Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Која е разликата помеѓу 3 фазата на саемот на кантонот? Специјални

Лесно е да се каже разликата помеѓу 3 фазата на саемот на кантонот, но најдобриот начин е да се обидеме повеќе како клучни зборови на

http://i.cantonfair.org.cn

потоа филтрирајте по фаза за да видите во која фаза имате производот што ви треба.

Фазата 1 се фокусира на електрични и електронски производи и индустриски производи. Најголемиот дел од најновите високо-технолошки производи во Кина се во првата фаза од саемот на Кантонот. Таа има најголем број на договори и купувачи на фази на 3.

Фазата 2 се фокусира на uch трудо-интензивни производи како намирници, орнаменти, подароци и мебел. Е најголемата индустрија во Кина, исто така, најголем број на купувачи од западната земја на фази 3.

Фазата 3 се фокусира на облека, обувки, торби ... и прехранбени производи кои како што се употреба на луѓе. Постојат модни ревии. Фамилија на жени од 3 фаза.

во неделата јуни 03
Беше овој ред?