Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Како да не се регистрирам пред онлајн, регистрирајте се директно во канцеларијата за регистрација? Специјални

Тоа е во ред.

Регистрирајте се директно на канцеларија за регистрација нема да чекаат премногу долго како што мислевте.

Веб-страницата пред регистрација не е лесен или интуитивен, ќе ве чини многу време. И сепак, мора да се регистрирате во канцеларијата за регистрација повторно од страна на експресните канали.

Значи, ако сакате да се регистрирате од страна на експресните канали кога ќе стигнете до саемот, можете да се обидете да се регистрирате онлајн.

во четвртокот October 04
Беше овој ред?