Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Faza 1

Faza e parë e Kantonit, fokusohet në produktet elektrike dhe elektronike dhe produktet industriale. Shumica e produkteve të fundit të teknologjisë së lartë të Kinës janë në fazën e parë të Panairit të Kantonit. Ajo ka numrin më të madh të marrëveshjeve dhe blerësve të fazave 3.

Data: 15-19 October 2019

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit Layout dhe Search


Elektronikë Konsumatorësh dhe Produkte Informacioni

 • Produkte audio-video: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët,
 • Produkte digjitale të muzikës: MP3, MP4, MD, Lojtarë muzikorë portativë, Kamera dixhitale, Pllakat, Produkte lojë elektronike
 • Komunikimet: Mobiles, Pagers, Interphones, PDA, Telefonat, Fakset, Kabllot e Komunikimit, Antenna & Marrësit, Radio Sets, Pajisje Rader Navigation, Pajisje Satelitore Komunikimi, Satelitore, dhe të tjera Komunikimi Facilities
 • Produktet e furnizimit me energji: Bateria e thatë, bateria e litiumit, Burimi i energjisë portative
 • Kompjutera dhe Kompjuterë: Kompjuterë të Mëdhenj dhe të Mesëm, Kompjuter Mini, Kompjuterë Mikro, Desktop, Laptopë, Disqet CD, Disqet Floppy, Memorie, Disqe të Rënda, CPU, Kartela Zanore, Video Cards, Tabela kryesore, Tastierë, Mouse, Monitorë , Pjesë këmbimi kompjuterike, përpunues teksti dhe kompjutera të tjerë.
  · Periferikësh kompjuter: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-kamerë, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë
  · Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Network, Stacione Punimi, Switches
  · Software kompjuterik: Software Operativ, Softueri i Zyrës, Softueri i Kontabilitetit, Softueri i Menaxhimit, Softueri i Dizajnit të Imazhit, Softueri i Sigurisë Kompjuterike, Softueri i Rrjetit të Rrjetit, Softueri i Lojërave, Softueri i Edukimit, Softueri Multi-media, Programi i Zhvillimit dhe Programimit,
 • Produkte të tjera elektronike: Monitor Meteorologjik, Njësia e Pajisjeve Monitoruese Meteorologjike, Aksesore Monitor Meteorologjike.


Produkte elektronike dhe elektrike

 • Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.
 • Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards
 • Produkte elektronike dhe elektrike: Pajisje për optoelektronik, ndreqës, invertorë, amplifikatorë, transducerë, shpërndarësa frekuence, releve të fuqisë, përshtatës, bateritë, transformatorët e tensionit, stabilizatorët e tensionit, induktorët e fuqisë, reaktorët, ndërprerësit e rrymës, multimetrat, Komponentet Elektronike (Kapaciteti, Rezistenca, Transistoret, Diodat, Dynatron, Piezoelectric, Komponentet Induktiv, Unazoret, Mbajtësit, Ndërprerësit, Tela, Kabllo, Bordet e Rrjetit)
 • Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.
 • Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, energjia bio, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieria bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët, avullit, mjedisit dhe energjisë


Pajisje Elektrike shtëpiake

 • Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.
 • Frigoriferët dhe pajisjet e ftohjes: frigoriferë, ngrirës
 • Air Conditioners & ventilim Pajisjet: Air Conditioners, Tifozët, Air Humidifiers, Air tharëse, Air Purifiers.
 • Makinat e larjes dhe tharjes: Makina larëse, Makina tharëse, Dritare elektrike.
 • Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

 • Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.
 • Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit
 • Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.

Biçikleta

 • Biçikleta: Biçikleta, Biçikleta elektrike, Scooters elektrike
 • Pjesë Biciklete

Motoçikleta

 • Motorcycles, Makina Beach
 • Pjesë Motor

Pjesë këmbimi të automjeteve

 • Pjesë këmbimi të automjeteve: Motorë & Pjesë këmbimi, ftohje, Lubrifikantë & Furnizim me karburante Pjesë këmbimi, Pjesë të Transmisionit, Drejtues & Pjesë Brake, Paneli i drejtimit të automjeteve dhe pjesët, Pajisjet elektrike dhe pjesët elektrike
 • Gomat
 • Pjesë këmbimi të automjeteve & Pajisje optimizimi
 • Mirëmbajtje dhe produkte të ngjashme
 • Dekorime të automjeteve

Makina

 • Jo-ndërtim Automjetet: Makina, Traineri, Automjete jashtë rrugës, Shasia, Rimorkio, Furgonë të izoluar, Makina për ngrirje, Karburanti, Autobuza, Ambulanca, Makinat zjarrfikëse, Karroca uji, Karroca për vegla, Traktorë ajrorë, Automjetet speciale të aeroportit, & Pajisje, Këmbaleca Golf, gjitha-Terrain Vehicles, Armor Cash Transportuesit, Furgona, automjetet e mallrave, shporta.

Makineritë e Energjisë Elektrike dhe Energji

 • Makineria e Energjisë: Makinat Elektrike, Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel dhe etj.
 • Fuqia Elektrike: Gjeneratorë të Energjisë, Gjeneruese, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.


Makineri dhe pajisje të mëdha

 • Makineri të mëdha: Makineri për prerjen e metaleve, Makineri të mëdha për përpunimin e drurit, Makineri tekstile, Makinat farmaceutike, Makineri plastike, Makineri paketimi, Makineri për përpunimin e duhanit, Makineri printimi, Makineri për përpunimin e ushqimit, Makineri për përpunimin e gomës, Makineri kimike, Makineri falsifikuese.
 • Komplete të kompletuara të pajisjeve: Linjat e prodhimit të produkteve të ndryshme të industrisë së lehtë


Makineri të Përgjithshme, Makineritë e Përpunimit të Vogël dhe Aksesorët Industriale

 • Makineri të Përgjithshme: Pompa, Ventilatorë, Ventilatorë, Kompresorë
 • Makineritë e vogla të përpunimit: Makinat e saldimit elektrik, Makinat për prerjen e gazit, Makinat e prerjes, Aksesorët e veglave të makinës, Stërvitjet e stendës, Sharrat, Materialet bluarëse, Diamond & Diamond Products, Makineri të tjera të vogla
 • Aksesore Industriale: Kushineta, Trupi i Rrenduar, Zinxhirët, Pranvera, Valvulat e Përgjithshme, Produkte Kallëp, Produkte Formëzimi, Moulds, Ingranazhet, Metalurgji Powder, Komponentet Pneumatike, Komponentet Seal, Komponentet Hidraulike dhe Pjesë, Pjesë të tjera Pjese Kembimi.
 • Instrumente: Instrumente elektronike, Instrumente elektrike, Mikroskope, Instrumenta matëse dhe matëse, Instrumente vëzhgimi, Vegla optike optike, Pajisje të tjera optike, Makineri për testimin e materialeve, Instrumente dhe instrumente për zbulimin gjeologjik, Instrumente termodinamike, Instrumente automatizimi, Instrumente testimi ndërtimi, Instrumente hidrologjike dhe civile Instrumenteve inxhinierike, instrumenteve laboratorike, instrumenteve speciale, instrumenteve të tjera fizike dhe kimike
 • Instrumente Kamera: Vegla Kinematografike, Vegla Fotografike, Vegla Tjera Fotografike dhe Kinematografike
 • Aparat shtypës
 • Makineri shtëpiake për qepje dhe pjesë këmbimi, Furnizime të endura
 • Pajisjet e Transportit: Pajisjet e anijes dhe pjesët e këmbimit, Pajisjet nën ujë të veçanta, Pajisjet e aviacionit dhe pjesët e këmbimit, automjetet hekurudhore dhe pajisjet e ngjashme
 • Mirëmbajtja e pajisjeve të automjeteve: Makinat e larjes dhe sterilizimit të vajit Nuzzle, Ashensorët e automjeteve, Makinat për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e përafrimit me katër rrota dhe Makina për larjen e makinave


