enarzh-CNfrdehiiditjakomsptruesthtrurvi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

Која е разликата помеѓу 3 фазата на саемот на кантонот? Специјални

Лесно е да се направи разлика помеѓу Саемот во 3 фази на кантонот, но најдобриот начин е да се обидат повеќе како клучни зборови

https://www.cantonfair.net/canton-fair/floor-plan

Фазата 1 се фокусира на електрични и електронски производи и индустриски производи.  Повеќето од најновите технолошки производи во Кина се во првата фаза на Саемот Кантон. Има најголем број зделки и купувачи во 3 фази.

Фазата 2 се фокусира на такви трудоинтензивни производи како намирници, украси, подароци и мебел. Е најголемата индустрија во Кина, исто така, најголем број на купувачи од западната земја на фази 3.

Фазата 3 се фокусира на облека, обувки, чанти ... и лекови за храна што може да се користат кај луѓе.  Постојат модни ревии. Favoriteенски фаворит од 3 фази.

во неделата јуни 03
Беше овој ред?