Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Гуангжу - комплекс на фер кантон

адреса: Не 380, Yuejiang Џунг патот, Гуангжу, Кина
Веб-страница: (http://www.ciefc.com)

Кина комплекс за увоз и извоз (кратко), познат и како меѓународен конгрес и изложбен центар Гуангжу Меѓународен изложбен центар или меѓународен изложбен центар Пажу. Најголемиот модернизиран изложбен центар во Азија се наоѓа на островот Пажу, Гуангжу, Кина. Саемот за извоз и извоз во Кина (комплекс Кантон фер), најголемиот модернизиран изложбен центар во Азија, се наоѓа на островот Пажу, Гуангжу, Кина. Тоа е совршена интеграција на човековите и еколошките грижи и високата технологија, искривувајќи го светот како сјајна starвезда. Комплексот опфаќа вкупна градежна површина од 1,100,000 М2 со затворена изложба од 338,000 М2 и надворешна изложба од 43,600 М2. Областа А има внатрешна изложба со површина од 130,000 М2 и надворешна изложба со површина од 30,000 М2, Областа Б има затворена изложба со површина од 128,000 М2 и надворешна изложба со површина од 13,600 М2, а Областа Ц има затворена изложба од 80,000 м2.