Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Пребарај за производи

Чекор 1:

Ве молиме, одете на страницата Изложувач и производ на http://i.cantonfair.org.cn/en/ Мобилен: http://www.cantonfair.org.cn/m/widget/page/preview.html

Чекор 2:

Ве молиме изберете категоријата на производи или внесете ги клучните зборови на производот за да пребарувате за производи и добавувачи.

Чекор 3:

Листа на изложувачи може да се пребарува за вашата препорака. Ќе бидат прикажани главните производи на изложувачот и информациите за компанијата и кабината и може да преземете информации преку печатење, е-пошта или скенирање на својот QR код. Можете да ги додадете изложувачите на вашата омилена лајт и да ја видите историјата.

Може да кликнете на следниов линк и да го видите ударите со урнатини. LTD

http://i.cantonfair.org.cn/en/SearchResult/Index?QueryType=1&KeyWord=rubber&CategoryNo=&StageOne=0&StageTwo=0&StageThree=0&Export=0&Import=0&Provinces=&Countries=&ShowMode=1&NewProduct=0&CF=0&OwnProduct=0&PayMode=&NewCompany=0&BrandCompany=0&ForeignTradeCompany=0&ManufacturCompany=0&CFCompany=0&OtherCompany=0&OEM=0&ODM=0&OBM=0&OrderBy=1&producttab=2

Беше овој ред?

Кантонски фер-фаза 1,2,3 имаат сите производи кои се однесуваат на хартија

тука е премногу и скоро секаков вид на производ во Саемот Кантон.

Датум на саем на кантон https://www.cantonfair.net/exhibitions-list/canton-fair-2019

За производот Можеби можете да пробате

https://www.cantonfair.net/faqs/products-exhibitors/how-can-i-find-the-product-or-exhibitor-i-need

и

https://www.cantonfair.net/faqs/products-exhibitors/what-is-the-difference-between-the-3-phase-of-canton-fair

Ако не го реши проблемот, можете да одговорите на оваа порака.

Беше овој ред?