Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Кина Меѓународен моден саем - CHIC

Од September 23, 2020 година 09:30 часот до September 25, 2020 година 18:00 часот
+ 8610 65054123

Кина Меѓународен моден саем - CHIC

Меѓународниот моден саем во Кина

Кина Меѓународниот моден саем е најголемата и највлијателната професионална модна изложба во Азија. Меѓународниот моден саем во Кина е една од најсуперираните сеопфатни ресурси платформи кои ги интегрираат функциите како бизнис преговори, проширување на канал, интеграција на ресурси, меѓународна соработка, тестирање на пазарот, тренд порака, вкрстена соработка и поврзување со капитал итн.

Како најголема и највлијателна професионална модна изложба во Азија, CHIC е една од најпознатите супериорни сеопфатни ресурси платформи кои ги интегрираат функциите како бизнис преговори, проширување на канал, интеграција на ресурси, меѓународна соработка, тестирање на пазарот, тренд порака, вкрстена соработка и капитал врска, итн.

Во текот на изминатите повеќе од 27 години, водејќи ја трансформацијата на индустријата и пазарот, CHIC никогаш не престана да биде иновативен. Таа израсна заедно со кинеските модни брендови и е широко признаена како промотор и партнер на кинеската модна индустрија и развој на пазарот.

CHIC функционира како неопходна платформа. Оваа улога е акцентирана во контекст на брзото и постојано менување на модната индустрија и моделите на потрошувачка во Кина. Повеќе и повеќе модни брендови, производители, индустрии поврзани со модата и терминални канали се приклучија на CHIC и добија различни достигнувања. Во меѓувреме, CHIC ги прошири своите функции за изложба, комплетно го надгради својот систем на услуги и со тоа ја зголеми вредноста на платформите.

Salman
Тоа беше мојот прв пат да присуствувам, ова е убав аранжман и помош за купувачот и добавувачот. Сакам да се прикажам следниот пат со моите брендови и треба да бидат достапни за други сопственици на бизнис или купувачи на интернет, каде што може да се плати такса за да присуствуваат и да се добие пристап до кинескиот моден саем и да можат да купуваат во исто време
0

500 Останати симболи