Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Që nga sesioni 101st në 2007, Panairi i Kantonit ka ngritur një zonë të ekspozitës të importit, e cila është transformuar nga një platformë eksporti në një drejtim në një platformë ndërkombëtare të tregtisë me dy drejtime që kombinon importin dhe eksportin. Që nga themelimi i zonës së ekspozitës importuese, ajo ka ndihmuar më shumë se kompanitë 10,000 nga më shumë se vendet dhe rajonet 100 për të eksploruar tregun kinez.