Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Азија-Пацифик шоу на отворено

Од Јуни 19, 2020 09: 00 до Јуни 21, 2020 17: 00
0086-25-86891506 ; 0086-25-86891551

Азија-Пацифик шоу на отворено

Во последниве години, спортската индустрија на отворено во Кина влезе во брз развој на развојот

Во последниве години, спортската индустрија на отворено во Кина влезе во брз развој на развојот. Луѓето кои водат позиција во активности на отворено постојано го подобруваат степенот на специјализација на спорт и опрема на отворено. Масовната група, исто така, постепено го прифаќа режимот за одмор и спортско-ориентираната опрема со спортови на отворено како содржина и ја извршува комбинацијата на функционалност и мода. Consumersенските потрошувачи постепено станаа главна сила за промовирање на одржлив економски раст.

Изложбата на отворено во Азија ќе продолжи да го истражува надворешното поле

Изложбата на отворено во Азија, ќе продолжи да го истражува надворешното поле, создавајќи посебни области за спортови на вода, спортски велосипедизам, патувања на отворено и живот и женски спортови. Копа длабоко во атрибутите на трендот на отворено, иновации ВО! НАДВОРЕНА област за ослободување на тековната функција; Околу одржливиот развој на критериумите за развој, дополнителната заштита на животната средина и зоната на благосостојба, популаризација, ја утврдуваат важноста на заштитата на животната средина.

Покрај тоа, во азиско-пацифичкиот отворено во текот на минатата година

Покрај тоа, во азиско-пацифичкиот отворено во текот на минатата година, компанијата Нанџинг NingFei се фокусираше, соодветно, со ексклузивен тренд на скијачката заедница пријатели BOOMSKI, домашни ентузијасти за риболов да обезбедат целосен асортиман на услуги за морска риболов HuaGong тело произведени потпишаа договор за стратешка соработка , бидејќи понатамошниот развој на скијање, морскиот риболов постави партнерство, овогодинешниот спој на отворено Азија-Пацифик ќе биде повеќе квалитетни ресурси, ќе создаде зона на мраз и снег спортски спортови, зони на риболов и е врз основа на побарувачката на пазарот, развивање на зона за рекреативни спортови, распоредот на разновидниот рударски поширок пристап за продажба на изложувачите, привлекува поширока потрошувачка публика.

Точно деловно совпаѓање на потсексот

Со цел ефикасно подобрување на ефикасноста на учеството на брендот и хоризонтално проширување на влијанието на изложбата, азиско-пацифичката изложба на отворено 2020 енергично ќе ги покани професионалните посетители како е-трговија, дилери, купувачи, КОЛ и оператори на брендови да истражуваат повеќе партнери и нови деловни можности. Willе продолжиме да поставуваме специјални деловни активности за појавување и прекугранична е-трговија на изложбеното место за да обезбедиме поточни можности за трговска соработка за марката, да спроведуваме директна комуникација со потенцијални партнери, да воспоставиме своја мрежа за „односи“ и да отвориме ефикасен режим за поврзување. Заедницата за трговска соработка преку Интернет има за цел да изгради едношалтерска деловна соработка и платформа за размена преку онлајн и офлајн тродимензионални услуги!

Второ, според различните потреби на сопствениците на брендовите и промените во пазарното опкружување, изложбата на отворено во Азија ќе ја оптимизира структурата на трговската публика и енергично ќе истражува нови ресурси на публиката. Од една страна, преку градската публицитет, регрутирани се практичари од надворешна и сродна индустрија (спортско / патничко / скијање / нуркање), од друга страна, за да поканат посетители во странство, Нингфеи формира канцеларија во Северна Америка во Канада, и активно да се подготви за воспоставување канцеларија за Европска канцеларија и Југоисточна Азија.

Покрај тоа, изложбата на отворено 2020 Азија и Пацифик, исто така, ќе додаде повеќе каналски ресурси и добавувачи на решенија дома и во странство за да им помогне на брендовите и претпријатијата да постигнат зделки, да ги завршат своите сопствени прилагодувања и промени и да изградат ефикасна платформа за тргување.

Четврто, изложбата ќе биде отворена за јавноста два дена по изложбата. Надворешни ентузијасти и граѓани се поканети да учествуваат на отворен планински пазар на отворено и проекти поврзани со искуство.

Конечно, за сите изложувачи и посетители на изложбата на отворено во Азија-Пацифик, изложбата на отворено во Азија, целосно го започна системот за членство „планина и струја за размена“, со цел да им обезбеди на членовите повеќе размислени трговски размени, промоција на медиуми, на лице место и мрежна соработка и други долгорочни услуги.

500 Останати симболи