimit: Telefonat, makinat e faksit, interfonët, kabllot e komunikimit, antenat dhe marrësit, faqet, pajisjet e radios, pajisjet e navigimit me rader, pajisjet e komunikimit satelitor, marrësit satelitorë dhe lehtësirat e tjera të komunikimit.

Pajisje Elektrike shtëpiake

Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.

Frigoriferë dhe pajisje Ftohjeje: Frigoriferë, ngrirës

Kondicionerët dhe pajisjet e ventilimit: Kondicionerë ajri, ventilator, lagështues ajri, tharëse ajri, pastrues ajri.

Makineri larëse dhe tharëse: Makineri larëse, Makina tharëse, Hekuri elektrik.

Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.

Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit

Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.


Materiale Ndërtimi & Pajisje fizike kompjuterash

Ndërtimi dhe materialet dekorative

Materiale ndërtimi:

Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike

Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.

Fittings tub

Materiale dekorimi

Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim

Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu

Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut

Dyer dhe Dritare: Dyer Druri, Çelik Plastik / Aliazh Alumini / Dyer Çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Automatike, Sisteme dhe Montime të Kontrollit të Dyerve, Sisteme Elektronike të Dyerve

Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit

Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ

Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina

Pajisje sanitare dhe banjo

Qeramika sanitare, njësitë banjo, dhoma me avull, dushi përkatës, çezmat, banjo pasqyra, mobilje banjo, ngrohje të ujit, banjo ngrohje, kabinete banjo, ndarëse, pajisje pishinë

Hardware

Pajisje fizike kompjuterash: Aksesorë mobiljesh, Pajisje fizike kompjuterash ndërtimi, Pajisje dekorative, Pajisje fizike kompjuterash dyert dhe dritaret, pajisje shtesë harduerike, produkte artizanale hekuri, pajisje fizike pajisje dhe banjo, brava dhe pajisje, rrjetë teli, materiale saldimi, valvola presioni të ulët, pajisje për ngrohjen e ujit, produkte gize , Derdhje dhe falsifikime, Mbërthyes, Pajisje fizike kompjuterash të ndryshëm (rrotull, tuba metalikë, thonj bankar, zinxhirë), produkte të tjera harduerike

Tools

Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Të tjerët

Lëndëve të para kimike

Gomë

Minerale

lëndë druri

Hekuri, Çelik dhe Metal me Ngjyrë


Makineri Pajisje

Instrumentet: Instrumente Elektronikë, Instrumente Elektrik, Mikroskopë, Instrumente Vëzhgimi & Hartësimi, Instrumente Vëzhgimi, Instrumente Fizike Fizike, Instrumente të Tjera Optikë, Makineri për Testimin e Materialeve, Pajisje dhe Instrumente të Kërkimit Gjeologjik, Instrumente Termodinamike, Instrumente Automatizimi, Instrumente Testimi Ndërtimi, Instrumente Hidrologjike dhe Civile Instrumente inxhinierike, Instrumente laboratorike, Instrumente speciale, Instrumente të tjerë fizikë dhe kimikë

Instrumente kamerash: Instrumente kinematografike, Instrumente fotografike, Instrumente të tjerë fotomekanikë dhe kinematografikë

Aparat shtypës

Përpunimi i makinerive dhe aksesorëve: Aksesorë për vegla makinerie, Stërvitje stolie, Mulli, Materiale bluarje, Produkte diamanti dhe diamanti, Makineri të tjera të vogla

Makina qepëse shtëpiake dhe pjesë këmbimi, pajisje për endje

Makineri të Përgjithshme

Pjesë themelore Mekanike: kushineta, Trupi i Rëndë, Zinxhirët, Pranvera, Valves Përgjithshëm, Produkte Casting, Produkte Formëzimi, Moulds, Ingranazhet, Powder Metalurgji, Përbërësit PASTRIMIN, Components vulë, Komponentet Hidraulike dhe Pjesë, pjesë të tjera këmbimi.

Makineria e lëngëzimit: Pompa

Makineritë e Energjisë: Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel, Makinat Elektrike të Saldimit, Makinat Semi-automatike të Prerjes së Gazit, Makinat Prerëse etj.

Pajisjet e Energjisë Elektrike: Prodhuesit e Energjisë, Grupet e Prodhimit, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.

Makinat e kopshtarisë: Makina për kositje, Spërkatësit me fuqi të drejtuar / Manual.

Makineri për përpunimin e bujqësisë dhe nënprodukteve: (blenders, grinders, presses naftës), Grain dhe përpunimit të naftës Makineri, makineri për përpunimin e pambuku, zootekni dhe makineri veterinare.

Mirëmbajtja e Pajisjeve: Makina për larje dhe sterilizim të vajit Nuzzle, Ashensorë të automjeteve, Makineri për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e rregullimit të katër rrotave.

Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, Platformat e vogla të pezulluara

 

Faza 2

Faza e Dytë e Kantonit, përqendrohet në produkte të tilla që kërkojnë shumë punë si sende ushqimore, zbukurime, dhurata dhe mobilje. A është industria më dominuese e Kinës, gjithashtu numri më i madh i blerësve nga vendi perëndimor i 3 fazave. 

