Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Список на трговски шоу во Кина

Безбедност и одбрана

Безбедност и одбрана, вклучувајќи опрема за информатизација на оружјето, воен компјутерски хардвер, радарски систем, опрема за пресретнување на UAV, воен команден систем, воен компјутерски софтвер, опрема за сателитска навигација, платформи за воздушна скала, опрема за одговор при итни случаи, експлозивно откривање, детектори на чад, опрема за итни случаи за спасување, вода Опрема за спасување, превенција и контрола на природни непогоди, Опрема за спасување во воздухопловство, опрема за спасување од пожар, робот за спасување, опрема за печатење на банкноти, опрема за печатење на хартии од вредност, технологија за интеграција на системот за паметни картички, Опрема за читање лични карти, опрема за проверка на е-пасоши, технологија за препознавање, уред за антиконк , Преклопници за докажување на експлозија, Опрема за заштита од експлозија, релеи кои се докажани од експлозија, Алатки за експлозија на експлозија, копчиња што не се експлозии, камиони со виkушкар, експлозивни електрични машини, електрични машини кои не се експлозии, експлозии на лифтови, итн ..... .

  • категорија Is Безбедност и одбрана
19 135 events7ca06932ada96c38cb78bf8aacadfcc9