Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Список на трговски шоу во Кина

Нова енергија

Нова енергија, вклучувајќи опрема за експлоатација на нафта и гас, Опрема за инструменти за нафта и хемиска индустрија, Инженерство за инструменти за дупчење во странство, опрема за резервоари за нафта, опрема за гасно поле, опрема за нафта, петрохемиска опрема, конструкција на гасоводен гас, технологија за рафинирање на нафта, петрохемиски производи, соларна фотоволтаична, фотоволтаична суровина, Опрема за третман на отпад, опрема за дупчење, опрема за природен гас, опрема за складирање на природен гас, опрема за станици за полнење, инструменти за мерење, опрема за гасно поле, опрема за прочистување на природен гас, опрема за производство на електрична енергија од природен гас, инженеринг за складирање на нафта, електротехника и сл. Гас од шкрилци, Опрема за складирање на водород, Опрема за станици за хидрогенизација, клетки на гориво на водород, компонента на водород, возила за горивни водородни горива, итн. ...

Прикажани 20 од настаните на 53

Товари повеќе 53 135 eventsdb6e8cccb657345730ad2cd653172912