Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Меѓународна изложба за метали и металургија во Гуангжу

From September 22, 2020 09:00 until September 24, 2020 17:00
0086-20-38620790 или + 86 18002266711

Меѓународна изложба за метали и металургија во Гуангжу

Кина (Гуангжу) Меѓународна изложба за метал и металургија (изложба за индустрија од не'рѓосувачки челик)

Гуангжу, поставување на изложби за планирање на изложби., Ltd е една од водечките претпријатија во изложбената индустрија во Кина, основана во 1996 во кинескиот деловен центар - Гуангжу! Тоа е професионална изложбена компанија со квалификации за одржување изложби одобрени од националните надлежни органи. Компанијата да создаде меѓународна изложба за бренд како своја одговорност, да се придржува кон професионалното, пазарно ориентирано, меѓународно работење. Компанијата одржува многу меѓународни изложби на светско ниво секоја година, настојувајќи да биде светска изложба претпријатие.

Годишната меѓународна метална гранка во Гуангжу и металуршка изложба е престижен настан што привлекува внимание низ целиот свет. После 19 години напор, многу познати претпријатија активно учествуваа во тоа.

Категории на производи
  • Метална плоча, бар, жица и обработка на метали, придружна опрема
  • Опрема за обработка на цевки и цевки
  • индустријата за не'рѓосувачки челик
  • -Елезна метална индустрија (бакарна индустрија)
  • Крепежи, пружини и опрема
  • Лим индустрија и ласерска опрема
  • фалсификување индустрија
  • Леене, лиење, леење, индустриска печка и термичка обработка
Лоренс Ван
Меѓународна изложба на метали и металургија
Здраво

Јас сум заинтересиран да присуствувам на изложбата што се одржа во Гуангжу на јуни 13-15.
Цениме ако можете да ја е-пошта листата на излагачи за овој настан. Благодарам

0

500 Останати симболи