Data: 23-27 Tetor 2019

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit Layout dhe Search


Enë gatimi dhe sendesh

 • Kontejnerët prej çeliku inoks, kontejnerët me enamel, kontejnerët e materialeve të tjera
 • Tabela Dining Items dhe Dekore: Enët, thika dhe forks, qirinj Tabela, Tabela Dekore
 • Enë gatimi: Openers shishe, Corkscrews, Openers Can, zbukurime Hot Pot, kettles, thika për Kuzhina dhe profesionale, letër kuzhine, peeler, fletë metalike prej alumini, peshore, Sharps thikë, pastrues thikë, pots, Spades, lugë, Nutcrackers

Qeramikë të përgjithshme

 • Sendesh, enë gatimi dhe përdorimi i përditshëm i qeramikës për përdorim familjar
 • Sendesh, enë gatimi dhe përdorimi i përditshëm i qeramikës për përdorim të hotelit
 • Qeramikë të tjerë, Enë gatimi dhe Qeramikë të përditshme

Artikujt e familjes

 • Produkte Pastrimi: Produkte Larjeje dhe Pajisje Lavanderi; Detergjenteve, produktet e pastrimit të qumështit, deodorantët frigorifer, larjen e dritareve, fshesat, brushat, rrobat, mops, pajisjet polake, kova e plehrave, spades mbeturinave
 • Të përgjithshme Houseware: cadra, Sun Umbrellas, Doreza për përdorim civil, Doreza për Mbrojtjen e Punës, pellgje, kova, kunjat e veshur, varëse rrobash dhe rrobat e veshjes, veshin Baskets, mbaj forks, grepa, Bordi hekurosje, racks këpucësh, kuti këpucësh, kabinete këpucësh , Pirja e duhanit, Lighters, termometra, racks CD, kazanët e letrës, kabinetet për ruajtjen, racks Wine, Këmbaleca, Produkte të tjera Houseware

Personal Care Products

 • Kozmetikë dhe Aksesore: Kozmetikë, Buzëkuq, Kozmetikë, Kozmetikë, Kozmetikë
 • Produkte Skin-Care: Kremra Bukuri, Krem Skin-Care, Krem Hand, Kremrat e Diellit, Furnizuesit e Masazhit, Parfumet
 • Produkte të kujdesit të flokëve dhe pajisje: Shampo dhe Conditioners, Combs, Gërshërë, Trimmers dhe Clippers, Headwear
 • Furnizime Bukuri Nail, Furnizime për Këmbë Furnizime, Furnizime Rruajtëse
 • Produkte të Kujdesit të dhëmbëve: Pastë dhëmbësh / Furça dhëmbësh

Artikuj për tualetin

 • Produkte Banjo: Soaps, dush Gels, mouthwashes, Salt Bath / Bath naftës, pasta e dhëmbëve / brushave të dhëmbëve
 • Pajisje Bath: Bath Sponges, Bath Mats, banjo pasqyra, kontejnerët sapun të lëngët, tabaka sapuni, Stopper, peshqir i lagur, dush kapele, dush dushi, peshqir, peshqir racks, letër higjienike dhe letër fytyrës

Produkte dhe ushqime për kafshë shtëpiake

 • Ushqim kafshesh
 • Produktet Pet: Pet Lodrat, Pet Trajnimi Produkte, Pet Bowls / ushqyesve, Pranë e kafshëve dhe pjesë këmbimi, Kafshet Pet, Collars Pet dhe Leashes, Pet Veshje dhe Aksesore, Aquarium Produkte dhe Aksesore, Pet Grooming dhe Pastrimi Produkte,

Orë, orë dhe Instrumente Optike

 • Clocks: Clocks kuarc, Clocks Mekanike, Jumping Figura Clocks, Clock Radio, orët kabinetit, orët Wall, Tabela Clocks
 • Watches: Watches kuarc, Watches Mekanike, Jumping Figura Watches, LCD Display Watches, Timers, Watches Sport, Watches Moda, Watches Pocket, Watches Pendant
 • Ora dhe pjesët e orës: Thirrjet, Lëvizjet, Rastet, Thirrjet, Dorezat, Zinxhirët, Rripat, Xhami i Shikimit, Unaza Rezistente ndaj Ujit
 • Spektakla: syze për sy të shkurtër, gota presbyopike, lentet e kontaktit, syze dielli
 • Aksesore spektakli: Korniza, lentet, xhamat e kutive

lodra

 • Lodrat fëmijë
 • Elektromotore, Telekomandë dhe Lodra me Clockwork
 • Lodrat e Veprimit
 • Lojëra dhe Lodra Edukative
 • Pelush dhe pelena
 • Kukulla
 • Riding Lodrat: Udhëtim për fëmijë, Veshjet për babe, Mini biçikleta
 • Lodra muzikore
 • Lodra inflatable
 • Pajisje të tjera Lodra dhe Lodra