Makineri Ndërtimi dhe Bujqësia (Sipërfaqja e Brendshme)

 • Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, platformat e vogla të pezulluara, hapëse të tullave etj.
 • Makineri Bujqësore dhe Pyjore: Pajisjet e Bujqësisë, Makinat e Transplantimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Makineritë Përmirësuese të Fermave, Makineritë e Mbarështimit të Kafshëve, Pjese Kembimi të Makinerisë Bujqësore, Makinerisë Pyjore etj.
 • Makineri për kopshtim: Makineri kositëse, Spërkatës, Makineri të tjera bujqësore dhe pyjore
 • Bujqësore dhe Produktet e Ndërlidhura Processing Makineri: Rajs Makinerisë, Makineri Grease, kokërr dhe përpunimit të naftës Makineri, Makineri Packaging, instrument inspektimi


Makineri për ndërtim dhe bujqësi (Hapësira e hapur)

 • Makineri ndërtimi: Forklift, ekskavatorë, tipcarts, vinça kamion, Vinça vinç, kamion Mixer Betoni, Compactors Plate, platformat e pezulluar, hapëse të tullave
 • Inxhinierike ndërtimore Inxhinieri: Makinerisë Minierave, Ngritja Makineri, Makineri qymyri Miniera, Makineri Gjeologjike, zjarrfikëse Makinerisë, Makineria e naftës
 • Bujqësi dhe Pylltari Makineri: Makinat e Transportit Bujqësor, Traktorë, Boat-traktorë, Pajisjet Bujqësore, Makinat e Transmetimit të Rajonit të Fuqizuar, Makinat e Transplantimit të Rajsit Manual, Makinat e Kullimit dhe Ujitjes, Makinat e Korrje, Farmland Përmirësimi i Makinerisë, , Makineritë e Pylltarisë etj.

Hardware

 • Hardware: Mobilje Hardware, Dekorimi Hardware, Locks dhe pajisje, Wire Meshes, materiale Saldim, Valvula Presioni i ulët, pajisje për ngrohje me ujë, Produkte Cast Iron, Castings dhe Forgings, Fasteners, Hardware ndryshme (rrotull, Hoses metalike, thonjtë e Bankës, , Produkte të tjera Hardware

Tools

 • Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Ndërtimi dhe materialet dekorative

Materiale ndërtimi

 • Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike
 • Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.
 • Fittings tub
 • Ndërtim Hardware

Materiale dekorimi

 • Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim
 • Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu
 • Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut
 • Dyer & Dritare: Dyert e Drurit, Çelik Plastik / Alumini Aliazh / Dyer çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Auto, Sisteme dhe Pajisje për Kontrollin e Dyerve, Sistemet e Dyerve Elektronike
 • Hardware dekorative, Dyer dhe Windows Hardware, Pajisje Hardware, Iron Artizanatit Produkte
 • Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit
 • Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ


Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina


Pajisje sanitare dhe banjo

 • Qeramika sanitare, njësitë e banjës, dhoma me avull, dushi përkatës, çezmat, banjo Hardware & Fittings, banjo pasqyra, mobilje banjo, ngrohje uji, banjo ngrohje, kabinetet banjo, ndarëse, pajisjet e pishinës

Produkte kimike

 • Kimikatet inorganike: Elementet Kimike, Acidet Inorganike dhe Komponimet Inorganike të Oksigjenit të Jo-Metale, Halogjen ose Sulfur Komponimet e Jo-Metale, Bazat dhe Oksidet Inorganike, Hidroksidet dhe Peroksidet e Metals, Miscellaneous
 • Kimikatet Organike: Hidrokarburet dhe Derivatet e tyre, Alkoholet Aciklike dhe Derivatet e tyre, Fenolet dhe Fenolalkoholet dhe Derivatet e tyre, Eteret dhe Derivatet e tyre, Komponimet e Funksionit Aldehyde, Komponimet me Funksione Ketone dhe Komponimet e Funksionit Quinone, Acidet Karboksilike dhe Derivatet e tyre, Esteret e Inorganikeve Acidet e Jo-Metale dhe Kripërat e tyre, Komponimet e Funksionit të Azotit, Komponimet e Tjera Organike
 • Kimikatet bujqësore: plehrat, pesticidet dhe herbicidet
 • Ngjyra, pigmente dhe ngjyra dhe produktet e tyre të ndërmjetme.
 • Plastikat dhe artikujt e saj
 • Gome dhe artikujt e saj


Burime të reja energjetike

 • Produkte diellore fotovoltaike
 • Qeliza diellore dhe Moduli
 • Produktet e aplikimit fotovoltaik
 • Inxhinieria fotovoltaike dhe sistemi
 • Materiale të papërpunuara fotovoltaike
 • Pajisjet e prodhimit fotovoltaik
 • Produktet diellore termike: Ngrohës diellore të ujit, Pompë nxehtësie diellore ndihmëse, Kolektor diellor termik, Kondicioner diellor, Produkte të tjera Optotermale dhe pajisje
 • Produktet dhe Aksesorët e Energjisë së Era
 • Produkte të tjera të Energjisë së Re

Elektronikë dhe shtëpiake elektrike shtëpiake

Consumer Electronics

Audio-Video Produkte: Home Theatre, VCD, DVD, CD, LD, Mikrofona, Pajisje Karaoke, TV, Kutitë e vendosura, Video Recorders, Regjistrues Tape, Re-lexuesit, Radiot, Megafonët, altoparlantët, Car Audio System

Produktet Digital Entertainment Produkte: MP3, MP4, MD, Lojtaret Muzikë Portable, Kamera Dixhitale, Produkte Elektronike të Lojërave

Komunikimet personale: Mobiles, Pagers, Interphones, PDA

Produkte elektronike dhe elektrike

Pajisjet e Sigurisë Elektronike: Vëzhguesit, Sirenat, Produktet e Sigurisë Auto, Detektorët, Sensorët, Sistemi i Kontrollit të Kanalit, Produktet e Sigurisë së Shtëpisë, Produkte të Sigurisë së Zyrës, Produktet Automatike të Sigurisë, Sistemet Elektronike të Mbylljes, Kartat Inteligjente.

Pajisjet e automatizimit të biznesit: Fotokopjues, Buletini Elektronik, Projektorë, Shredder, Makinat e Pjesëmarrjes, Pajisje për Takimin e Video Konferencave, Regjistrat Elektronikë të Arkave, ATM, Makinat Card, Counters Bill, Printera Barcode, Skanera Barcode, Collectors të të Dhënave, IC Cards

Produkte elektronike dhe elektrike: Pajisje për optoelektronik, ndreqës, invertorë, amplifikatorë, transducerë, shpërndarësa frekuence, releve të fuqisë, përshtatës, bateritë, transformatorët e tensionit, stabilizatorët e tensionit, induktorët e fuqisë, reaktorët, ndërprerësit e rrymës, multimetrat, Komponentet Elektronike (Kapaciteti, Rezistenca, Transistoret, Diodat, Dynatron, Piezoelectric, Komponentet Induktiv, Unazoret, Mbajtësit, Ndërprerësit, Tela, Kabllo, Bordet e Rrjetit)

Pajisjet Elektrike: Furrat Elektrike, Pajisje të Linjës së Transmisionit, Produkte elektrike të karbonit, Tela, Kabllo, Porcelani elektrik, Materiale izoluese, Pajisje elektrike, Bateritë etj.

