Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

ISPO Пекинг

From January 14, 2021 09:00 until January 16, 2021 18:00
+ 49 89 949-20144

ISPO Пекинг

Како пазар, Азиско-пацифичкиот регион е од речиси незамислива големина

Како пазар, Азиско-пацифичкиот регион е од речиси незамислива големина. Со ISPO Пекинг, водечка мулти-сегментна спортски изложба во Азија, го создадовме едното место каде сето тоа доаѓа: сите учесници на пазарот, концентрираното знаење, пионерските иновации и, се разбира, нашите вредни деловни решенија.

На саемот се презентирани клучните иновации од областа на отворено

На саемот се прикажани клучните иновации од областа на отворено, акциони спортови и скијањето, и ги презентира најновите трендови во спортот модата, ткаенините и влакната низ изложбен простор на квадратни метри 50,000 на кинескиот меѓународен изложбен центар

ИСПО

Без разлика дали сте трговец на мало, бренд менаџер, дистрибутер, дизајнер, спортист, медиумски претставник или лидер на клучните мислења (КОЛ) - ако барате да се вклучите со целата азиска спортска индустрија, има само едно место: ISPO Пекинг

Дали како изложувач или како посетител ISPO Пекинг е клучот за азискиот спортски пазар.

Дали како изложувач или како посетител ISPO Пекинг е клучот за азискиот спортски пазар. За изложувачи, ISPO Пекинг е платформа каде што се среќаваат кинески и меѓународни играчи од спортската индустрија. Ова е вашата шанса да стапите во контакт со идните партнери и клиенти, да ги видите стратегиите на конкурентите и да ги зајакнете постоечките партнерства. Поврзете се со кинескиот главен лидер на мислења (KOL) и освојте нивната доверба за да добиете изложеност на најбрзо најголемиот спортски пазар во светот.

Освен тоа, ISPO Пекинг нуди разни настани и работилници

Освен тоа, ISPO Пекинг нуди разни настани и работилници. Како посетител, ќе добиете увид во најважните трендови, иновации и технологии за спортскиот пазар. Со Олимписките зимски игри 2022 напред - Пекинг е едно од највозбудливите места за целата индустрија.

Мохамед Ахмед Фази
Господа
Јас сум Мохамед Ахмед Фази
Сопственик и директор на компанијата за рекламирање Матрикс
Ми треба покана да присуствувам на изложбата D.PES во Гуангжу

1
Мохамед го навел фајси
Мохамед Ахмед Фази кажа :
Господа
Јас сум Мохамед Ахмед Фази
Сопственик и директор на компанијата за рекламирање Матрикс
Ми треба покана да присуствувам на изложбата D.PES во Гуангжу

0

500 Останати симболи