Dhuratat dhe Primet

 • Mjeshtëri Polyresen
 • Mjeshtëri tradicionale kineze të artit: Cloisonne, Lacquerware & Llaquer Engraving, Artizanatët Artizanale, Dritat e Artizanatit, Katër Thesaret e Studimit (Shkrimi furça, bojëra boje, bojra dhe letër), flokët dhe produktet e flokëve, qëndisje, vazo, grupe çaji, grupe verë, gdhendje artizanatit , Skulptura argjile, Punime artizanale etnike, Mjeshtëri natyrore, Mjeshtëri të tjera artistike
 • Bizhuteri, Gdhendje në Kocka dhe Skulptura Jade: Bizhuteri: Gurët e çmuar, Perlat, Lëndët e para të xhevahireve, Ari dhe Argjendi; Gdhendjet në kocka dhe skulpturat e lodhit; Kockat e Jak dhe Buallos, Kockat e Kuajve, Kockat e Deveve, Predhat e Breshkave Hawksbill, Brirët e Drerit, Koralet, Perlat e Nënës së Perlave dhe Gdhendje të Tjera dhe Produkte Skulpture me Origjinë Kafshësh, Gdhendje Jade
 • Dhurata dhe Prime Marketingu: Primet e Marketingut, Medaljet dhe Badges, Suvenire, Unaza kyçe, Rastet kryesore, Fletoret
 • Letër dhe mbështjellës: Kalendarë, Kalendarë Wall, Kalendari Desktop, Kartat, Boxes dhurata, Paketa dhurata, letra artizanal, çanta letre, shirita, letrat ambalazh dhuratë

Produkte të Festivalit

 • Furnizime dhe Dekore për Parti: Balona, ​​Furnizime për Partitë, Dekore për Parti
 • Pushime Furnizime dhe Dekore: Krishtlindje, Pashkë, Halloween dhe Furnizime të tjera të Specializuara dhe Dekore
 • Fishekzjarre dhe fishekzjarre

Qeramikë arti

 • Qeramikë artistike
 • Qeramikë artizanale
 • Qeramikë Hortikulturore dhe Kopshtarisë

Artware qelqi

 • Qelqe
 • Dekore qelqi
 • Të tjera Artware qelqi

Weaving, bastun prej palme kacavjerrëse dhe Iron Arts

 • Bamboo Mjeshtëri, Mjeshtëri Wood, Mjeshtëri grass, Wickerwork
 • Bastun prej palme kacavjerrëse dhe veprat hekuri

Dekorime në shtëpi

 • Qirinj dekorativë, Mbajtës qirinjsh dhe produkte të ngjashme
 • Piktura, Korniza Pikturash, Korniza Fotografish, Pasqyra: Kaligrafi kineze dhe Piktura, Piktura e naftës, Gdhendje Piktura, Albumi, Korniza, Korniza Artistike Mirror, Korniza Fotografike, Mbështetëse Foldable, Dekorimi Pasqyra
 • Furnizime me tavolinë
 • Dyer dhe dritare, Dekorime mur
 • Lule artificiale

Produktet e kopshtarisë

 • Lule dhe stola të fëmijëve (bimë të gjalla)
 • Lule të thata / artificiale
 • Bonzai
 • Mjetet Hortikulturore
 • Furnizime në natyrë
 • Furnizime Hortikulturore: Pajisje të Bimëve, Furnizime të Nevojshme (Pots Lule, Mbjellës, Insekticid, etj), Dekore Hortikulturore
 • Peshqit, Zogjtë dhe Kafshët për Shfaqje dhe Dekore
 • Furnizime të tjera Hortikulturore

Guri / Dekorimi i Hekurit dhe Pajisjet e Jashtme të Spa-s

 • Gdhendje guri, gurë, artizanale hekuri dhe zbukurime të tjera në natyrë
 • Spa në natyrë dhe pajisje, pishina

 


mobilje

 • Mobilje të stilit tradicional kinez
 • Mobilje për Shtëpinë e Brendshme: Mobilje për Sallon, Restorant, Gjumi, Studim, Kuzhinë dhe Banjë
 • Hotel Mobilje
 • Zyra Mobilje
 • Mobilje Shkolla
 • Mobilje spitalore
 • Mobilje në natyrë: Kopshti, Patio, Plazh, dhe Mobilje për Kampim
 • Mobilje për vende publike
 • Mobilje të tjera
 • Semi-të gatshme dhe pjesë këmbimi

 

Faza 3

Panairi i Kantonit Faza e Tretë, përqendrohet në veshje, këpucë, çanta ... dhe ilaçe ushqimore që përdorin te njerëzit. Ka shfaqje të modës. Preferuarja e grave në 3 faza.

Data: 31st Tetor - 4th Nëntor 2019

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit Layout dhe Search


Meshkujt dhe Veshje e Grave

 • Për Gratë: bluza, funde, pantallona, ​​pantallona, ​​kostume, tunika, sweaters
 • Për meshkujt: xhaketa, pantallona, ​​këmisha, mëngë, kostume, sweaters
 • Dresses dhe Gowns: Dresses Wedding, Dresses Koktej, Evening Gowns
 • Të tjerët

Veshin e fëmijëve

 • Tops, Skirts, Trousers, Ensembles, mantelet

Të brendshme

 • Brendshme dhe vë, Pajamas, Bathrobes, Loungewear, Swimwear
 • Veshja e foshnjave dhe amësisë

Sport dhe veshmbathje

 • Xhinse veshin
 • Sport dhe veshmbathje
 • Sportive: Sportive profesionale, Sportive të rastësishme
 • Veshja e Rastit: Xhaketa / xhaketa, karkaleca të erës, T-Shirts, pantallona të shkurtra
 • Të tjera: Uniformat, Veshje të punës