Energjia e re dhe e rinovueshme: Energjia diellore, energjia e erës, bio-energjia, energjia baticore, fuqia bërthamore: Inxhinieri bërthamore, centrali bërthamor dhe teknologjia dhe pajisjet përkatëse, sistemi i riciklimit: Sistemi i monitorimit të konsumit të ngurta, të lëngët,

Produkte kompjuterike dhe komunikative

Produkte Kompjuterike

Kompjuter & Pjesë: Kompjuterë të Mëdhenj dhe të Mesëm, Kompjuterë Mini, Kompjuterë Mikro, Desktop, Laptopë, CD-drive, Disketje, Memorie, Hard Disqe, CPU, Pjesë këmbimi kompjuterash, përpunues teksti dhe kompjutera të tjerë.

Periferikësh kompjuterë: Printerë, disqe, CD, kaseta, skanera, web-cam, shkrimtarë CD, UPS dhe periferikësh të tjerë

Pajisjet e Rrjetit Kompjuterik: Serverat, Modemet, Routers, Hubs, Cards Rrjeti, stacionet e punës, Switches

Softueri kompjuterik: Softueri i operimit, Softueri i softuerit, Softueri i kontabilitetit, Softueri i menaxhimit, Programi i dizenjimit të imazhit, Softueri i sigurisë kompjuterike, Softueri i programit të rrjetit, Softueri i lojës, Softueri i edukimit, Softueri multimedial, Softueri i programimit dhe programimit

Produkte të komunikimit: telefona, telefona, interfejs, kabllot e komunikimit, antenat dhe marrësit, paguesit, radio stacione, pajisjet e navigimit të radarëve, pajisjet e komunikimit satelitor, marrësit satelitor dhe lehtësira të tjera të komunikimit.

Pajisje Elektrike shtëpiake

Pajisje Kuzhina: Furrat me mikrovalë, Pots elektrike ngrohjes, sobave elektrike, sobave elektrike, sobave të gazit, ventilatorë kuzhine, Tifozët shter, pjatalarëse, kabinetet dezinfektimi, përpunuesit e ushqimit, lëngje Extractors, Mixers Kuzhina, Filtra Pastrimi.

Frigoriferët dhe pajisjet e ftohjes: frigoriferë, ngrirës

Air Conditioners & ventilim Pajisjet: Air Conditioners, Tifozët, Air Humidifiers, Air tharëse, Air Purifiers.

Makinat e larjes dhe tharjes: Makina larëse, Makina tharëse, Dritare elektrike.

Pajisje të tjera elektrike të vogla: Makina llogaritëse, Ngrohës uji, Tharëse flokësh, Makineri oksigjeni, Shavers elektrik, Vegla elektrike, Pishtarë, Vakuume, Stufa, Vrasës të mushkonjave

Pajisjet e Ndriçimit

Aplikimi i sistemit të ndriçimit: ndriçimi i industrisë, ndriçimi dekorativ, ndriçimi emergjent dhe i sigurisë, ndriçimi i muzikës dhe i skenës, zyra, ndriçimi i reklamave dhe ekspozimit, ndriçimi i jashtëm.

Burimi elektrik i dritës: llambat fluoreshente, llambat e kursimit të energjisë, llambat inkandeshente, llambat neon, dritat neoni, llambat e tungstenit të jodit, llambat e magnezianëve, llampat e leshit të bromenit

Pajisje të lehta: Llamba llambë, Llamba Postime, Fibra optike, Pllaka llambë, mbajtëse llambë, Caps llambë, Ballasts, stabilizatorët e tensionit, transformatorët e tensionit, starters, Adapters, Converters, Sensorë.


Materiale Ndertimi & Pajisje fizike kompjuterash

Ndërtimi dhe materialet dekorative

Materiale ndërtimi:

Materiale Ndërtimore të Përgjithshme, Materiale Ndërtimi Metal, Materiale Ndërtimi të Industrisë Kimike, Materiale ndërtimi qelqi, Produkte çimentoje, Materiale kundër zjarrit, Materiale izoluese termike

Coatings / Chemistry: Wall Surface / Uji i papërshkueshëm nga uji / Coatings Kati, Coatings ndihmëse, Veshje Materiale paketimi, llaç-përzierës llaç, Ngjitëse, përzierje, ndihmëse, Ngjitëse Building, kaseta ngjitëse, Kompleks Caulking, Anti-ndryshk materiale, , Materialet anti-rrjedhje, Teknologjitë e papërshkueshme nga uji dhe pajisjet e ngjashme.

Fittings tub

Materiale dekorimi

Pllaka: pllaka muri, pllaka dyshemeje, pllaka për zbukurim

Kati i drurit: Kati i ngurta druri, Kati i përzier me dru të ngurta, Kati i drurit i laminuar, Kati i drurit, Kati i bambu

Wall / Wallpaper / Wallpaper dhe Dekore Indoor: tavan, tavan Drop, Wallpaper, fletë alumini / Lead Sheets / Point mbështetur / Njësia / Metal perde Wall, pajisje perde dhe pajisjet e përpunimit, Bordi Sunshine, Produkte gipsi, Strukturat e çelikut

Dyer & Dritare: Dyert e Drurit, Çelik Plastik / Alumini Aliazh / Dyer çeliku dhe Dritare; Dyer të ndryshme Auto, Sisteme dhe Pajisje për Kontrollin e Dyerve, Sistemet e Dyerve Elektronike

Materialet e gurit: dyshemetë prej guri, gurë për hortikulturë, gurë të veçantë në formë, materiale guri, gurë; Materialet e bëra nga njeriu të gurit

Qelq: Xhami artistik, Ndërtim / Qelq dekorativ

Pajisje Kuzhina: Njësi Kuzhina, Kabinete, Pishina për Larje, Varet Kuzhina

Pajisje sanitare dhe banjo

Qeramika sanitare, njësitë banjo, dhoma me avull, dushi përkatës, çezmat, banjo pasqyra, mobilje banjo, ngrohje të ujit, banjo ngrohje, kabinete banjo, ndarëse, pajisje pishinë

Hardware

Hardware: Mobilje Hardware, Hardware Ndërtimi, Hardware dekorative, Dyer dhe Windows Hardware, Hardware Fittings, Iron Artizanatit Produktet, banjo Hardware & Fittings, Locks dhe Fittings, Wire Meshes, Materiale Saldimi, , Castings dhe Forgings, Fasteners, Hardware ndryshme (rrotull, Hoses metalike, thonjtë e Bankës, zinxhirët), Produkte të tjera Hardware

Tools

Mjete: Vegla matëse, vegla bluarje, takëm, Vegla manuale, Vegla elektrike, Vegla pneumatike, Vegla hidraulike, Vegla saldimi, Vegla mekanike, Vegla prerëse, Vegla bujqësore

Të tjerët

Lëndëve të para kimike

Gomë

Minerale

lëndë druri

Hekuri, Çelik dhe Metal me Ngjyrë


Makineri Pajisje

Instrumente: Instrumente elektronike, Instrumente elektrike, Mikroskope, Instrumenta matëse dhe matëse, Instrumente vëzhgimi, Vegla optike optike, Pajisje të tjera optike, Makineri për testimin e materialeve, Instrumente dhe instrumente për zbulimin gjeologjik, Instrumente termodinamike, Instrumente automatizimi, Instrumente testimi ndërtimi, Instrumente hidrologjike dhe civile Instrumenteve inxhinierike, instrumenteve laboratorike, instrumenteve speciale, instrumenteve të tjera fizike dhe kimike

Instrumente Kamera: Vegla Kinematografike, Vegla Fotografike, Vegla Tjera Fotografike dhe Kinematografike

Aparat shtypës

Makineri Përpunimi & Pajisje: Aksesore Tool Machine, stërvitjet Bench, grinders, bluarje Materiale, Diamond & Diamond Produkte, Makineri të tjera të vogla

Makineri shtëpiake për qepje dhe pjesë këmbimi, Furnizime të endura

Makineri të Përgjithshme

Pjesë themelore Mekanike: kushineta, Trupi i Rëndë, Zinxhirët, Pranvera, Valves Përgjithshëm, Produkte Casting, Produkte Formëzimi, Moulds, Ingranazhet, Powder Metalurgji, Përbërësit PASTRIMIN, Components vulë, Komponentet Hidraulike dhe Pjesë, pjesë të tjera këmbimi.

