enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

Саем за увоз и извоз во Кина (Саем за виртуелен кантон) на Интернет 2020 година

From October 15, 2020 10:00 until October 24, 2020 17:00

Организатор

 

(129-от Саем на кантонот се планира да се одржи од средината до крајот на април 2021 година. Специфичниот формат ќе се одреди според глобалната состојба на епидемија и домашните барања за спречување и контрола на епидемијата.)

Саем за увоз и извоз во Кина преку Интернет

Изложбена сала VR и штанд за VR е неверојатна нова технологија што се користи на овој онлајн саем, а суштинско значење за онлајн саемот е Изложувачите во живо.

Новите купувачи можат да се регистрираат сега на официјалната веб-страница со пополнување на само пет информации. Редовните купувачи можат да се најават со проверка на вашиот беџ или ID (пасош) број. На Водич за купувачи на официјална веб-страница може да ви помогне.

Најкорисните алатки за купувачите се „Додади во омилени“ и „Инстант пораки“, на слушателот на заглавието на секоја страница на изложувачот.

Саем за увоз и извоз во Кина (Саем за виртуелен кантон) преку ИнтернетСаем за увоз и извоз во Кина (Саем за виртуелен кантон) преку Интернет

Само онлајн

Оваа 128-та сесија на Саемот Кантон, есен 2020 година, од 15-24 октомври во рок од десет дена, е само Интернет саем за виртуелни услуги. Користење на пренос во живо, изложувачи + пребарување изложби, виртуелни настани и многу повеќе.

Наместо да бидат поделени во три фази, сите изложувачи од различни индустрии ќе изложуваат во исто време 24 часа на ден, вкупно десет дена.

Купувачите и изложувачите можат да тргуваат од далечина со пребарување на Изложувач / изложба, за да гледаат преноси во живо и да испраќаат барање за извори.

За Кантонскиот саем

Саем за увоз и извоз во Кина (кратенка како Саем за кантон е најголемиот саем со најмасовни размери, комплетна разновидност на изложби, најширока дистрибуција на странски купувачи и најголем промет на деловни активности што се одржува во Гуангжу Кина.

Категории на производи

Покажува повеќе од 2.4 милиони производи ги опфаќа скоро сите видови кинески извозни производи

Локација

鄒義雄
Заинтересиран за
Паметни дигитални брави на вратите
Паметни електрични прекинувачи и приклучоци
Хардвер на вратата

0
Регистрирајте се за виртуелен настан и купување
Сакате да се регистрирате за трговија преку Интернет
0
Естела
долна облека
добро утро ми требаат информации за користење на вашата саемска мрежа Гуанжу
да контактирате со добавувачи на долна облека

1
Покажи за трговија преку Интернет и Виртуелна експозиција
Добро трговско шоу.
0
Фернандо
Fornecedor de roupa
Гостарија де фабрикантес де рупа
0

500 Останати симболи