Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Глобална конференција за изнајмување на леарници


From April 24, 2019 09:00 until April 24, 2019 18:00
0532-8380 5316 152 0532 9572

На меѓународниот хотел Шангај се одржа меѓународниот фестивал за набавки на ПСБ и конференцијата за набавки за набавки. Конференцијата за набавки за меѓународни набавки на FSC е професионален саем за јавни набавки што се одржува за кастингот. Купувачите кои присуствуваат на меѓународниот саем за јавни набавки на FSC се од странски купувачи + светски најценет центар за набавки на 500 + купувачи со голем обем на домашна набавка, од кои сите беа строго разгледани од страна на FSC.

Мултинационалната набавка на конференции за да присуствува на снабдувачот покрива во високо-крајот кастинг производство претпријатие и конкурентна професионална и карактеристика на кастинг добавувачи, се постави на FSC меѓународна кастинг набавка платформа, Foundry-Suppliers.Com, двојазичен веб-сајт за глобалната леарница претпријатија да им обезбеди повеќе услуги , платформата за конструкција на FSC за меѓународна кастинг за купување онлајн и офлајн платформа, комбинација на колаборативни публикации, длабочината на консултантската услуга за кастинг добавувачи и купувачи комуницираат директно, заемно корисни понудената платформа за набавки

Посети: 6696

Локација

500 Останати симболи