Makineria e lëngëzimit: Pompa

Makineritë e Energjisë: Makinat e Prodhimit të Energjisë, Makinat me Diesel, Makinat Elektrike të Saldimit, Makinat Semi-automatike të Prerjes së Gazit, Makinat Prerëse etj.

Pajisjet e Energjisë Elektrike: Prodhuesit e Energjisë, Grupet e Prodhimit, Pajisjet e Transmisionit, Condensers Synchronous, etj.

Makinat e kopshtarisë: Makina për kositje, Spërkatësit me fuqi të drejtuar / Manual.

Makineri për përpunimin e bujqësisë dhe nënprodukteve: (blenders, grinders, presses naftës), Grain dhe përpunimit të naftës Makineri, makineri për përpunimin e pambuku, zootekni dhe makineri veterinare.

Mirëmbajtja e Pajisjeve: Makina për larje dhe sterilizim të vajit Nuzzle, Ashensorë të automjeteve, Makineri për nxjerrjen e vajit të përdorur, Këmbyesit e gomave, Makina balancuese, Pajisjet e rregullimit të katër rrotave.

Automjetet e vogla në ndërtim: Vibration Rammer, Platformat e vogla të pezulluara

Faza 2

Panairi i Kantonit Faza e Dyte, fokusohet në produkte të tilla intensive të punës si sende ushqimore, stoli, dhurata dhe mobilje. Është industria më dominuese e Kinës, gjithashtu numri më i madh i blerësve nga vendi perëndimor i fazave 3.

Data: 23-27 October 2019

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit Layout dhe Search


Enë gatimi dhe sendesh

 • Kontejnerët prej çeliku inoks, kontejnerët me enamel, kontejnerët e materialeve të tjera
 • Tabela Dining Items dhe Dekore: Enët, thika dhe forks, qirinj Tabela, Tabela Dekore
 • Enë gatimi: Openers shishe, Corkscrews, Openers Can, zbukurime Hot Pot, kettles, thika për Kuzhina dhe profesionale, letër kuzhine, peeler, fletë metalike prej alumini, peshore, Sharps thikë, pastrues thikë, pots, Spades, lugë, Nutcrackers

Qeramikë të përgjithshme

 • Sendesh, enë gatimi dhe përdorimi i përditshëm i qeramikës për përdorim familjar
 • Sendesh, enë gatimi dhe përdorimi i përditshëm i qeramikës për përdorim të hotelit
 • Qeramikë të tjerë, Enë gatimi dhe Qeramikë të përditshme

Artikujt e familjes

 • Produkte Pastrimi: Produkte Larjeje dhe Pajisje Lavanderi; Detergjenteve, produktet e pastrimit të qumështit, deodorantët frigorifer, larjen e dritareve, fshesat, brushat, rrobat, mops, pajisjet polake, kova e plehrave, spades mbeturinave
 • Të përgjithshme Houseware: cadra, Sun Umbrellas, Doreza për përdorim civil, Doreza për Mbrojtjen e Punës, pellgje, kova, kunjat e veshur, varëse rrobash dhe rrobat e veshjes, veshin Baskets, mbaj forks, grepa, Bordi hekurosje, racks këpucësh, kuti këpucësh, kabinete këpucësh , Pirja e duhanit, Lighters, termometra, racks CD, kazanët e letrës, kabinetet për ruajtjen, racks Wine, Këmbaleca, Produkte të tjera Houseware

Personal Care Products

 • Kozmetikë dhe Aksesore: Kozmetikë, Buzëkuq, Kozmetikë, Kozmetikë, Kozmetikë
 • Produkte Skin-Care: Kremra Bukuri, Krem Skin-Care, Krem Hand, Kremrat e Diellit, Furnizuesit e Masazhit, Parfumet
 • Produkte të kujdesit të flokëve dhe pajisje: Shampo dhe Conditioners, Combs, Gërshërë, Trimmers dhe Clippers, Headwear
 • Furnizime Bukuri Nail, Furnizime për Këmbë Furnizime, Furnizime Rruajtëse
 • Produkte të Kujdesit të dhëmbëve: Pastë dhëmbësh / Furça dhëmbësh

Artikuj për tualetin

 • Produkte Banjo: Soaps, dush Gels, mouthwashes, Salt Bath / Bath naftës, pasta e dhëmbëve / brushave të dhëmbëve
 • Pajisje Bath: Bath Sponges, Bath Mats, banjo pasqyra, kontejnerët sapun të lëngët, tabaka sapuni, Stopper, peshqir i lagur, dush kapele, dush dushi, peshqir, peshqir racks, letër higjienike dhe letër fytyrës

Produkte për kafshë dhe ushqim

 • Ushqim kafshesh
 • Produktet Pet: Pet Lodrat, Pet Trajnimi Produkte, Pet Bowls / ushqyesve, Pranë e kafshëve dhe pjesë këmbimi, Kafshet Pet, Collars Pet dhe Leashes, Pet Veshje dhe Aksesore, Aquarium Produkte dhe Aksesore, Pet Grooming dhe Pastrimi Produkte,

Clocks, Watches & Optical Instruments

 • Clocks: Clocks kuarc, Clocks Mekanike, Jumping Figura Clocks, Clock Radio, orët kabinetit, orët Wall, Tabela Clocks
 • Watches: Watches kuarc, Watches Mekanike, Jumping Figura Watches, LCD Display Watches, Timers, Watches Sport, Watches Moda, Watches Pocket, Watches Pendant
 • Clock & Watch Parts: Dials, Lëvizjet, Rastet, Dials, trajton, zinxhirët, Straps, watch qelqi, unaza rezistente ndaj ujit
 • Spektakla: syze për sy të shkurtër, gota presbyopike, lentet e kontaktit, syze dielli
 • Aksesore spektakli: Korniza, lentet, xhamat e kutive

lodra

 • Lodrat fëmijë
 • Elektromotore, Telekomandë dhe Lodra me Clockwork
 • Lodrat e Veprimit
 • Lojra Arsimore dhe Lodra
 • Pelush dhe pelena
 • Kukulla
 • Riding Lodrat: Udhëtim për fëmijë, Veshjet për babe, Mini biçikleta
 • Lodra muzikore
 • Lodra inflatable
 • Pajisje të tjera Lodra dhe Lodra

