Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Животна средина и отпад

Environmentивотна средина, Технологија за филтрирање на воздухот, Прочистување на воздухот, Медиуми за филтрирање на воздухот, Опрема за чистење на воздухот, систем за свеж воздух, Опрема за вода за прочистување, течен транспорт, вода за пиење, вода за пиење, водена технологија, опрема за вода, опрема за санација на почвата, Постројки за заштита на животната средина, општински Опрема за чистење, третман на отпад од кујна, санитарни возила, прочистување на воздухот во затворен простор, прочистување на воздухот, третман на тиња, третман на отпадни води, опрема за вода за прочистување, опрема за филтрирање, третман на цврст отпад ... Најдобри емисии: Aquatech Кина, КПИЕЕ, ЦИЕПЕК, IE Expo

  • категорија Is Животна средина и отпад

Прикажани 20 од настаните на 65

Товари повеќе 65 135 eventse427df61722c07bad0b630670e6a5b75