Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Тешки машини Азија (Одложено)

From November 03, 2020 09:00 until November 06, 2020 17:00
(86) 21 5045 6700

Тешки машини Азија

Нашите ресурси, за да ви донесат најголем успех

Преку сопствените канали, медиуми и домашни и странски партнери, двајцата најголеми организатори на изложбата ја акумулираа и постојано ја ажурираат базата на податоци на купувачот во индустријата за батерии во текот на 10 години. До сега, тие имаат акумулирано повеќе од 150,000 ограничени податоци за купувачот, меѓу кои дел од активната побарувачка за купување е повеќе од 30%. Се очекува индустрија публика на 80, 000.

Целокупното влијание на индустријата на корисници

Глобалните корисници ќе бидат поканети да учествуваат во целиот спектар на претпријатија; Металургија, рударство, ракување со материјали, пристаниште, инженеринг и сл. За специјалната апликација за набавка, организаторот ќе помогне во соодветните набавки на лице место.

Сеопфатен публицитет и промоција, за да се изгради највисока платформа за економично инвестирање

Пред започнувањето, компанијата испорачува е-билтени, испраќајќи материјали за изложба, испраќаше мобилни пораки до повеќе од потенцијалните публика 150,000 и рекламира во скоро 100 индустрии и јавни медиуми со огромен публицитет.

За време на изложбата, скоро 200 професионални и медиумски новинари од Германија, Јапонија, Велика Британија, Италија, Данска, Русија, Индија, Кина, Хонг Конг, Тајван и други земји и региони ќе направат сеопфатни и детални извештаи за изложбата со помош на телевизија, радио, весници, списанија и Интернет.

Новите информации за производите на изложувачите ќе бидат на саемската почетна страница Heavymachineryasia.com он-лајн салон, со купувачи од целиот свет, како што се контакт со нула далечина; Ова не е само настан за 4 ден, туку и настан за 365 ден. Активноста на годишниот клуб на купувачи им помага на изложувачите да добијат можност да комуницираат со купувачите за да добијат информации и да ја промовираат марката.

Објекти и услуги од светска класа ја прават изложбата невидено искуство

Новиот меѓународен изложбен центар во Шангај е најголемата и најнапредната изложбена сала во Азија. Повеќе од високи функционери на 20,000 и сродни донесувачи на одлуки во индустријата за купувачи беа донесени на изложувачите. Професионална публика од 69 земји и региони, најмалку една шестина од публиката ја бара најновата технологија во индустријата

Категорија на производи:
  • Металуршки машини
  • Рударска машина
  • Машини за дигање
  • Опрема за подигнување на серии
  • Пренесување машини
  • Индустриски возила
  • Опрема за складирање на логистика
  • Опрема за хидрауличко подмачкување
  • Тешки лиење и фалсификување
  • Металуршки, подигнување рудникот и опрема за транспорт

посета
Здраво, јас го посетувам да ги изложувам
0
刘 旺
机械
来自 马来西亚 的 卡车 与 机械 买卖
0

500 Останати симболи