Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i 128-të i Kantonit do të mbahet në internet nga 15-24 tetor për dhjetë ditë. Informacioni i mëposhtëm është vetëm për Panairin e rregullt të Kantonit.


Këto janë vendi i vetëm që ju mund të merrni simbolin blerës të drejtë kanton. Te inkurajoj regjistrimi paraprak online për të ruajtur të gjithë kohën, para-regjistruar mund të marrë simbol nga Express Channel dhe për të shpëtuar tarifë 150RMB regjistrimit kur të marrë në zyrën e regjistrimit.

1. Zyrat e Regjistrimit të krijuara në hotelet e bashkëpunimit

2. Zyrat e Regjistrimit të krijuara në Kina Importi dhe Eksporti Kompleksi i Drejtë

Pozicioni i Regjistrimit të Blerësve Jashtë Vendit:

a. Rruga e kundërt e zonës A në anën perëndimore

b. Rruga e kundërt e zonës B Eastside

C. Salla 16.1 Zona C

3. Zyrat e Regjistrimit të krijuara në Zyrën e Përfaqësuesit të Hong Kongut në Kantonin

Adresa: Dhoma 3106 - 3107, Kulla e Zyrës, Konventa Plaza, Nr. 1 Harbour Road, Wanchai, Hong Kong
Linja Hotline e Shërbimit të Klientit: (852) 2877 1318
Fax: (852) 2838 3169
Email:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Ju duhet të aktivizoni Java skriptet për të parë atë.
Orari i hapjes: E hëna deri të premten 10 jam në 12: 30 pm & 2 pm to 5 pm; Mbyllur të shtunën, të dielën dhe në Hong Kong
Faqja e internetit: http://hk.cantonfair.org.cn/

Njoftim: Koha e regjistrimit të Panairit të Kantonit

Koha e regjistrimit të Zyrës së Regjistrimit të Blerësve Jashtë në Kinë Kompleksi i Panairit të Importit dhe Eksportit:

Faza I
Apr./Oct.14, 10:30-18:00
Apr./Oct. 15-18, 8:30-18:00
Apr. /Oct.19, 8:30-16:00

Faza II
Apr./Oct. 23-26, 8:30-18:00
Apr. /Oct.27, 8:30-16:00

Faza III
Në pranverë: Maj 1-4, 8: 30-18: 00, Maj 5, 8: 30-14: 00
Në vjeshtë: tetor 31-Nov.3, 8: 30-18: 00, nëntor 4, 8: 30-14: 00


Koha e regjistrimit të Zyrës së Regjistrimit të Overseas Buyers 'në hotelet e emëruara:

Faza I
Apr. /Oct.14, 8:30-18:00
Apr. /Oct.15-17, 8:30-18:00
Faza II
Apr. /Oct.22-24, 8:30-18:00
Faza III
Në pranverë: Prill 30-Maj 1, 8: 30-18: 00; Mund 2, 8: 30-14: 00
Në vjeshtë: tetor 30-31, 8: 30-18: 00; Nov.1, 8: 30-14: 00