Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Список на трговски шоу во Кина

Моќ и енергија

Енергија и енергија, вклучително електрични котли, котли на биомаса, технологија на бојлери за обновување на топлината на отпадот, опрема за искористување на издувни гасови, опрема за согорување на цврсти отпадоци, опрема за греење на соларна енергија, Енергетски производи за биомаса, Систем за управување со енергија, куп за полнење, соларна фотоволтаична, фотоволтаична суровина, електрична енергија Автоматизација, компресор на воздухот, компресор на гас, фабрика за одвојување на гас, хидраулична опрема за притисок на воздухот, петрохемиски уреди, инженерство за дупчење во странство, машини за полнење на гас, опрема за производство на водород, опрема за складирање на водород, електроцентрала за складирање на енергија, нови енергетски возила, мотори со природен гас, итн. на......

  • категорија Is Моќ и енергија

Прикажани 20 од настаните на 42

Товари повеќе 42 135 eventsd954af0383d90e247ad43a8d140dc45c