Dhuratat dhe Primet

 • Mjeshtëri Polyresen
 • Mjeshtëri tradicionale kineze Art: Cloisonne, Lacquerware & Lacquer gdhendje, Tifozët artizanale, dritat artizanale, katër thesaret e studimit (Brushes shkruar, shkronja kapitale, petëza dhe letra), flokeve dhe produkteve të flokëve, qëndisje, vazo, set çaj, vë verë, gdhendje artizanatit , Skulptura balta, zejtarisë etnike, zejtari natyrore, vepra arti të tjera artizanale
 • Xhevahire, skulptura e kockave dhe jade Skulptura: bizhuteri: Gemstones, perlat, materialet e bizhuterive, argjend dhe argjend; Skulptura e Bone dhe Skulptura të Jade; Yak dhe Buffalo Bones, Bones kali, Camel Bones, Shells breshkë Hawksbill, Dreri Dreri, koraleve, Nënë-e-margaritar dhe Carvings tjera dhe produkteve skulpturë e origjinës Kafshëve, gdhendje Jade
 • Dhurata dhe Prime Marketingu: Primet e Marketingut, Medaljet dhe Badges, Suvenire, Unaza kyçe, Rastet kryesore, Fletoret
 • Letër dhe mbështjellës: Kalendarë, Kalendarë Wall, Kalendari Desktop, Kartat, Boxes dhurata, Paketa dhurata, letra artizanal, çanta letre, shirita, letrat ambalazh dhuratë

Produkte të Festivalit

 • Furnizime dhe Dekore për Partinë: Balloons, Party Supplies, Party Decorations
 • Pushime Furnizime dhe Dekore: Krishtlindje, Pashkë, Halloween dhe Furnizime të tjera të Specializuara dhe Dekore
 • Fishekzjarre dhe fishekzjarre

Qeramikë arti

 • Qeramikë artistike
 • Qeramikë artizanale
 • Qeramikë Hortikulturore dhe Kopshtarisë

Artware qelqi

 • Qelqe
 • Dekore qelqi
 • Të tjera Artware qelqi

Weaving, bastun prej palme kacavjerrëse dhe Iron Arts

 • Bamboo Mjeshtëri, Mjeshtëri Wood, Mjeshtëri grass, Wickerwork
 • Bastun prej palme kacavjerrëse dhe veprat hekuri

Dekorime në shtëpi

 • Qirinj dekorativë, Mbajtës qirinjsh dhe produkte të ngjashme
 • Piktura, Korniza Pikturash, Korniza Fotografish, Pasqyra: Kaligrafi kineze dhe Piktura, Piktura e naftës, Gdhendje Piktura, Albumi, Korniza, Korniza Artistike Mirror, Korniza Fotografike, Mbështetëse Foldable, Dekorimi Pasqyra
 • Furnizime me tavolinë
 • Dyer dhe dritare, Dekorime mur
 • Lule artificiale

Produktet e kopshtarisë

 • Lule dhe stola të fëmijëve (bimë të gjalla)
 • Lule të thata / artificiale
 • Bonzai
 • Mjetet Hortikulturore
 • Furnizime në natyrë
 • Furnizime Hortikulturore: Pajisje të Bimëve, Furnizime të Nevojshme (Pots Lule, Mbjellës, Insekticid, etj), Dekore Hortikulturore
 • Peshqit, Zogjtë dhe Kafshët për Shfaqje dhe Dekore
 • Furnizime të tjera Hortikulturore

Dekorimi i Gurit / Hekurit dhe Pajisje Spa në Natyrë

 • Gdhendje guri, gurë, artizanale hekuri dhe zbukurime të tjera në natyrë
 • Spa në natyrë dhe pajisje, pishina


mobilje

 • Mobilje të stilit tradicional kinez
 • Mobilje për Shtëpinë e Brendshme: Mobilje për Sallon, Restorant, Gjumi, Studim, Kuzhinë dhe Banjë
 • Hotel Mobilje
 • Zyra Mobilje
 • Mobilje Shkolla
 • Mobilje spitalore
 • Mobilje në natyrë: Kopshti, Patio, Plazh, dhe Mobilje për Kampim
 • Mobilje për vende publike
 • Mobilje të tjera
 • Semi-të gatshme dhe pjesë këmbimi

Faza 3

Faza e Tre e Tregtisë së Kantonit, përqëndrohet në veshmbathje, këpucë, çanta ... dhe ilaçe ushqimore të tilla si përdorimi tek njerëzit. Ka shfaqje mode. Femra e preferuar e fazës 3.

Data: 31 October- 4-të November 2019

Koha: 9: 30-18: 00

Ekspozuesit Layout dhe Search


Meshkujt dhe Veshje e Grave

 • Për Gratë: bluza, funde, pantallona, ​​pantallona, ​​kostume, tunika, sweaters
 • Për meshkujt: xhaketa, pantallona, ​​këmisha, mëngë, kostume, sweaters
 • Dresses dhe Gowns: Dresses Wedding, Dresses Koktej, Evening Gowns
 • Të tjerët

Veshin e fëmijëve

 • Tops, Skirts, Trousers, Ensembles, mantelet

Të brendshme

 • Brendshme dhe vë, Pajamas, Bathrobes, Loungewear, Swimwear
 • Veshja e foshnjave dhe amësisë

Sport dhe veshmbathje

 • Xhinse veshin
 • Sport dhe veshmbathje
 • Sportive: Sportive profesionale, Sportive të rastësishme
 • Veshja e Rastit: Xhaketa / xhaketa, karkaleca të erës, T-Shirts, pantallona të shkurtra
 • Të tjera: Uniformat, Veshje të punës

Furs, Lëkurë, Downs & Related Products

 • Produkte Lesh dhe Fur: Lesh Materiale, Produkte Lesh (Rrobat / Hats / Doreza / mbështetëse mbështetëse / Beds Pads)
 • Lëkurë dhe lëkure Produkte: Materiale lëkure, veshje lëkure, dhe etj
 • Produkte Down (Down Go Down, Duck Down, Feather Chicken), Products Feather (Pendë Duster, Pendë Lule, pendë Dekore, etj), Down Produkte (Down Rrobat, Down Bed Sets, Down Sleeping Bags)
 • Lesh kashmiri & lesh kashmiri
 • Të tjerët

Aksesorë dhe pajisje të modës

 • Aksesorë Moda: kapele, doreza, shalle, shami, shalle, çorape, lidhëse
 • Pajisje Garment: Pads sup, Etiketa, Zippers

Faqja Tekstile

 • Linens shtrati: batanije, Bedding, shtrati Sheets, Mbulesa shtrati, dyshekë, Quelts peshqir, jastëkët, Rastet jastëk, jastekë, rrjeta Mushkonja
 • Tapiceri Tekstile: pëlhurë Dekorimi, pëlhurë muri, pëlhurë perde, rrobat e Mbrojtura Sun, pëlhurë Mobilje, Divan Mbulon
 • Banjo Tekstile: Perde dushi, peshqir, peshqir fytyrës, peshqir Bath, peshqir plazhi, Closestool kapak Mbulon
 • Tabela dhe Kuzhina Tekstile: Mbulesa tavoline, Tabela Mats, Mbathje, Mbathje, Rags, Doreza Mikrovalë Oven, Tjetër Kuzhina Tekstile
 • Të tjerët: Mats, Tekstile për pastrimin, Flamujt, Makinë

Materiale të papërpunuara tekstile dhe Fabrics

 • Pëlhurë: pambuku / Blends, poliestër / blends, liri / blends, Silk / Nitrocellulose mëndafshi, Lesh / Fleece, Fabrics të veçanta të endura, jo të endura Fabrics, Industriale Metrazhe
 • Fibra dhe fijet:
 • Fiber: Fiber perimesh, Fiber Kafshëve, Fiber Made Man, Fiber sintetike, Fiber Inorganik / Mineral, Fiber Kimike
 • Fije: pambuku / blends, liri / blends, leshi / blends, poliestër / blends
 • Të tjera: Aksesore rrobash

