Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Вода Техника

Вода Техника, Вода за пиење со висока вода, Функционална опрема за пиење вода, третман на вода, опрема за генерирање на хидроелектрична опрема, Опрема за автоматизација на хидроцентрали, суша за контрола на поплави, технологија за чистење, Опрема за наводнување, Систем за управување со информации за зачувување на вода, Урбани уреди за одводнување на вода и мудро изградба на водоводна мрежа, технологија за следење на квалитетот на водата, филтри за вода, опрема за пиење вода ... Најдобри емисии: ВАТЕРТЕХ КИНА, Вода за пиење на високо ниво, Еко Експо

8 135 events333c7702ce7a609497d7a49d374d16aa