Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Кина надворешна трговија центар, кантонски саем Call-центар


4000-888-999 Кинески континент
(008620) 28-888-999 Надвор од кинеското копно
Додај: бр 382, Yuejiang Џунг патот, Гуангжу 510335, Кина
Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Работно време: од понеделник до петок 10am до 12: 30am и 2pm до 5pm