Tepiha & tapiceri

 • Tepiha të prodhuara nga makina
 • Tepiha të punuar me dorë: Tepiha mëndafshi, Tepiha të leshta me dorë, Tepiha të veshura me dorë, Tepiha të punuar me dorë
 • tapestries
 • Materiale të tjera parket: Bamboo dhe Strou Tepiha

Këpucët

 • Këpucë Moda: Këpucë për meshkuj, këpucë për femra
 • Shoes Sportive: atlete të ndryshme, Running Shoes, Shoes Hiking, këpucë palestër, këpucë trajnimi, dhe të tjerët
 • Këpucë për fëmijë • Sandale, pantofla
 • Këpucë dhe çizme për përdorime të tjera të veçanta dhe gjysëm-të gatshme

Furnizime me zyra

 • Pena: Pencils, Pena Ball, Rolling Ball Pena, të lehta të lartë, Pena shatërvan, Pena, Pena e naftës, Pena Pikturë, Rimbushjet, Ink
 • Ruajtja e skedarëve: Dosjet e dokumenteve të diskut, Dosjet e skedarëve të letrës, Mbulon skedarët e skedarëve, Dosjet e skedarëve të kompjuterizuar, Dosjet e skedarëve të varur, Banderolat e djathtë, Dosjet e faqeve, Dosjet e faqeve, Dosjet e dokumenteve, Mbajtësit e dokumenteve, Dosjet, Dosjet e Kartës së Identifikimit.
 • Furnizuesit e Zyrës: Staplers, Staples, lidhësit, heqësit kryesor, gërshërë, gërshërë, thika letre, kontejnerë Pen, konteinerët letër Clip, Mbajtësit kasetë ngjitëse, Sundimtarët, litarët e kaseta, Sharpers Pencil, Fluid Korrigjim, Erasers, ngjitës, kaseta Transparent ngjitëse, Kaseta ngjitëse, kopsa, vulosje dhe pulla postare, Makina llogaritëse, Tabelat, Mbajtësit e kartës së emrit, Mbajtësit e gazetave
 • Produkte letre: Fletore, Letra Memo, Letër Faksi, Letër Kompjuterike, Letër Printimi Ink-jet me ngjyra, Letër Kopjimi, Letër Fotografie, Letër Shkrimi, Letër Financiare, Letër për Përdorim Financiar
 • Etiketa: Etiketat me shkrim të dorës, Badges, Filmat e Laminating Pouch, Mark Labels
 • Dekorime të Desk
 • Produkte dhe Pajisje për Automatizim të Zyrave, Furnizime për Zyre të Konsumit

Rastet dhe çantat

 • Rastet e përdorimit të përditshëm: Rastet prej lëkure, Rastet prej lëkure PVC, Rastet e endura plastike
 • Briefcases: Briefcases lëkure, Tregtisë të endura plastike, Briefcases lëkure PVC
 • Çanta: Çanta lëkure, çanta lëkure PVC, çanta pambuku, çanta të endura plastike
 • Raste të tjera, çanta dhe pajisje

Sport, Produkte Udhëtimi dhe Rekreacioni

 • Produkte sportive
  Indoor & Outdoor Sports Produkte: Balls dhe Aksesore, Boxing Pajisje, Skateboards, Roller patina, patina, pajisje Fitness, Pajisjet e trajnimit shtëpiake, rrjetet sportive, Trampoline, Archery, Biciklete dhe aksesorëve të saj, Bilardo, Pajisje për rrafshnalta, Pajisje për kuaj, Pajisje sportive në plazh, Syze sportive, Rastet sportive dhe çanta Sportet e ujit dhe Pajisjet për zhytje: Syze, Maska zhytjeje, Kostume për zhytje, Flappers, Pajisje për skijim në ujë Sport Suvenire: kupola trofe, certifikata shpërblimi, medalje, flamuj, emblema
 • Produkte udhëtimi dhe rekreacioni
  Veglat e peshkimit: Fishhooks, Fish Twies, rrjeta peshkimi, shufra peshkimi, qese peshk, peshkimi bobbins, mjetet e peshkimit dhe aksesorëve të saj Barbeque Mjetet: Barbecue elektrike, Barbeque Gas, Barbeque tullave karboni, Grills, Ignition Instrumenti, Barbeque Accessories Outdoor Rastësor Produkte: , Hammocks, Umbrellas Sun Instrumente muzikore Shahjet dhe Pokers Outdoor Tour Artikuj: Backpacks, mbulesa të mbrojtura, jastekë Air, çanta gjumi, batanije, çadra dhe pajisje, Artikuj Camping dhe Aksesore.

Ilaçe, produkte shëndetësore dhe pajisje medicinale

 • Mjekësia tradicionale kineze: Herbs kineze, ekstrakte bimore
 • Medikamentet Kimike dhe Biopharmaceuticals: Medicines, Raw Materials Medicine, Intermediates Medicine, Biopharmaceuticals
 • Produktet Shëndetësore: Medicinale Shëndetësore, Produktet e Shëndetit Natyror, Alkooli i Mjekuar Kinez, Alkooli Shëndeti, Pije, Tonikë
 • Produkte të kujdesit të flokëve dhe flokëve: Cosmeceuticals, Produkte të kujdesit të trupit, parukë dhe gjymtyrë artificiale, Produkte të formës së trupit, Materiale për kujdesin e bukurisë
 • Home Produkte Mjekësore Care: Bilancet e trupit të shtëpisë, kabinetet e mjekësisë, çanta me ujë të nxehtë, çikleta
 • Produktet dhe Pajisjet e Shëndetit Riprodhues: Produktet dhe Pajisjet e Shëndetit Seksual, Produktet dhe Pajisjet e Planifikimit Familjar
 • Pajisje për Kujdesin Shëndetësor dhe Rehabilitues: Pajisjet e Rehabilitimit, Pajisjet e Masazhit, Instrumentet Fizioterapeutike, Pajisjet e Fitness

Pajisje diagnostike dhe terapeutike

Instrumente të ndryshme kirurgjikale, instrumente mjekësore elektronike, instrumente laboratorike klinike: Reagente dhe instrumente diagnostike in vitro, instrumente optike mjekësore, instrumente lazer mjekësore, instrumente fizioterapeutike, diagnoza të lejeve minimalisht invazive, pajisje biokimike dhe të ngjashme, pajisjet integruese të mjekësisë tradicionale kineze dhe perëndimore , Pajisjet e Monitorimit të Zemrës, Pajisjet e Imazheve Mjekësore, Pajisjet e Zbulimit Biokimik, Monitorimi i Gjaku i gjakut, Metoda e Glucozës së Gjakut, Termometri, Sistemet e Endoskopit, Pajisjet e Ngrirjes me Temperaturë të ulët, Pajisjet e Dializës Terapike, Pajisjet mjekësore me rreze X dhe MRI, Accelerator, ENT & Syri & Dental dhe Oral Diagnoza dhe Trajtimi Pajisjet, Pajisje Dentare Klinike: Diagnoza Dentare Pajisje Mjekësore, Pajisjet Dentare Kirurgjisë, Pajisje Dentare Laboratori, dhe Materiale Dentare

