Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Список на трговски шоу во Кина

Наука и истражување

Наука и истражување, вклучително и лабораториска опрема, лабораториски аналитички инструменти, научни инструменти, лабораториски мебел, биохемиски инструменти, микробиолошки инструменти за откривање, хемиски агенси, инструмент за мерење, нанотехнологија, инструмент за тестирање на физички перформанси, ДНК-секвенциер, инструмент на цитометрија на проток, технологија за сликање, инструменти за радијација , Електронски инструмент за мерење, Биотехнолошка опрема, Истражувачки институти, Инструмент за животни науки, Инструмент за тестирање на лекови, Нови терапии со биологија, матични клетки, имунотерапија на тумор, медиуми за клеточна култура, биолошки реагенси, лабораториски потрошни материјали, молекуларна биологија, биологија на нови лекови, клиничко истражување , Воздухопловна инструментација, Воздухопловни материјали, воздушни делови, и така натаму ......

  • категорија Is Наука и истражување
12 135 events103a644d6b9fb53503e644ce2f52302b