enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[email mbrojtur]

Panairi i 129-të i Importit dhe Eksportit të Kinës (Panairi i Kantonit 2021 Pranvera) do të mbahet në internet nga 15 deri më 24 Prill. Kontrolloni Ekspozuesit & Ekspozitat në internet këtu

Informacioni i mëposhtëm është vetëm për Panairin e rregullt të Kantonit.