Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Морски Експо Азија

Од септември 03, 2020 10: 00 до септември 05, 2020 18: 00

Морски Експо Азија

Seafood Expo е дел од глобалното портфолио на морска храна, произведено од Diversified Communications.


Seafood Expo Asia е одлична платформа за започнување и развој на вашиот бизнис на профитабилниот азиски пазар. Доведете го вашиот бизнис на Азија Премиум Морски пазар за да се поврзете со купувачите од цела Азија на докажан и водечки во индустријата начин:

Со зголемување на побарувачката за морски плодови во Азија

Со зголемување на побарувачката за морски плодови во Азија, на купувачите им треба место да се претворат во живо, свежи и замрзнати морски плодови од меѓународни и локални ресурси повеќе од кога било. Seafood Expo Asia ви дава директен, директен пристап до илјадници купувачи на морска храна во азискиот пазар.

Seafood Expo настани ги испорачуваат највисоките трговски настани за купувачите и добавувачите од морска храна од целиот свет

Seafood Expo настани ги испорачуваат највисоките трговски настани за купувачите и добавувачите од морска храна од целиот свет. Најдете нови клиенти за вашите производи, опрема или услуги на нашите водечки меѓународни изложби: Seafood Expo Северна Америка / Преработка на морска храна во Северна Америка во Бостон, САД; Морски Експо Глобална / Морски Обработка Глобал во Брисел, Белгија; и Seafood Expo Asia во Ванчхаи, Хонг Конг.

На изложбата се прикажани 224 изложбени компании од 34 земји ширум светот

На изложбата беа прикажани 224 компании од земјите од 34 во светот само минатата година *. Присутните професионалци од морска храна можат да очекуваат да најдат асортиман на популарни и трендични меѓународни производи од морска храна, кои ќе ги задржат своите клиенти да се вратат за повеќе:

  • Свежа риба и морски плодови
  • Замрзнати риби и морски плодови
  • Додадена вредност со морска храна
  • Преработени и пакувани риби и морски плодови
  • Даватели на услуги од морска храна


ИСЕЛКУ БАХА
Морска храна
Јас сум господин Бахах од Мавританија
Имаме многу риби
Различни видови
Барате клиент низ целиот свет
Можеме да снабдуваме во која било земја

Мелина Ауарек
Нема опрема за обработка на изложувачи

500 Останати симболи