Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Кина Меѓународен High-end здравство зрно и нафта изложба

Од април 15, 2020 09: 00 до април 17, 2020 16: 30
+ 86-010-85785006 / 07

http://en.oilexpo.com.cn/bj/

Booking.com
http://en.oilexpo.com.cn/bj/

Кина Меѓународен High-end здравство зрно и нафта изложба

Кина Меѓународен High-end здравство зрно и нафта изложба

"Кина добри житарици и масла" Кина Меѓународниот висококвалитетен Здравствен зрно и нафта Изложба, наречена "меѓународна високо квалитетна храна за житни култури и масла", е одобрена од страна на Министерството за трговија на Народна Република Кина, многу авторитетни организации заеднички организирана од изложбата на меѓународна изложба. Глобал наф го формира турнеиот модел на изложби во Пекинг, Шангај, Чангша, Ченгду и други места. Се очекува дека изложбата ќе привлече стотици претпријатија од целиот свет да учествуваат на изложбата, а размерот на изложбата ќе достигне ново ниво.Интел Здравствена храна и нафта Експо се одржува успешно одржан од 2006


Интел Здравствена храна и нафта Експо се одржува успешно одржан од 2006, кој привлече повеќе од 300 претпријатија од целиот свет. Големината на прикажување е повеќе од квадратни метри 15000. Повеќе од амбасадите на 20 во Кина ...

Категории на производи:

1. Вуди растително масло: маслиново масло, масло од камелија, масло од камелија, масло од бисквити, масло од орев, кокосово масло, бадемово масло, масло од лешник, масло од боровинки, сочно овошно масло, масло од грозје, итн.

2. Билни растителни масла: масло од ленено семе, масло од семе од сафилово масло, масло од семе од масло од канола, масло од семето од млеко, масло од масло од сончоглед, масло од кикирики, пченкарно масло, масло од семе од репка, семе од масло од тиква и маслено масло

3. Увезено масло за јадење: екстра девствено маслиново масло, масло од авокадо, кокосово масло, сончогледово масло итн.

4. Други јастиви масла: масло од формула, масло за јадење, рибно масло, масло од високо олеинска киселина, двојно ниско масло, високо квалитетно масло за здравје, итн.

5. Високо масло за лепење: рафинирано палмово масло, масло од сусам, масло од пепел пепел, чилиско масло, синапско масло итн.

6. Опрема за обработка и пакување: конзерви, пластични масла за шишиња, стаклени масла за шишиња, опрема за обработка на маснотии, опрема за пакување, капачиња за шишиња, печатење на етикети, дизајн на пакување, дизајн на реклами и сл.

500 Останати симболи