Peliçe, lëkure, zbritje dhe produkte të ngjashme

 • Produktet e gëzofit dhe leshit: Materialet e gëzofit, Produktet e gëzofit (Veshje / Kapele / Doreza / Jastëkët e mbështetëses / Mbështetëse)
 • Lëkurë & Produkte lëkure: Materiale lëkure, Rroba lëkure, etj
 • Produkte poshtë dhe poshtë: Materiale poshtë (Patë poshtë, Poshtë, pendë pule), Produkte pendë (Pëlhurë pendësh, Lule pendësh, Dekore pendësh etj.), Produkte poshtë (Veshje poshtë, Sets shtrati poshtë, Çanta gjumi poshtë)
 • Lesh kashmiri dhe produkte kashmiri
 • Të tjerët

Aksesorë dhe pajisje të modës

 • Aksesorë Moda: kapele, doreza, shalle, shami, shalle, çorape, lidhëse
 • Pajisje Garment: Pads sup, Etiketa, Zippers

Faqja Tekstile

 • Linens shtrati: batanije, Bedding, shtrati Sheets, Mbulesa shtrati, dyshekë, Quelts peshqir, jastëkët, Rastet jastëk, jastekë, rrjeta Mushkonja
 • Tapiceri Tekstile: pëlhurë Dekorimi, pëlhurë muri, pëlhurë perde, rrobat e Mbrojtura Sun, pëlhurë Mobilje, Divan Mbulon
 • Banjo Tekstile: Perde dushi, peshqir, peshqir fytyrës, peshqir Bath, peshqir plazhi, Closestool kapak Mbulon
 • Tabela dhe Kuzhina Tekstile: Mbulesa tavoline, Tabela Mats, Mbathje, Mbathje, Rags, Doreza Mikrovalë Oven, Tjetër Kuzhina Tekstile
 • Të tjerët: Mats, Tekstile për pastrimin, Flamujt, Makinë

Lëndët e para dhe pëlhura tekstile

 • Pëlhurë: pambuku / Blends, poliestër / blends, liri / blends, Silk / Nitrocellulose mëndafshi, Lesh / Fleece, Fabrics të veçanta të endura, jo të endura Fabrics, Industriale Metrazhe
 • Fibra dhe fijet:
 • Fiber: Fiber perimesh, Fiber Kafshëve, Fiber Made Man, Fiber sintetike, Fiber Inorganik / Mineral, Fiber Kimike
 • Fije: pambuku / blends, liri / blends, leshi / blends, poliestër / blends
 • Të tjera: Aksesore rrobash

Tepiha & sixhade

 • Tepiha të prodhuara nga makina
 • Tepiha të punuar me dorë: Tepiha mëndafshi, Tepiha të leshta me dorë, Tepiha të veshura me dorë, Tepiha të punuar me dorë
 • tapestries
 • Materiale të tjera parket: Bamboo dhe Strou Tepiha

Këpucët

 • Këpucë Moda: Këpucë për meshkuj, këpucë për femra
 • Shoes Sportive: atlete të ndryshme, Running Shoes, Shoes Hiking, këpucë palestër, këpucë trajnimi, dhe të tjerët
 • Këpucë për fëmijë • Sandale, pantofla
 • Këpucë dhe çizme për përdorime të tjera të veçanta dhe produkte gjysëm të gatshme

Furnizime me zyra

 • Pena: Pencils, Pena Ball, Rolling Ball Pena, të lehta të lartë, Pena shatërvan, Pena, Pena e naftës, Pena Pikturë, Rimbushjet, Ink
 • Ruajtja e skedarëve: Dosjet e dokumenteve të diskut, Dosjet e skedarëve të letrës, Mbulon skedarët e skedarëve, Dosjet e skedarëve të kompjuterizuar, Dosjet e skedarëve të varur, Banderolat e djathtë, Dosjet e faqeve, Dosjet e faqeve, Dosjet e dokumenteve, Mbajtësit e dokumenteve, Dosjet, Dosjet e Kartës së Identifikimit.
 • Pajisjet e zyrës: Mbajtëse, Kapëse, Lidhësa, Hiqësa për kapëse, Grushta, Gërshërë, Thika letre, Enë stilolapsi, Enë kapëse letre, Mbështetëse të shiritave ngjitës, Drejtues, Rreshta shiritash, Mprehësa lapsi, Lëng korrigjimi, Fshirëse, Ngjitës, Shirita ngjitës transparent, Dyfishtë Kaseta ngjitëse, kopsat, vulat dhe pullat, kalkulatoret, bllokët e tavolinave, mbajtësit e kartave të emrave, mbajtësit e gazetave
 • Produkte letre: Fletore, Letra Memo, Letër Faksi, Letër Kompjuterike, Letër Printimi Ink-jet me ngjyra, Letër Kopjimi, Letër Fotografie, Letër Shkrimi, Letër Financiare, Letër për Përdorim Financiar
 • Etiketa: Etiketat me shkrim të dorës, Badges, Filmat e Laminating Pouch, Mark Labels
 • Dekorime të Desk
 • Produkte dhe Pajisje Automatizimi Zyre, Pajisje Zyre të Konsumueshme

Rastet dhe çantat

 • Rastet e përdorimit të përditshëm: Rastet prej lëkure, Rastet prej lëkure PVC, Rastet e endura plastike
 • Briefcases: Briefcases lëkure, Tregtisë të endura plastike, Briefcases lëkure PVC
 • Çanta: Çanta lëkure, çanta lëkure PVC, çanta pambuku, çanta të endura plastike
 • Raste të tjera, çanta dhe pajisje

