Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Моден пристап

Од јуни 01, 2020 09: 00 до јуни 03, 2020 18: 00
+ 852 2827 6211

https://www.fashionaccess.aplf.com/

Booking.com
https://www.fashionaccess.aplf.com/

Fashion Access е глобална покана за најновите колекции на кеси

Fashion Access е глобална покана за најновите колекции на торби, обувки, производи од кожа, патни производи, модни додатоци, кожни производи од производители на Оригинални Опрема (ОЕМ) и Оригинални Дизајнери (ODM), како и независни брендови.

Меѓународните купувачи од модната средна класа од средна до висока класа се собираат во Хонг Конг годишно до изворот, мрежата и го подготвуваат идниот пејзаж на модата.

Се одржува заедно APLF кожа и материјали + - Водечки меѓународен саем за иновации во кожа, материјали и компоненти.

Моден пристап е водечки азиски моден галантен саем

Моден пристап е водечки азиски моден галантен саем. Со 30-годишен рекорд, оваа дестинација за извонредни извори добива врвен квалитет и иновативни производители на Оригинални Опрема (ОЕМ), Оригинални Производители на Дизајн (ODM), како и независни брендови на кеси, обувки, кожни производи, патни производи и мода два извора за модни купувачи, трговци на мало, дизајнери, продавачи на големо и претставници на средно до high-end моден ред со мали до средни количини.

Категории на изложба

Откријте производители на оригинална опрема (ОЕМ), оригинални производители на производи (ODM) и брендови во едно шоу
Чанти --- Производители на кеси за кеси за врвни светски брендови и модни куќи
Обувки --- Откријте ги производителите на чевли за дела, партија, спорт, го именувате
Мали кожни производи и додатоци --- Производители на паричници за телефонски случаи и од шалови до моден накит
Облекла --- Извор кожена облека производители за сезоната FW
Патнички софтвер --- Производители на патни уреди од багаж, козметички кутии и патни додатоци

Азија премиер модни додатоци трговија шоу

Од основањето на саемот во 1984, се здоби со силна репутација како важен пазар од средна до висока класа за торби, обувки, мали кожни производи, модни додатоци и други модни производи.

Среден до крајниот моден извор

Моден пристап е главниот форум на Азија за извонредни модни извори, привлекувајќи меѓународни брендови и купување канцеларии во потрага по професионални и сигурни производители на оригинална опрема (ОЕМ), производители на оригинални дизајни (ODM) и брендови првенствено од Азија

А реномирана линија на производители

260 + изложувачи од 22 земји

Сподели ја сцената со некои од најдобрите производители и модни производители во светот, со импресивен список на клиенти, вклучувајќи ги и глобалните брзи модни брендови како и high-end брендовите

Покажете го вашиот бренд на влијателни купувачи

Запознајте ги влијателните купувачи кои служат до високи продавници, интернет продавници, бутици и продавници за специјални продавници ширум светот. Нивната потрага по новите, како и воспоставените модни брендови може да заврши со вас!

3 саеми во 1

Модниот пристап работи заедно со APLF Leather & Materials + и Cashmere World, привлекувајќи купувачи на high-end бутици и ексклузивни брендови во потрага по кожа, производствени материјали, компоненти и производи од фини влакна.

Профил на купувачот

9,966 купувачи од 86 земји (21.91% повеќе од 2016)

со најмногу доаѓаат од Кина, Хонг Конг, Индија, Кореја, Јапонија, Тајван, САД, Тајланд, Италија и Индонезија.

Изложба и уживање во одлични предности

Промовирајте ја вашата компанија видливо во шоуто преку рекламирање на водичот за изложувачи, мобилна апликација, знаци и банери; учествуваат во избрани настани како што се Fashion Trends Space, најдоброто од наградите APLF или се одржуваат свој семинар и работилница.

POP UP напојува со Моден пристап

Единствена шанса за вашиот бренд да се изложува на клучните азиски пазари и да ги претстави вашите нови колекции директно на потрошувачите.

Мејсон Арора
Посета на саем за моден пристап 2020
Јас сум заинтересиран за посета на саем за моден пристап во Хонгконг во 2020
Испрати ми повеќе детали

muhammad
Беше многу добро, се надевам дека ќе биде нивно гнездо следната година. го ценеше бесплатниот семинар за посетителот

500 Останати симболи