Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Список на трговски шоу во Кина

Градежна конструкција

Категорија на згради и градежни објекти, вклучувајќи дизајн на угостителство, иновации во градежништвото, градежништво и интелигентни згради , Зелени градежни материјали, градежни технологии, опрема за градба , прозорец и врата Accessories Додатоци за прозорци, градежни украси, материјали за украсување, Дизајн на згради, Градежни градежни материјали и интелигентни згради, сопственост Менаџмент, Производство на подови, Изградба на бамбус, Заштеда на енергија, Заградена зграда, надворешни Wallидни материјали, Interiorидни материјали за внатрешни работи, Додатоци за градење, Декорација на ентериер, Урбанистичко планирање, Градска архитектура

  • категорија Is Градежна конструкција

Прикажани 20 од настаните на 119

Товари повеќе 119 135 eventsa0345272c051a46f7d9a6637a38fd5f2