Sport, Produkte Udhëtimi dhe Rekreacioni

 • Produkte sportive
  Produkte Sportive të Brendshme dhe të Jashtme: Topa dhe Aksesorë, Pajisjet e Boksit, Skateboard, Patina me Rul, Patina, Pajisjet e Fitnesit, Pajisjet e Trajnimit të Shtëpisë, Rrjetet Sportive, Trampolina, Harkësia me Hark, Biçikleta dhe Aksesorët e saj, Bilardo, Qitje, Gjueti, Ngjitje, Litarë, Pista & Pajisjet në terren, Pajisjet e kuajve, Pajisjet sportive në plazh, Syzet sportive, Rastet sportive dhe çantat Sportet ujore dhe pajisjet e zhytjes: Syze, Maska për zhytje, Kostume zhytjeje, Flakë, Snorkels, Aksesorë zhytjeje, Paddleboard dhe Aksesorët e tij, Pajisjet e notit dhe aksesorët e saj, Pajisje për ski për ujë Suvenire sportive: Kupa trofeu, Certifikata shpërblimesh, Medalje, Flamuj, Emblema
 • Produkte udhëtimi dhe rekreacioni
  Veglat e peshkimit: Fishhooks, Fish Twies, rrjeta peshkimi, shufra peshkimi, qese peshk, peshkimi bobbins, mjetet e peshkimit dhe aksesorëve të saj Barbeque Mjetet: Barbecue elektrike, Barbeque Gas, Barbeque tullave karboni, Grills, Ignition Instrumenti, Barbeque Accessories Outdoor Rastësor Produkte: , Hammocks, Umbrellas Sun Instrumente muzikore Shahjet dhe Pokers Outdoor Tour Artikuj: Backpacks, mbulesa të mbrojtura, jastekë Air, çanta gjumi, batanije, çadra dhe pajisje, Artikuj Camping dhe Aksesore.

Ilaçe, produkte shëndetësore dhe pajisje medicinale

 • Mjekësia tradicionale kineze: Herbs kineze, ekstrakte bimore
 • Medikamentet Kimike dhe Biopharmaceuticals: Medicines, Raw Materials Medicine, Intermediates Medicine, Biopharmaceuticals
 • Produktet Shëndetësore: Medicinale Shëndetësore, Produktet e Shëndetit Natyror, Alkooli i Mjekuar Kinez, Alkooli Shëndeti, Pije, Tonikë
 • Produkte të kujdesit të flokëve dhe flokëve: Cosmeceuticals, Produkte të kujdesit të trupit, parukë dhe gjymtyrë artificiale, Produkte të formës së trupit, Materiale për kujdesin e bukurisë
 • Home Produkte Mjekësore Care: Bilancet e trupit të shtëpisë, kabinetet e mjekësisë, çanta me ujë të nxehtë, çikleta
 • Produktet dhe Pajisjet e Shëndetit Riprodhues: Produktet dhe Pajisjet e Shëndetit Seksual, Produktet dhe Pajisjet e Planifikimit Familjar
 • Pajisje për Kujdesin Shëndetësor dhe Rehabilitues: Pajisjet e Rehabilitimit, Pajisjet e Masazhit, Instrumentet Fizioterapeutike, Pajisjet e Fitness

 

Pajisje diagnostike dhe terapeutike

Instrumente të ndryshme kirurgjikale, Instrumente Elektronikë Mjekësorë, Instrumente Laboratorike Klinike: Reagentë dhe Instrumente Diagnostikues In Vitro, Instrumente Optikë Mjekësorë, Instrumente Laser Mjekësorë, Instrumente Fizioterapeutike, Sistemi i Diagnostifikimeve Lezionale, Pajisjet e Biokipit dhe Pajisjeve të Lidhura, Pajisjet Integruese të Mjekësisë Tradicionale Kineze dhe Perëndimore , Objektet e Monitorimit të Zemrës, Lehtësitë e Imazhit Mjekësor, Pajisjet e Zbulimit Biokimik, Monitori i Presionit të Gjakut Met Matësi i Glukozës në Gjak 、 Termometri, Sistemet e Endoskopit, Pajisjet e Ngrirjes me Temperaturë të Ulët, Pajisjet e Terapisë së Dializës, Pajisjet Mjekësore me rreze X dhe MRI, Pajisjet Diagnostike Mjekësore Ultrasonike, Lineare Përshpejtuesi, ORL dhe pajisjet e diagnostikimit dhe trajtimit të syve dhe dhëmbëve dhe gojës, Pajisjet klinike dentare: Pajisjet mjekësore për diagnostikimin e dhëmbëve, Pajisjet e kirurgjisë dentare, Pajisjet laboratorike dentare dhe Materialet dentare

Pajisje ndihmëse spitalore

Pajisjet e Dezinfektimit dhe Sterilizimit, Pajisjet e Oksigjenit dhe Furnizimit, Pajisjet e Bankës së Gjakut, Pajisjet e Trajtimit të Ujit, Pajisjet e Ngrirjes me Temperaturë të ulët, Pajisjet e Lehtësisë vetëm, Sistemi i Telemjeksisë, Sistemi Informativ i Spitalit, Sistemi i Automatizimit të Zyrave Spitalore, Pajisjet e Mbrojtjes dhe Pajisjet Mbrojtëse mbi Rrezatimin Bërthamor, Spitali i Përgjithshëm i Pajisjeve: Departamentet Aseptike, Sistemi i Monitorimit të Lagjeve, Shtretërit e Spitaleve të ndryshme, Ambulancat Spitalore, Stretchers dhe Artikuj të tjerë Ndihmës të Parë, Programet e Aplikimit në Spital: Të dhënat e Spitalit dhe Sistemit të Përpunimit të Imazhit, Tabelat Operative të ndryshme dhe Pajisjet e Specializuara, Instrumente biologjike laboratorike, Mobilje mjekësore


