Саеми во Кина

enafsqarhyazeubebgcazh-cnzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
(+ 852) 8170 0688

Список на трговски шоу во Кина

Алатки и опрема

Алатки и опрема, вклучувајќи прекинувачи, пумпи, вентили, цевки, мотори, клип, мотори со внатрешно согорување, лого, тешка опрема, брзини, погонски ремени, контрола на возење, кафе машина, кафе за печење кафе, опрема за обработка на храна, опрема за пица, опрема за кондиторство, метал Алатка за сечење машина, машина за обработка на метални плочи, машина за обработка на метали, алатки за прецизност, топла работа, уред за заварување, мерење и фиксација, додатоци за мувла, опрема за истражување на нафта и гас, геофизичко истражување, опрема за логирање и дупчење, нафта и хемиска индустрија Опрема за инструменти, Систем за надзор на управување со нафтени полиња, Опрема за природен гас, опрема за складирање на природен гас, опрема за станици за полнење, опрема за откривање истекување на гас, додатоци за машински алати, алати за машини за сечење метали, опрема за производство на прицврстувачи, сврзувачки елементи, Алатки за хардвер, итн. ...

  • категорија Is Алатки и опрема

Прикажани 20 од настаните на 28

Товари повеќе 28 135 eventse54e49e346f140b7fffa7026c3f66844