enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

Кина Риба 2020 година

From February 05, 2020 08:30 until February 07, 2020 17:30

 

Кина Риба

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Кина Риба, глобален спортски риболов се справи со трговија само шоу

Кина Риба, глобален спортски риболов, се занимава со шоу само за трговија, со почеток во 1991, е инспиративна платформа која ги прикажува најновите индустриски производи, трендови и технологии. Секоја година има околу 500 изложувачи и повеќе од 1500 меѓународните купувачи од околу 80 земји и региони низ целиот свет. Тоа е најдобриот избор за купувачите да ги најдат своите добавувачи во Кина, како и за изложувачите да ги промовираат своите производи на светските пазари.

 

КИНА РИБО ШОУ

(А) Општи информации

имеКина Меѓународниот риболов справување трговска изложба (Кина риба)
ДомаќинитеПекинг му се восхитуваат на изложба Co, Ltd; Кина Светскиот трговски центар копродукции, ООД
Организатор: Пекинг мудар Изложба копродукции, ООД
ОдобреноМинистерство за трговија на НР Кина

 

Изложува профил 

Род, ролна, линија, кука, наведуваш, мамка, плови, нето, риболов додаток, облека, вреќа, се справи со кутија, справи, електроника, се справи со додаток, летаат се соочуваат со производи, подароци, производи за мраз риболов, брод, риболов јахта, додаток за брод, опрема за производство на опрема, материјали за подготовка, материјали за пакување, книги за риболов ... ..

 

Статистика на Кина Риба

Број

Кина Риба 

Изложбена површина (м2)

26,700

Изложувачи

510

Посетители

3,111

Инволвирани земји

84

 

Статус: еден од најголемите риболовни реквизити покажува низ целиот свет заедно.

Основана година: 1991
Седници: 25 сесии / годишни
Пазар: Меѓународен (особено глобалните купувачи)

(Б) Краток вовед 

Кина Риба, како меѓународно водечки трговски шоу, секогаш е посветена на глобализацијата на трговијата со риболовни производи и надворешни брзини. Успешно се одржува за 25 години од 1991 и се повеќе и попрофесионално му служи на меѓународната индустрија. Таа ги привлекува активните купувачи од земјите на 84 (ве молиме видете Табела-2 и Табела-3) кои главно се дилери и дистрибутери, а изложувачи со квалитет се состои од производители од дома и од странство, кои се повеќе од подготвени да го подобрат искуството на глобалните риболовци со нивно справување (види табела-4). Сето ова ја прави кинеската риба мора да присуствува на настанот за да се справи со играчите од целиот свет.


Со речиси 30 години искуство

Со скоро 30-годишно искуство, професија и извонредност, едно од најголемите ревии за трговија во светот. тоа стана мора да присуствуваат на риболов справување шоу во светот на годишно ниво

Посети: 19384

Локација

Во потрага по нови производи за риболов за увоз на јужноафриканскиот пазар
Ве молам, ажурирајте ме за сите нови претстојни производи за риболов.
0
Ахмед Мохамед
компанија на Кувајт
Почитувани

kindубезно би сакал да дојдам

0
ahmed
компанија на Кувајт
би сакал да доаѓам како компанија од Кувајт
0
бранови од кал
компанија на Кувајт
Почитувани
ние бараме да дојдеме на шоуто

0
Означи избор
Риболов предмети
Купувач на риболов предмети
0

500 Останати симболи