Pajisje ndihmëse spitalore

Pajisjet e Dezinfektimit dhe Sterilizimit, Pajisjet e Oksigjenit dhe Furnizimit, Pajisjet e Bankës së Gjakut, Pajisjet e Trajtimit të Ujit, Pajisjet e Ngrirjes me Temperaturë të ulët, Pajisjet e Lehtësisë vetëm, Sistemi i Telemjeksisë, Sistemi Informativ i Spitalit, Sistemi i Automatizimit të Zyrave Spitalore, Pajisjet e Mbrojtjes dhe Pajisjet Mbrojtëse mbi Rrezatimin Bërthamor, Spitali i Përgjithshëm i Pajisjeve: Departamentet Aseptike, Sistemi i Monitorimit të Lagjeve, Shtretërit e Spitaleve të ndryshme, Ambulancat Spitalore, Stretchers dhe Artikuj të tjerë Ndihmës të Parë, Programet e Aplikimit në Spital: Të dhënat e Spitalit dhe Sistemit të Përpunimit të Imazhit, Tabelat Operative të ndryshme dhe Pajisjet e Specializuara, Instrumente biologjike laboratorike, Mobilje mjekësore


Ushqim

 • Ushqimi: drithëra dhe vajra, produkte mishi dhe mishi, vezë dhe produkte qumështi, produkte ujore, fruta dhe produkte frutash, perime dhe perime, konditore, karamele dhe produkte pasticerie, ëmbëlsira dhe biskota, aditivë ushqimorë, produkte bletësh dhe të tjerë

pije:

 • Pije alkoolike: Birra, Spirita, Verëra
 • Kafe
 • Lëng frutash
 • Ujit të pijshëm

Të tjerët

 • Çaj: çaj të zi dhe çaj gjysmë fermentuar, çaj jeshil, çaj Oolong, çaj aromatik, çaj të Pu'er, Çaj të tjerë dhe Produkte të ngjashme (Çaj Shëndetësor, Letër Filter Teabag / Lule aromatik, etj)
 • Paketimi i Ushqimit dhe Produkte të tjera të ngjashme

Food & Drink

Ushqimi: drithëra dhe vajra, produkte mishi dhe mishi, vezë dhe produkte qumështi, produkte ujore, fruta dhe produkte frutash, perime dhe perime, konditore, karamele dhe produkte pasticerie, ëmbëlsira dhe biskota, aditivë ushqimorë, produkte bletësh dhe të tjerë

pije:

Pije alkoolike: Birra, Spirita, Verëra

Kafe

Lëng frutash

Ujit të pijshëm

Të tjerët

Çaj: çaj të zi dhe çaj gjysmë fermentuar, çaj jeshil, çaj Oolong, çaj aromatik, çaj të Pu'er, Çaj të tjerë dhe Produkte të ngjashme (Çaj Shëndetësor, Letër Filter Teabag / Lule aromatik, etj)

Produkte agrokulturore

Paketimi i Ushqimit dhe Produkte të tjera të ngjashme

Shëndeti Ushqim: Vaj Peshku, Vitamina, Xhensen, Foleja e Zogut, Hashima


Artikujt e familjes

baby Produkte

Vagonet e Foshnjave dhe Pjesët e Kembimit

Vende të Sigurisë Infantile

Artikuj të familjes së foshnjës

Lodrat fëmijë

Produkte Pet

Ushqim kafshesh

Pajisje për kafshë shtëpiake

Dekorimi për kafshë

Kujdesi për kafshët dhe produktet e shëndetit

Pajisjet për Shëndetin e Familjes

Masazh Pajisjet

Karrige masazh

Pajisjet për Rehabilitimin e Familjes

Enë gatimi dhe sendesh

Kontejnerët prej çeliku inoks, kontejnerët me enamel, kontejnerët e materialeve të tjera

Tabela Dining Items dhe Dekore: Enët, thika dhe forks, qirinj Tabela, Tabela Dekore

Enë gatimi: Openers shishe, Corkscrews, Openers Can, zbukurime Hot Pot, kettles, thika për Kuzhina dhe profesionale, letër kuzhine, peeler, fletë metalike prej alumini, peshore, Sharps thikë, pastrues thikë, pots, Spades, lugë, Nutcrackers

Produkte Banjo

Produkte Banjo: Soaps, dush Gels, mouthwashes, Salt Bath / Bath naftës, pasta e dhëmbëve / brushave të dhëmbëve

Pajisje Bath: Bath Sponges, Bath Mats, banjo pasqyra, kontejnerët sapun të lëngët, tabaka sapuni, Stopper, peshqir i lagur, dush kapele, dush dushi, peshqir, peshqir racks, letër higjienike dhe letër fytyrës

Produkte pastrimi: Lavatriçe dhe Pajisje për Lavanderi; Detergjenteve, produktet e pastrimit të qumështit, deodorantët frigorifer, larjen e dritareve, fshesat, brushat, rrobat, mops, pajisjet polake, kova e plehrave, spades mbeturinave

Të përgjithshme Houseware: Çanta, Sun Umbrellas, Doreza për përdorim Civil, Doreza për Mbrojtjen e Punës, pellgje, kova, kunjat e veshur, varëse rrobash dhe raftet e veshjes, vishen Baskets, vishni Forks, grepa, Bordi hekurosje, racks këpucësh, kuti këpucësh, kabinete këpucësh, , Lighters, termometra, racks CD, kazanët e letrës, kabinetet për ruajtjen, racks Wine, Këmbaleca, bizhuteri, Produkte të tjera Houseware

Personal Care Products

Kozmetikë dhe Aksesore: Kozmetikë, Buzëkuq, Kozmetikë, Kozmetikë, Kozmetikë

Produkte Skin-Care: Kremra Bukuri, Krem Skin-Care, Krem Hand, Kremrat e Diellit, Furnizuesit e Masazhit, Parfumet

Produkte të kujdesit të flokëve dhe pajisje: Shampo dhe Conditioners, Combs, Gërshërë, Trimmers dhe Clippers, Headwear

Furnizime Bukuri Nail, Furnizime për Këmbë Furnizime, Furnizime Rruajtëse

Produkte të Kujdesit të dhëmbëve: Pastë dhëmbësh / Toothbrush Tooth Brush

Sport, Produkte Udhëtimi dhe Rekreacioni

Produkte sportive

Indoor & Outdoor Sports Produkte: Balls dhe Aksesore, Boxing Pajisje, Skateboards, Roller patina, patina, pajisje Fitness, Pajisjet e trajnimit shtëpiake, rrjetet sportive, Trampoline, Archery, Biciklete dhe aksesorëve të saj, Bilardo, & Pajisje në terren, Pajisje kuajve, Pajisje sportive në plazh, Syze sportive, Rastet sportive dhe çanta

Sportet e ujit dhe pajisjet e zhytjes: syze, maska ​​zhytjeje, kostume zhytjeje, flappers, snorkel, pajisje zhytjeje, paddleboard dhe aksesorët e saj, pajisjet e notit dhe aksesorët e saj, pajisjet e ujit-ski Sport

Produkte udhëtimi dhe rekreacioni

Veglat e peshkimit: Fishhooks, Fish Twies, rrjeta peshkimi, shufra peshkimi, qese peshk, peshkimi bobbins, mjetet e peshkimit dhe aksesorëve të saj Barbeque Mjetet: Barbecue elektrike, Barbeque Gas, Barbeque tullave karboni, Grills, Ignition Instrumenti, Barbeque Accessories Outdoor Rastësor Produkte: , Hammocks, Umbrellas Sun Instrumente muzikore Shahjet dhe Pokers Outdoor Tour Artikuj: Backpacks, mbulesa të mbrojtura, jastekë Air, çanta gjumi, batanije, çadra dhe pajisje, Artikuj Camping dhe Aksesore.