Ushqim

 • Ushqimi: drithëra dhe vajra, produkte mishi dhe mishi, vezë dhe produkte qumështi, produkte ujore, fruta dhe produkte frutash, perime dhe perime, konditore, karamele dhe produkte pasticerie, ëmbëlsira dhe biskota, aditivë ushqimorë, produkte bletësh dhe të tjerë

pije:

 • Pije alkoolike: Birra, Spirita, Verëra
 • Kafe
 • Lëng frutash
 • Ujit të pijshëm

Të tjerët

 • Çaj: çaj të zi dhe çaj gjysmë fermentuar, çaj jeshil, çaj Oolong, çaj aromatik, çaj të Pu'er, Çaj të tjerë dhe Produkte të ngjashme (Çaj Shëndetësor, Letër Filter Teabag / Lule aromatik, etj)
 • Paketimi i Ushqimit dhe Produkte të tjera të ngjashme

Food & Drink

Ushqimi: drithëra dhe vajra, produkte mishi dhe mishi, vezë dhe produkte qumështi, produkte ujore, fruta dhe produkte frutash, perime dhe perime, konditore, karamele dhe produkte pasticerie, ëmbëlsira dhe biskota, aditivë ushqimorë, produkte bletësh dhe të tjerë

pije:

Pije alkoolike: Birra, Spirita, Verëra

Kafe

Lëng frutash

Ujit të pijshëm

Të tjerët

Çaj: çaj të zi dhe çaj gjysmë fermentuar, çaj jeshil, çaj Oolong, çaj aromatik, çaj të Pu'er, Çaj të tjerë dhe Produkte të ngjashme (Çaj Shëndetësor, Letër Filter Teabag / Lule aromatik, etj)

Produkte agrokulturore

Paketimi i Ushqimit dhe Produkte të tjera të ngjashme

Shëndeti Ushqim: Vaj Peshku, Vitamina, Xhensen, Foleja e Zogut, Hashima


Artikujt e familjes

baby Produkte

Vagonet e Foshnjave dhe Pjesët e Kembimit

Vende të Sigurisë Infantile

Artikuj të familjes së foshnjës

Lodrat fëmijë

Produkte Pet

Ushqim kafshesh

Pajisje për kafshë shtëpiake

Dekorimi për kafshë

Kujdesi për kafshët dhe produktet e shëndetit

Pajisjet për Shëndetin e Familjes

Masazh Pajisjet

Karrige masazh

Pajisjet për Rehabilitimin e Familjes

Enë gatimi dhe sendesh

Kontejnerët prej çeliku inoks, kontejnerët me enamel, kontejnerët e materialeve të tjera

Tabela Dining Items dhe Dekore: Enët, thika dhe forks, qirinj Tabela, Tabela Dekore

Enë gatimi: Openers shishe, Corkscrews, Openers Can, zbukurime Hot Pot, kettles, thika për Kuzhina dhe profesionale, letër kuzhine, peeler, fletë metalike prej alumini, peshore, Sharps thikë, pastrues thikë, pots, Spades, lugë, Nutcrackers

Produkte Banjo

Produkte Banjo: Soaps, dush Gels, mouthwashes, Salt Bath / Bath naftës, pasta e dhëmbëve / brushave të dhëmbëve

Pajisje Bath: Bath Sponges, Bath Mats, banjo pasqyra, kontejnerët sapun të lëngët, tabaka sapuni, Stopper, peshqir i lagur, dush kapele, dush dushi, peshqir, peshqir racks, letër higjienike dhe letër fytyrës

Produkte pastrimi: Lavatriçe dhe Pajisje për Lavanderi; Detergjenteve, produktet e pastrimit të qumështit, deodorantët frigorifer, larjen e dritareve, fshesat, brushat, rrobat, mops, pajisjet polake, kova e plehrave, spades mbeturinave

Të përgjithshme Houseware: Çanta, Sun Umbrellas, Doreza për përdorim Civil, Doreza për Mbrojtjen e Punës, pellgje, kova, kunjat e veshur, varëse rrobash dhe raftet e veshjes, vishen Baskets, vishni Forks, grepa, Bordi hekurosje, racks këpucësh, kuti këpucësh, kabinete këpucësh, , Lighters, termometra, racks CD, kazanët e letrës, kabinetet për ruajtjen, racks Wine, Këmbaleca, bizhuteri, Produkte të tjera Houseware

Personal Care Products

Kozmetikë dhe Aksesore: Kozmetikë, Buzëkuq, Kozmetikë, Kozmetikë, Kozmetikë

Produkte Skin-Care: Kremra Bukuri, Krem Skin-Care, Krem Hand, Kremrat e Diellit, Furnizuesit e Masazhit, Parfumet

Produkte të kujdesit të flokëve dhe pajisje: Shampo dhe Conditioners, Combs, Gërshërë, Trimmers dhe Clippers, Headwear

