Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

транспортна логистика во Кина

Од јуни 16, 2020 09: 00 до јуни 18, 2020 18: 00
+ 49 89 949-20277

Изложба профил

Изложба профил

Транспортна логистика Кина е водечки трговски саем во Азија за логистика, мобилност, ИТ и управување со синџирот на снабдување и делува како деловна платформа за и движечка сила зад логистиката и транспортната индустрија на Кина. Настанот вклучува сеопфатна програма за конференции. Дојдете и придружете ни се на овој одличен собир во индустријата!

Придобивки од потенцијалот на Азија во Шангај
 • Тоа е водечки саем за логистика, мобилност, ИТ и управување со синџирот на снабдување во Азија.
 • Во 2020, транспортната логистика повторно ќе ве очекува со професионално организиран настан, со кој управува искусен тим на транспортниот логистички саем во Минхен и Шангај. За да можете ефикасно да се поврзете со вашата целна публика и логистички експерти од целиот свет.

c315.png - 654.31 kB

Твојот седум причини да присуствувате
 • Добијте преглед на целиот синџир на вредности.
 • Запознајте ги важните носители на одлуки од целиот свет.
 • Имаат корист од прогресивниот кинески пазар.
 • Добивка од големиот број учесници.
 • Добијте ги најновите случувања и разменувајте ги знаењата - во одличната програма за поддршка.
 • Стани дел од владините национални павилјони
 • Искористете ги нашите услуги за поддршка за да го зголемиме успехот на вашата изложба.
Определување
 • Период - свежа логистика Азија
 • Воздушен товар Кина
 • Камион и приколка Кина
 • Кина Меѓународен логистички Експо
 • LogiMAT Кина

500 Останати симболи