Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi

Подароци Тајпеј

Од април 23, 2020 09: 00 до април 26, 2020 18: 00
At Тајпеј Светскиот трговски центар, Тајпеј, Тајван Адреса: Не 5, дел 5, Xinyi патот, Xinyi округ, Тајпеј Сити, Тајван 110
+-886 2-2725 5200-

https://www.giftionery.net/

https://www.giftionery.net/

Подароци Тајпеј

Следна пролет цветови со Giftionery & Creation Taipei дека платформи Азија во сите негови разновидност

Следна пролет цветови со Giftionery & Creation Taipei дека платформи Азија во сите негови разновидност. Големите брендови и новоформираните компании го користат овој настан кој доаѓа со два комплементарни саеми, имено тајванскиот Houseware & Home Decor Show и Тајван сувенир. Повеќе од посетителите на 20,000 ќе бидат на овој изложба на изложувачи на 500 со повеќе од кабини на 600. Тие ќе бараат партнери, трендови, вредност и иновации од повеќе од земјите на 10.

Изложба профил

  • • Подароци и канцелариски материјал
  • • промотивни материјали
  • • Училишни и канцелариски материјали
  • • Уметност и занаети
  • • Houseware & Home Decor
  • • Играчки и деца статии
  • • Рачни торби
  • • Накит
  • • Техника и трендови
  • • Лиценца за бренд

500 Останати симболи