Furnizime Bukuri Nail, Furnizime për Këmbë Furnizime, Furnizime Rruajtëse

Produkte të Kujdesit të dhëmbëve: Pastë dhëmbësh / Toothbrush Tooth Brush

Sport, Produkte Udhëtimi dhe Rekreacioni

Produkte sportive

Produkte Sportive të Brendshme dhe të Jashtme: Topa dhe Aksesorë, Pajisjet e Boksit, Skateboard, Patina me Rul, Patina, Pajisjet e Fitnesit, Pajisjet e Trajnimit të Shtëpisë, Rrjetet Sportive, Trampolina, Harkësia me Hark, Biçikleta dhe Aksesorët e saj, Bilardo, Qitje, Gjueti, Ngjitje, Litarë, Pista & Pajisjet në terren, Pajisjet e Kuajve, Pajisjet Sportive të Plazhit, Syzet Sportive, Rastet Sportive dhe Çantat

Sporte ujore dhe pajisje zhytjeje: Syze, Maska për zhytje, Kostume zhytjeje, Flakë, Snorkels, Aksesorë zhytjeje, Paddleboard dhe Aksesorët e saj, Pajisje noti dhe aksesorët e saj, Pajisje për skijim në ujë

Produkte udhëtimi dhe rekreacioni

Veglat e peshkimit: Fishhooks, Fish Twies, rrjeta peshkimi, shufra peshkimi, qese peshk, peshkimi bobbins, mjetet e peshkimit dhe aksesorëve të saj Barbeque Mjetet: Barbecue elektrike, Barbeque Gas, Barbeque tullave karboni, Grills, Ignition Instrumenti, Barbeque Accessories Outdoor Rastësor Produkte: , Hammocks, Umbrellas Sun Instrumente muzikore Shahjet dhe Pokers Outdoor Tour Artikuj: Backpacks, mbulesa të mbrojtura, jastekë Air, çanta gjumi, batanije, çadra dhe pajisje, Artikuj Camping dhe Aksesore.

Rastet dhe çantat

Rastet e përdorimit të përditshëm: Rastet prej lëkure, Rastet prej lëkure PVC, Rastet e endura plastike

Briefcases: Briefcases lëkure, Tregtisë të endura plastike, Briefcases lëkure PVC

Çanta: Çanta lëkure, çanta lëkure PVC, çanta pambuku, çanta të endura plastike

Raste të tjera, çanta dhe pajisje

mobilje

Mobilje për Shtëpinë e Brendshme: Mobilje për Sallon, Restorant, Gjumi, Studim, Kuzhinë dhe Banjë

Mobilje në natyrë: Kopshti, Patio, Plazh, dhe Mobilje për Kampim

Orë, orë dhe Instrumente Optike

Clocks: Clocks kuarc, Clocks Mekanike, Jumping Figura Clocks, Clock Radio, orët kabinetit, orët Wall, Tabela Clocks

Watches: Watches kuarc, Watches Mekanike, Jumping Figura Watches, LCD Display Watches, Timers, Watches Sport, Watches Moda, Watches Pocket, Watches Pendant

Ora dhe pjesët e orës: Thirrjet, Lëvizjet, Rastet, Thirrjet, Dorezat, Zinxhirët, Rripat, Xhami i Shikimit, Unaza Rezistente ndaj Ujit

Spektakla: syze për sy të shkurtër, gota presbyopike, lentet e kontaktit, syze dielli

Aksesore spektakli: Korniza, lentet, xhamat e kutive

Dekorime në shtëpi

Artware qelqi

Qelqe

Dekore qelqi

Të tjera Artware qelqi

Qeramikë arti

Qeramikë artistike

Qeramikë artizanale

Qeramikë Hortikulturore dhe Kopshtarisë

Furnizime me tavolinë

Letër shkrimi

Pena: Pencils, Pena Ball, Rolling Ball Pena, të lehta të lartë, Pena shatërvan, Pena, Pena e naftës, Pena Pikturë, Rimbushjet, Ink

Ruajtja e skedarëve: Dosjet e dokumenteve të diskut, Dosjet e skedarëve të letrës, Mbulon skedarët e skedarëve, Dosjet e skedarëve të kompjuterizuar, Dosjet e skedarëve të varur, Banderolat e djathtë, Dosjet e faqeve, Dosjet e faqeve, Dosjet e dokumenteve, Mbajtësit e dokumenteve, Dosjet, Dosjet e Kartës së Identifikimit.

Pajisjet e zyrës: Mbajtëse, Kapëse, Lidhësa, Hiqësa për kapëse, Grushta, Gërshërë, Thika letre, Enë stilolapsi, Enë kapëse letre, Mbështetëse të shiritave ngjitës, Drejtues, Rreshta shiritash, Mprehësa lapsi, Lëng korrigjimi, Fshirëse, Ngjitës, Shirita ngjitës transparent, Dyfishtë Kaseta ngjitëse, kopsat, vulat dhe pullat, kalkulatoret, bllokët e tavolinave, mbajtësit e kartave të emrave, mbajtësit e gazetave

Produkte të letrës: Fletore, Pads Memo, Fax Paper, Kompjuteri, Paper Ink-jet Print Paper, Letër Kopjimi, Letër Fotografie, Letër Shkrimi, Letër Financiare

Etiketa: Etiketat me shkrim të dorës, Badges, Filmat e Laminating Pouch, Mark Labels

Fabrics dhe Home Textiles

Fabrics:

