Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Гуангжу - Меѓународниот конвенционален и изложбен центар на Нан ​​Фунг

Booking.com
адреса: Нан Фенг Хуи Хуан Џунг Xin, Haizhu Qu, Гуангжу Ши, Гуангдонг Шенг, Кина
Веб-страница:

Booking.com (Кликнете ↑ логото на Google погоре за да ги видите на Google Map, Кликни тука ако картата на Google не работи во Кина)

Nan Fung Меѓународната конвенција и изложбен центар и Langham место Гуангжу, кои се развиени од Хонг Конг со седиште во Nan Fung група со инвестиции повеќе од 3 милијарди јени. Ова е прво комерцијално предводник во Гуангжу, кој ги интегрира изложбените објекти со хотел со пет ѕвездички.

NICEC се наоѓа веднаш до Куангџоу Меѓународниот конвенциски и изложбен центар, местото каде што се одржува саемот на кантонот зафаќа површина од квадратни метри квадратни 32,836 (планираната вкупна површина е 150,089 квадратни метри), уживајќи удобен превоз.

Со модерни и професионални услуги, NICEC обезбедува единствена платформа за брендови и бизнисмени да создаваат неограничени вредности и да ја постигнат крајната цел на успехот.