Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

Кина Меѓународна фотографија и електрична обработка на слика машини и технологија саем


From April 10, 2020 09:30 until April 13, 2020 18:00
010-68596577 68519501

 

Кина Меѓународна фотографија и електрична обработка на слика машини и технологија саем

 

Основана во 1998 година, Кина П & Е се одржуваше годишно четири дена

Основана во 1998 година, Кина П & Е се одржуваше годишно четири дена, со површина од 22,000 квадратни метри.Таа стана најавторитетна изложба на фотографска опрема во Азија признаена дома и во странство, и една од трите меѓународни изложби на фотографии во светот.

 

Изложбени содржини

Изложбени содржини: дигитална камера, дигитален заден дел, камера со сребрена сол, леќа, видео рекордер, опрема за засилување и сродни производи;Генерални економски и професионални напредни камери, индустриски интелигентни камери, камери и додатоци за аматери;Опрема за комуникација со фотографски функции;Проектори, проектори, принтери и сродни производи;Студио опрема, меморија за безжичен пренос, студиско осветлување, позадински реквизити, венчаница, свадба навлака, филм и камера, видео, мобилна фотографија и друга помошна опрема, отворено опрема и фотографски уметнички книги и списанија.

 

Тоа е ќе прикаже производи како видео рекордер

Тоа е ќе прикаже производи како видео рекордер, фотографска опрема за обработка и слични производи, слајд проектор, проектор, опрема за печатење и слични производи, студиска опрема и многу повеќе.

Посети: 14414

Локација


500 Останати симболи