Tregjet Tregtare në Kinë

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Panairi i 127-të i Importit dhe eksportit në Kinë (Panairi i Kantonit) u mbajt në internet nga 15-24 qershor për një periudhë prej 10 ditësh (për më shumë detaje). Nuk ka ende asnjë lajm rreth Panairit të 128-të të Kantonit. Informacioni i mëposhtëm është vetëm për Panairin normal të Kantonit.

---

Ju do të duhet një Ftesë, për të marrë një Viza kineze dhe regjistrim për një simbol blerës.

FAQ:

Si mund të marr simbolin e blerësit?

Duhet të bëj një ftesë ose të regjistrohem online për të marrë pjesë në Panairin e Kantonit?