Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Кина Пекинг Меѓународниот градежни машини, градежни материјали машини и рударски машини изложба и семинар

From September 14, 2021 09:00 until September 17, 2021 17:30
+86 010-67870913;+86 010-67870180

Кина Пекинг Меѓународниот градежни машини, градежни материјали машини и рударски машини изложба и семинар

Многу домашни и странски познати претпријатија избраа BICES

BICES ќе покажат нови производи, нови технологии, нови материјали и решенија ориентирани кон клиентите во областите на инженерска конструкција, градежни материјали, рудници, комерцијални возила и опрема за итна помош на сите страни. BICES е платформа за размена на вредности, што претставува одлична можност за откривање и истражување на пазарот и можностите за бизнис. Во периодот на индустриското приспособување, БИЦЕ беше голем успех. Многу домашни и странски познати претпријатија избраа BICES како нивна почетна платформа и многу нови пазари дојдоа да ги посетат во групи, што целосно ја демонстрираше предвидливоста и коректноста на конверзијата на организаторите на изложбата од изградбата на изложбената платформа до вредност платформа

Категории на производи

1. Градежни машини

Машини за издигнување | земјени машини | машини за подигање | индустриско возило | машини за набивање машини за изградба и одржување на тротоарите машини за бетон | машини за возење | машини за натрупување | машини за заштита на околината и заштита на животната средина | машини за бетонски производи 0 воздушни машини за работа 1 машини за декорација 2 челични ленти и преднапрегнати машини 3 машини за дупчење на карпи 4 пневматски алатки 5Аминистерски градежни машини | градинарски машини | други специјални градежни машини

2. Машини за градежни материјали

Машини за цемент | машини за цементни производи | машини за стаклени влакна | градежни санитарни керамички машини за ѕидни и кровни машини | нови машини за градежни материјали | неметални минерални машини | камен материјал машини градежни материјали инструмент други машини за градежни материјали

3. Машини за рударство

Рударска опрема, рудничка вежба и додатоци | отворена јама минијатурна опрема | опрема | | опремата за подготовка на опрема за мелење опрема | | скрининг опрема транспортна опрема надградба преземање | комплетна опрема за безбедност и опрема за следење на рударски машини, поддршка, хидраулична машина за дупчење | | рударска опрема за мерење на електрична опрема за рударска пумпа | опрема за рударска машинска опрема | специјален минерал

4. Комерцијални возила

Камион, приколка, трактор, депонија камион, магацин решетка автомобил | ван автомобил | резервоар автомобил специјална структура автомобил | други специјални возила

5. Итна опрема

Итна инженерска опрема | опасна опрема за спасување | опрема за спасување од земјотрес | опрема за спасување на мините | огнена опрема за спасување | опрема за спасување на вода | медицинска опрема за спасување | транспортна опрема | итен систем за напојување | комуникациска опрема | итна опрема | 0 мониторинг на животната средина | 1 метеоролошки мониторинг | 2 друга специјална опрема

6. Паркинг

Лифтинг, превод, циркулација паркинг опрема | стража кутија, портата и други паркинг објекти контрола на паркирање, систем за управување со паркинг во индукција систем за паркирање

7. Алатки и даватели на услуги

Нова технологија, нови материјали, опрема за инспекција и одржување | делови од моторот и моторот | шасијата и компонентите за пренос на хидраулични и хидраулични компоненти | пневматски алатки и компоненти | електронски и електрични контролни компоненти | работен уред и механички заптивки опрема за подмачкување | кабина | гума | седиште | давател на услуги

Akshay
Покривни плочи и машина за формирање ролна и машина за виткање
Ние сме водечки производител на ролна формирање и кров аксесоари производители
0

500 Останати симболи