enarzh-CNfrdehiiditjakomsptruesthtrurvi
+ 852 81700688
[заштитена по е-пошта]

130-от саем во Кина за увоз и извоз (Саем на кантон 2021 година, есен) ќе се одржат и двете преку Интернет и физички. Саем за онлајн кантон  Проверете ги онлајн изложувачите и изложбите тука

Подолу се прикажани физичките фер фази