Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

ASIA AGRI-TECH EXPO & FORUM

From November 05, 2020 09:00 until November 07, 2020 18:00
+ 886 2 2738 3898

ASIA AGRI-TECH EXPO & FORUM

ЕКСПО ЕКСПО

Годишната изложба и форум на Азија Агро-Техника (ААТ) истовремено се одржува со аквакултурата Тајван и Експо и форум за добиток. што очекува изложувачи на 350 да поздрават од повеќе од 25 земји и региони и да привлечат приближно 22,000 посетители од 40 земји и региони.

Тридневната грандиозна трговска сала содржи еден-на-еден бизнис-програми за угодување и преку тематски семинари и форуми 50. Не само што AAT ја открива силата и конкурентноста на синџирот на снабдување на Тајван, туку и донесува совршена платформа за да го види светот во Тајван и Тајван во светот.

Зошто изложба?
 • Распространето меѓународно покривање и промоција на медиумите, вклучувајќи ги Кина, Јапонија, Индија, Кореја, Турција, Индонезија, Малезија Филипини, Тајланд, Сингапур, Брунеи, Камбоџа, Лао PDR, Мјанмар, Виетнам, Шри Ланка и многу повеќе.
 • Идеална платформа за оние кои имаат тенденција да истражуваат и имаат за цел земјоделски пазар во Југоисточна Азија.
 • Запознајте ги вашите клиенти и побарајте потенцијални партнери под еден покрив.
 • Дознајте за најновите трендови во индустријата и развој и побрзајте со вашите конкуренти.
 • Позиционирање на вашите производи и промовирање на вашите брендови кон насочени купувачи.
 • Да учат и да научат глобални трендови во земјоделската технологија со присуство на конференции, технички семинари и посети на фарма.
 • Центар за поврзување на деловно вмрежување во земјата во Азија и Пацифик.
Категории на производи:
 • Семиња
 • Исхрана и заштита на растенија
 • Паметно земјоделство и стаклена градина
 • Земјоделски машини
 • Систем и опрема за наводнување
 • Фабрика за растенија
 • Цвет
 • Останати услуги

500 Останати симболи