Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Шангај Нов Меѓународен Експо Центар (СНИЕЦ)

адреса: 2345 Longyang Rd, Ши Џи Јонг, Пудонг Xinqu, Шангај Ши, Кина, 201203 (http://www.sniec.net/)

Booking.com (Кликнете ↑ логото на Google погоре за да ги видите на Google Map, Кликни тука ако картата на Google не работи во Кина)

SNIEC, единственото кинеско-германско заедничко место со западен менаџмент е водечка меѓународна изложба во срцето на Шангај, метропола со 25 милиони луѓе. Тоа е комерцијален центар и портал на Кина, поврзувајќи ја остатокот од нашата земја со Азија и светот. Повеќето од производните и дистрибутивните центри во земјата се наоѓаат во близина на Шангај.

Чест ни е да бидеме именуван како еден од водечките изложбени центри во светот, и покажуваме нашата напорна работа. Со повисока стапка на искористеност на 70 во 2014, ние сме бр. 1 во светот.

Со 15 години искуство во соработка со врвни глобални и домашни организатори, ние дополнително ги развивме нашите партнерства и совршеност во победничка успешна приказна. Всушност, речиси 5 милиони посетители присуствуваат на 100 меѓународните саеми во нашата 300.000m2 место секоја година. Конкурентниот пазар во Кина - особено во Шангај - не мотивира постојано да ги подобруваме нашите веќе воспоставени и почитувани услуги со само една цел: Направете ја вашата претстава уште подобра и поуспешна во иднина.

Целиот тим на SNIEC е 100 процент посветен на тоа што ќе го прикажувате водечкиот во вашата индустрија! Со нетрпение очекуваме да им служиме на вашите изложби, настани и клиенти. Ние ги разбираме вашите потреби, доаѓаме и предизвикуваме нас.назад