Rastet dhe çantat

Rastet e përdorimit të përditshëm: Rastet prej lëkure, Rastet prej lëkure PVC, Rastet e endura plastike

Briefcases: Briefcases lëkure, Tregtisë të endura plastike, Briefcases lëkure PVC

Çanta: Çanta lëkure, çanta lëkure PVC, çanta pambuku, çanta të endura plastike

Raste të tjera, çanta dhe pajisje

mobilje

Mobilje për Shtëpinë e Brendshme: Mobilje për Sallon, Restorant, Gjumi, Studim, Kuzhinë dhe Banjë

Mobilje në natyrë: Kopshti, Patio, Plazh, dhe Mobilje për Kampim

Clocks, Watches & Optical Instruments

Clocks: Clocks kuarc, Clocks Mekanike, Jumping Figura Clocks, Clock Radio, orët kabinetit, orët Wall, Tabela Clocks

Watches: Watches kuarc, Watches Mekanike, Jumping Figura Watches, LCD Display Watches, Timers, Watches Sport, Watches Moda, Watches Pocket, Watches Pendant

Clock & Watch Parts: Dials, Lëvizjet, Rastet, Dials, trajton, zinxhirët, Straps, watch qelqi, unaza rezistente ndaj ujit

Spektakla: syze për sy të shkurtër, gota presbyopike, lentet e kontaktit, syze dielli

Aksesore spektakli: Korniza, lentet, xhamat e kutive

Dekorime në shtëpi

Artware qelqi

Qelqe

Dekore qelqi

Të tjera Artware qelqi

Qeramikë arti

Qeramikë artistike

Qeramikë artizanale

Qeramikë Hortikulturore dhe Kopshtarisë

Furnizime me tavolinë

Letër shkrimi

Pena: Pencils, Pena Ball, Rolling Ball Pena, të lehta të lartë, Pena shatërvan, Pena, Pena e naftës, Pena Pikturë, Rimbushjet, Ink

Ruajtja e skedarëve: Dosjet e dokumenteve të diskut, Dosjet e skedarëve të letrës, Mbulon skedarët e skedarëve, Dosjet e skedarëve të kompjuterizuar, Dosjet e skedarëve të varur, Banderolat e djathtë, Dosjet e faqeve, Dosjet e faqeve, Dosjet e dokumenteve, Mbajtësit e dokumenteve, Dosjet, Dosjet e Kartës së Identifikimit.

Furnizuesit e Zyrës: Staplers, Staples, lidhësit, heqësit kryesor, gërshërë, gërshërë, thika letre, kontejnerë Pen, konteinerët letër Clip, Mbajtësit kasetë ngjitëse, Sundimtarët, litarët e kaseta, Sharpers Pencil, Fluid Korrigjim, Erasers, ngjitës, kaseta Transparent ngjitëse, Kaseta ngjitëse, kopsa, vulosje dhe pulla postare, Makina llogaritëse, Tabelat, Mbajtësit e kartës së emrit, Mbajtësit e gazetave

Produkte të letrës: Fletore, Pads Memo, Fax Paper, Kompjuteri, Paper Ink-jet Print Paper, Letër Kopjimi, Letër Fotografie, Letër Shkrimi, Letër Financiare

Etiketa: Etiketat me shkrim të dorës, Badges, Filmat e Laminating Pouch, Mark Labels

Fabrics dhe Home Textiles

Fabrics:

Fabrics: pambuku / blends, poliestër / Blends, liri / blends, mëndafshi / Nitrocellulose mëndafshi, leshi / qeth, Woven Fabrics Speciale, jo të endura Fabrics, Industrial Cloth

Fiber dhe fijeve: fibra perimesh, Fiber Kafshëve, Fiber Man Made, Fiber sintetike, Fibër inorganike / Mineral, Fiber Kimike, pambuku / blends, liri / blends, leshi / blends, poliestër / blends

Të tjera: Aksesore rrobash

Faqja Tekstile:

Linens shtrati: batanije, Bedding, shtrati Sheets, Mbulesa shtrati, dyshekë, Quelts peshqir, jastëkët, Rastet jastëk, jastekë, rrjeta Mushkonja

tapete tekstile: pëlhurë Dekorimi, pëlhurë muri, pëlhurë perde, rrobat e Mbrojtura Sun, pëlhurë Mobilje, Sofa Covers

Banjo Tekstile: Perde dushi, peshqir, peshqir fytyrës, peshqir Bath, peshqir plazhi, Closestool kapak Mbulon

Tabela dhe Kuzhina Tekstile: Mbulesa tavoline, Tabela Mats, Mbathje, Mbathje, Rags, Doreza Mikrovalë Oven, Tjetër Kuzhina Tekstile

Të tjerët: Mats, Tekstile për pastrimin, Flamujt, Makinë

Aksesorë dhe pajisje: kapele, doreza, shalle, shami, shalle, çorape, lidhëse, jastëkë, etiketa, zippers

Tepiha & Tapestries:

Tepiha të prodhuara nga makina

Tepiha të punuar me dorë: Tepiha mëndafshi, Tepiha të leshta me dorë, Tepiha të veshura me dorë, Tepiha të punuar me dorë

tapestries

Materiale të tjera parket: Bamboo dhe Strou Tepiha

Panairi i 127-të i Importit dhe eksportit në Kinë do të mbahet në internet nga 15-24 qershor për një periudhë prej 10 ditësh (për më shumë detaje).

(Për shkak të COVID-19, informacioni i mëposhtëm mund të jetë i vjetëruar. Ju lutemi konfirmoni detajet dhe datat me organizatorin e Canton Fair, kontaktet në faqet e ngjarjes)

 • Do të jetë seanca Pranvera dhe Sesioni i Vjeshtës i Panairit të Kantonit, 2 seanca çdo vit.
 • Ekzistojnë faza 3 në secilën prej këtyre seancave që tregojnë produkte të ndryshme.
 • Faza 1 tregon produkte elektrike dhe elektronike, materiale ndërtimi, produkte industriale ...
 • Faza 2 tregon produkte si sende shtëpiake, qeramikë, mallra të konsumit, dekorime në shtëpi, dhurata, lodra, kozmetikë dhe mobilje ...
 • Faza 3 tregon veshje, këpucë, çanta dhe ushqim, ilaç ...

Kantoni Fair datat dhe kohët

seancë

Fazë

Koha e datës

Sesioni i Pranverës

Faza 1

15th-19th April, 9:30-18:00

Faza 2

23rd-27th April, 9:30-18:00

Faza 3

1 - 5 May, 9: 30-18: 00

Sesioni i Vjeshtës

Faza 1

15th-19th Oct., 9:30-18:00

Faza 2

23rd-27th Oct., 9:30-18:00

Faza 3

31st tetor -4th nëntor, 9: 30-18: 00

(E shtuna dhe e diela mbahen si zakonisht)

Datat për Panairin e Kantonit 2020

128th Kantoni Fair Vjeshta 2020 Datat

Datat për Panairin e Kantonit 2021

Datat e 129th Canton Fair Spring 2021

130th Kantoni Fair Vjeshta 2021 Datat

 • Faza 1: 15-19 October 2021 9:30-18:00
 • Faza 2: 23-27 October 2021 9:30-18:00
 • Faza 3: 31st Tetor-4th Nëntor 2021 9: 30-18: 00

Datat për Panairin e Kantonit 2022

Datat e pranverës 131 të Panairit të Kantonit 202

 • Faza 1: 15th-19th Prill 2022 9: 30-18: 00
 • Faza 2: 23rd-27th Prill 2022 9: 30-18: 00
 • Faza 3: 1 May.-5 May. 2022 9:30-18:00

Datat e Panairit të Kantonit të 132-të Vjeshtës 2022

 • Faza 1: 15-19 October 2022 9:30-18:00
 • Faza 2: 23-27 October 2022 9:30-18:00
 • Faza 3: 31st Tetor-4th Nëntor 2022 9: 30-18: 00

...