Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Телеком

Телеком, производи за Signage, Дигитални сигнали, ЛЦД за рекламирање со ЛЦД, ЛЕР ЛЦД-телевизори, Полупрограма, Безжична комуникација, Технологија за позиционирање, Компјутерска компјутер, Опрема за автоматска идентификација, Мобилни полначи, Bluetooth звучници, Изработка на филмови, Изработка на ТВ ... Најдобри емисии: IOTE, Мобилна Електроника, Semicon Кина

6 135 eventsb150a0c74d369e521548f624f58cbe8e