Fabrics: pambuku / blends, poliestër / Blends, liri / blends, mëndafshi / Nitrocellulose mëndafshi, leshi / qeth, Woven Fabrics Speciale, jo të endura Fabrics, Industrial Cloth

Fiber dhe fijeve: fibra perimesh, Fiber Kafshëve, Fiber Man Made, Fiber sintetike, Fibër inorganike / Mineral, Fiber Kimike, pambuku / blends, liri / blends, leshi / blends, poliestër / blends

Të tjera: Aksesore rrobash

Faqja Tekstile:

Linens shtrati: batanije, Bedding, shtrati Sheets, Mbulesa shtrati, dyshekë, Quelts peshqir, jastëkët, Rastet jastëk, jastekë, rrjeta Mushkonja

tapete tekstile: pëlhurë Dekorimi, pëlhurë muri, pëlhurë perde, rrobat e Mbrojtura Sun, pëlhurë Mobilje, Sofa Covers

Banjo Tekstile: Perde dushi, peshqir, peshqir fytyrës, peshqir Bath, peshqir plazhi, Closestool kapak Mbulon

Tabela dhe Kuzhina Tekstile: Mbulesa tavoline, Tabela Mats, Mbathje, Mbathje, Rags, Doreza Mikrovalë Oven, Tjetër Kuzhina Tekstile

Të tjerët: Mats, Tekstile për pastrimin, Flamujt, Makinë

Aksesorë dhe pajisje: kapele, doreza, shalle, shami, shalle, çorape, lidhëse, jastëkë, etiketa, zippers

Qilima dhe sixhade

Tepiha të prodhuara nga makina

Tepiha të punuar me dorë: Tepiha mëndafshi, Tepiha të leshta me dorë, Tepiha të veshura me dorë, Tepiha të punuar me dorë

tapestries

Materiale të tjera parket: Bamboo dhe Strou Tepiha

Më poshtë gjenden zyrat e regjistrimit të vendosura në hotelet e caktuara. Rezervoni a hotel afër Panairit të Kantonit ose afër këtyre hoteleve shpejt do të marrin distinktivin e blerësit.

 

 

5 yll Hotele

1. Dong Fang Hotel, 2. Hotel Baiyun, 3. Jianguo Hotel Guangzhou, 4. Grand Hotel Ndërkombëtare, 5. Crowne Plaza Foshan, 6. Hotel Royal Mesdheut, 7. Westin Guangzhou, 8. Hoteli Phoenix City 9. Guangzhou, 10. Hotel Regal Palace (Dongguan), 11. Pazhou Westin, 12. Soluxe Hotel Guangzhou, 13. Crowne Plaza Qyteti Guangzhou City, 13. Guangzhou Marriott Hotel Tianhe, 15. Azi Hotel Ndërkombëtare, 16. Katër pikë nga Sheraton Dongpu-Guangzhou, 17. Hotel Pullman Baiyun Airport, 18. Sofitel Foshan Hotel, 19. Shangri-La Hotel Guangzhou, 20. Sofitel Guangzhou Sunrich, 21. Hotel Kantoni i Landmark

4 yll Hotele

22. Hotel Star, 23. Rosedale Hotel Guangzhou, 24. Panyu Hotel, 25. Hotel Guangzhou Oqeani, 26. Ramada Plaza Guangzhou, 27. Ramada Pearl Hotel Guangzhou, 28. Kryebashkiakët e Kinës Plaza

Njoftim: 

Koha e regjistrimit të këtyre hoteleve:
Faza I
Apr. /Oct.14-15, 8:30-20:00
Prill / tetor. 16-17, 8: 30-18: 00
Faza II
Apr. /Oct.22-23, 8:30-18:00
Apr. /Oct.24, 8:30-18:00
Faza III
Në pranverë: Prill 30-Maj 1, 8: 30-18: 00; Mund 2, 8: 30-14: 00
Në vjeshtë: tetor 30-31, 8: 30-18: 00; Nov.1, 8: 30-14: 00

 

Ne sugjerojmë 8 hotelet më të mira të regjistrimit që besojmë më mirë:

 1. Shangri-La Hotel Guangzhou është hoteli i preferuar për vizitorët e Panairit të Kantonit.
 2. Pazhou Westin është brenda Panairit të Kantonit dhe drejtohet nga Panairi i Kantonit. 
 3. Pullman Baiyun Airport merr simbolin e Panairit të Kantonit kur të mbërrini në Aeroport. 
 4. Soluxe Hotel Guangzhou është hoteli më i ri 5 në afërsi të Panairit të Kantonit. 
 5. Katër pikë nga Sheraton Dongpu është hoteli me çmim më të ulët 5 pranë Panairit të Kantonit. 
 6. Westin Guangzhou është më e mira për vizitorët e Hong Kongut - Guangzhou Train. 
 7. Hotel Royal Mesdheut është një çmim i arsyeshëm në CBD. 
 8. Hotel Kantoni i Landmark, të gjitha tregjet me shumicë përreth nesh.

 ... dhe të gjitha hotelet rreth Kantonit Panair.

 

Sugjerime nga qëllimi:

Fakte: 

Unë jam duke qëndruar në një hotel që nuk është në listën tuaj 'Regjistrimi i hotelit'. A mund të shkoj në një hotel regjistrimi dhe akoma të regjistrohem në Panairin e Kantonit?

Transporti në Panairin e Kantonit?

A mund të regjistrohem vetëm në hotel kur të arrij?