Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Читам дека сите хотели околу 10Km имаат автобус. Можете ли да ми објасните како работи овој шатл? Специјални

Повеќето од хотелите и сите 4,5-ѕвезди хотел околу 10Km до кантонски саем имаат автобуски превоз до кантон фер, но сепак, не сите од нив. Ви препорачуваме да го контактирате хотелот за да го потврдите.
Некои хотели далеку од кантонскиот саем имаат и шатл-автобус.
Времето за закажаното време ќе биде прикажано во лобито на хотелот во тоа време. Повеќето 3 или 4 пати секое утро и назад попладне.
Ти ќе Контактирајте не за да ви помогнеме да го потврдите или да го добиете контактниот број на хотелот, ние ќе сакаме да ви помогнеме. Важно е да се потврди вашиот хотел има шатл-автобус на саемот.
во петокот јануари 25
Беше овој ред?