enafsqarhyazeubebgcazh-CNzh-TWhrcsdanlettlfifrglkadeelhtiwhihuisidgaitjakolvltmkmsmtnofaplptrorusrskslesswsvthtrukurvicyyi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

129-от саем во Кина за увоз и извоз (Кантонски саем 2021 година пролет) ќе се одржи преку Интернет од 15-ти до 24-ти април. Проверете ги онлајн изложувачите и изложбите тука

Следниве информации се само за редовниот саем во Кантон.